Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

update forum - 20 październik - opinie » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 20 paź 2009, o 21:13

update forum - 20 październik - opinie

Co sądzicie o odświeżonym forumTV?.
Dodam, że prace nie zostały jeszcze ukończone ale większość jest za nami.
Pozostały zmiany kosmetyczne, które nie będą przeszkadzać w funkcjonowaniu forum.
Żadne dane nie zostały utracone w tym posty, tematy, prywatne wiadomości!
W tej chwili forum funkcjonuje w pełni i sprawnie, swobodnie można już pisać posty i zakładać nowe tematy.
Mogą występować drobne błędy wynikłe z architektury silnika o czym prosimy informować :).
Przepraszamy za niedogodności związane z brakiem forumTV.pl w sieci jednakże zmiany te były potrzebne.
Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 21 paź 2009, o 07:47

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Graficznie moim zdaniem jest nie co gorzej ale jeżeli chodzi o funkcjonalność to ten nowu design bez porównania.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 paź 2009, o 11:49

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


No tak, więc po raz kolejny zaznaczam że bardziej chodziło nam o funkcjonalność. Niektórych opcji może brakować, ale są to opcje bez których można się obyć. W przyszłości będziemy pracować by poprawić wszystkie niedogodności.
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 21 paź 2009, o 13:36

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


tlen.exe napisał(a):No tak, więc po raz kolejny zaznaczam że bardziej chodziło nam o funkcjonalność. Niektórych opcji może brakować, ale są to opcje bez których można się obyć. W przyszłości będziemy pracować by poprawić wszystkie niedogodności.


Generalnie powiem tak, że jestem zwolennikiem tradycjnego układu graficznego forum tj. avatar i info o użytkowniku po prawej stronie. Może to kwestia gusty ale układ lewostronny razi mnie po oczach. Teraz jest zdecydowanie lepiej. Oby tak dalej (rzekł użytkownik, który na forum nawet miesiąca nie przebywa :D)

//tlen.exe: Strony Ci się pomieszały, bo tradycyjnie awatar powinien być po lewej stronie tak jak teraz. : )
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 paź 2009, o 14:44

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Wygląd jak wygląd - może być. Chociaż przyzwyczaiłem się już do avatarów po prawej stronie. Takie małe urozmaicenie w porównaniu do innych for.
Teraz brakuje mi szybkiej odpowiedzi.
I wciąż nie ma przy przy wyszukiwania postów nazwy serialu z jakiego pochodzi temat.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 paź 2009, o 15:06

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Szybkiej odpowiedzi nie będzie, do póki nie zmienimy serwerowni. A jeżeli chodzi o nazwę serialu to pomyślimy, ale nie wiadomo czy da się to zrobić.
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 21 paź 2009, o 15:23

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


A Shoutbox zniknął na zawsze, czy ja po prostu nie umiem go znaleźć po renowacji?

//tlen.exe: Na razie go nie ma w ogóle, ale pewnie wróci.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 paź 2009, o 16:04

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Taka mała propozycja - niech będzie pogrubione "Zobacz nowe posty", a nie "Zobacz swoje posty" bo odruchowo klikam na to drugie.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 21 paź 2009, o 16:50

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Czesiek_PL napisał(a):Taka mała propozycja - niech będzie pogrubione "Zobacz nowe posty", a nie "Zobacz swoje posty" bo odruchowo klikam na to drugie.


Dokładnie na to samo się złapałem, jak wszedłem pierwszy raz na forum po aktualizacji.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 paź 2009, o 16:56

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Ta biel strasznie razi... I tu jest pytanie; czy można sobie zmienić styl? Wchodziłem w profil i póki co nie można..

Zniknęła szybka odpowiedź co jest drugim dużym minusem. Poza tym jest spoko jak dla mnie.
Ostatnio edytowano 21 paź 2009, o 17:05 przez Chris, łącznie edytowano 1 raz
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 21 paź 2009, o 17:04

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


dla mnie było lepiej wcześniej ;p
ale skoro musieliście coś zmieniać, przeżyję.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 paź 2009, o 17:47

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Szybkiej odpowiedzi nie będzie na razie. Styl jest wgrany tylko ten i tylko ten będzie.
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 21 paź 2009, o 17:53

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


miło...
:P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 22 paź 2009, o 07:41

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


justin. napisał(a):dla mnie było lepiej wcześniej ;p
ale skoro musieliście coś zmieniać, przeżyję.


Fakt, tamten styl wyglądał na bardziej "amerykański" ale trzeba iść z duchem czasu i na nowe rzeczy się otwierać :cool:
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 paź 2009, o 12:31

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Chris napisał(a):Ta biel strasznie razi... I tu jest pytanie; czy można sobie zmienić styl? Wchodziłem w profil i póki co nie można..

Zniknęła szybka odpowiedź co jest drugim dużym minusem. Poza tym jest spoko jak dla mnie.

Póki co nie można ale możliwe, że zostanie jakiś udostępniony alternatywny. Warto zasugerować, że jak kogoś razi biel tzn , że ma źle wykalibrowany monitor co w nowych lcd jest na porządku dziennym.
Co do szybkiej odpowiedzi to przez jakiś okres jej nie będzie ponieważ chcemy sprawdzić jak to wpłynie na funkcjonalność.
Maniac_ napisał(a):
Czesiek_PL napisał(a):Taka mała propozycja - niech będzie pogrubione "Zobacz nowe posty", a nie "Zobacz swoje posty" bo odruchowo klikam na to drugie.


Dokładnie na to samo się złapałem, jak wszedłem pierwszy raz na forum po aktualizacji.

Właśnie zostało zmienione.

apropo shoutboxa to na pewno wróci w najbliższym czasie.

Czas oceni zmiany jak zawsze.
Obrazek
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 22 paź 2009, o 14:40

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Wywaliło mi awatar, ale to drobiazg. Ustawiłam jeszcze raz.

Wybrałam to forum między innymi ze względu na ładny wygląd. Przekonały mnie banerki ze zdjęciami z seriali w menu głównym ^^
Jestem tu krótko, więc nie będę tęsknić za starym układem, a nowy mi się podoba. Jest bardziej przejrzysty.

Popieram pomysł z wyświetlaniem nazwy serialu przy wyszukiwaniu tematów. Po tytułach odcinków trudno się zorientować.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 paź 2009, o 16:20

Odp.: update forum - 20 październik - opinie


Nazwa serialu będzie zrobiona na dniach.
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 22 paź 2009, o 16:45

Odp.: update forum - 20 październik - opinie

jak dla mnie forum wygląda teraz mniej przejrzyście, ale co mi tam!
Moja ikonka komponuje się idealnie z tym stylem więc niech będzie :D
Zresztą mam nadzieje ,że to tylko kwestia czasu i szybko się przyzwyczaję.
Oby wróciło sb i szybka odpowiedź bo bez tego czuję się jak bez palca :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
Następna strona

 


  • Podobne tematy do update forum - 20 październik - opinie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sprawy techniczne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.