Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Ulubione odcinki :) » Zakończone Seriale » ER • seriale forumtv.pl

<<

miyoko

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Postdodano 26 lis 2006, o 21:11

Ulubione odcinki :)

Wypisujcie swoje ulubione odcinki :) Albo co w nich sie wydarzylo jezeli ktoś (jak ja) nie pamięta tytulów :)
Moje ulubione:
1. Ostatnia scena z Carol i Rossem, znowu razem :)
2.Odcinek rozstaia Susan i Marka, gdy ona wyjeżdza do Pheonix (chyba tak sie to pisze) a on jej wtedy wyznaje ze ją kocha ale ona i tak odjeżdza ;(
3. Jeden z pierwszych ocinków kiedy zdołowany Carter przyjmuje 'swój' pierwszy poród :D

Moze i bylo tego więcej ale te szczególnie utkwiły mi w pamięci :)
<<

Nenia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Postdodano 27 lis 2006, o 10:23


pamiętam tylko sceny:

1.Kiedy Jerry rozwala drzwi granatnikiem
2. Kiedy przywożą na izbę przyjęć drużynę footbollową, która zaczyna się między sobą bić totalna demolka
3. Kiedy Carter ma brodę i przykleja się do faceta wysmarowanego klejem hihihi :hah:
fajnych odcinków i scen było dużo, dużo więcej, ale w tej chwili szczególnie te pamiętam
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 27 lis 2006, o 20:45


No więc z tych, co wymieniliście już to broda Cartera i klej, Carol i Doug- scena na pomoście. A tak poza tym wszelkie sceny z Romano albo Mallucim (nie wiem czy dobrze piszę...) Tym bardziej jak Dave robił sobie w nerce płatki z mlekiem Carol. A Romano do Lucy, że jest jak króliczek Durasela :P:P No i dużo innych, nie da się wszystkich wymienić...
A no oczywiście ten odcinek, gdzie Elizabeth ciągle drapała się w ręce, bo zerwala jakieś kwiaty trujące czy coś takiego, a Mark w kroczu :hihi:
<<

miyoko

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Postdodano 28 lis 2006, o 19:48


Fakt, obiad w 'nerce' i broda Rolują ;D A dziś byl taki smutny ocinek, powiedzieli ze Mark ma Raka :((( Biedactwo, pamiętam ten odcinek ostatni z jego udziałem jak pojechał z rodziną na Floryde (chyba) i tam umiera, to był taki wzruszający ocinek ze przeryczałam połowe. Chlip chlip :) Ten serial rządzi :)
A Romano, gdy tylko sie pojawia odrazu jakieś cyrki :D Ludzi ratowac mu sie nie chce ale jak chodziło o JEGO PSA :D to odrazu operacja 'moje malństwo' i podobne teksty odrazu leciały :) ;)
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 28 lis 2006, o 20:57


miyoko napisał(a):A dziś byl taki smutny ocinek, powiedzieli ze Mark ma Raka :((( Biedactwo, pamiętam ten odcinek ostatni z jego udziałem jak pojechał z rodziną na Floryde (chyba) i tam umiera, to był taki wzruszający ocinek ze przeryczałam połowe. Chlip chlip :) Ten serial rządzi :)


A ja pamiętam jak w szpitalu się dowiedzieli o śmierci Marca i powiesili o tym kartkę na tablicy i ona później spadła i pofrunęła... Ach... ;(

miyoko napisał(a):A Romano, gdy tylko sie pojawia odrazu jakieś cyrki :D Ludzi ratowac mu sie nie chce ale jak chodziło o JEGO PSA :D to odrazu operacja 'moje malństwo' i podobne teksty odrazu leciały :) ;)


Oj tak, akcja ratowania psa była niezła :D Nie ma to jak Romano :P
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 lis 2006, o 22:20


Mój ulubiony to "On the beach". Świetny odcinek, inny niż wszystkie. Mark umiera :( a ta scena gdy Carter czyta list od Corday poprostu mistrzostwo świata... albo jak siedzi na fotelu i trzyma swoją małą córeczke... wtedy ścisnęło mi serce
<<

miyoko

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Postdodano 28 lis 2006, o 23:00


Ten cały odcinek ściska serducho. Bezradny Mark, bez czucia w kończynach, nie moze sie sam poruszać, spada z łózka gdy chce przejść w wózek... ale za to umiera jak jego ojciec na kilka chwil przes śmiercią mieć blisko kochającą rodzine i piękne widoki... Godna śmierć tak wspaniałej postaci :)
<<

jeon-ji

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 12 gru 2006, o 12:36


moim ulubionym odcinkiem jest chyba 13sty w 6 sezonie jak Carter dostaje z noża...od tego świra...no i następny jak Lucy umiera uh,...płakałam xD
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 12 gru 2006, o 20:39


Dzisiajszy odcinek też był niezły :P Tzn te akcje z Dave'm :P No i Romano wymiata :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Olga987

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: z domu :P

Postdodano 29 gru 2006, o 15:29


Ja uwielbiam wszystkie odcinki z Kerry Weawer ;) A najbardziej to chyba ten w którym Sandy Lopez całuje ją w przychodni :P
ObrazekObrazek
<<

Juliett

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 13 lut 2007, o 20:34


Bardzo lubię odcinek, w którym Carter i Lucy zostają ranni i kolejny, w którym koledzy robią wszystko aby ich uratować.
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

happy_girl

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 4 mar 2007, o 17:09


ja wogole uwielbiam ten serial:)Bardzo lubie odcinej w ktorym zostaje ranny carter i lucy no i ostatni odcinek 8 serii kiedy abi i carter postanawiaja byc razem. ehh szkoda ze w Polsce nie puszcza reszty odcinkow chodzi mi o serie 9,10,11,12 no i 13(ostatnia) -ktora obecnie leci w nbc :( Z tego co czytalam do duzo sie pozmienialo chyba tylko carter przetrwal do 12 serii ze starej obsady. Jest duzo nowych aktorow.No i czytalam ze luka i abi sie pobieraja:) jesli ktos wie czy jakas polska tv wykupila te serie to dajcie znac:)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 mar 2007, o 15:16


Ja ER pamiętam jak przez mgłe ... kiedyś leciało w polskiej TV to oglądałe i od tego czasu nie widziałe i nie zabardzo pamiętam, ale pamietam carter i lucy rannych to był dobry odcinek.
<<

karlotta

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 14 mar 2007, o 00:38


Jak dla mnie ulubionym odcinkiem jest ten kiedy Carter zostaje ciężko ranny, a Lucy umiera, a poza tym cała masa różnych zabawnych scen głównie z Mallucim i Carterem
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 7 cze 2007, o 12:02


Moje ulubione odcinki nadeszly dopiero w sezonach 12 i 13, wiec nie bede tutaj za duzo spoilerowac :D
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 24 sie 2011, o 17:40

Odp: Ulubione odcinki :)


Może trochę nie w temacie, ale tak mi się przypomniało. Od poniedziałku możemy oglądać w Polsce 9 serię serialu. Dlaczego to takie ważne? A no dlatego, że regularna emisja serialu w naszym kraju zakończyła się w marcu 2005 roku. Był to ostatni odcinek sezonu nr 8. Potem Polsat emitował różne serie/różne odcinki, ale były to serie od 10 wzwyż. Dlatego można oficjalnie powiedzieć, że 22 sierpnia, aż po 2348 dniach nastąpiła kontynuacja. Ciekawe, prawda.
<<

greene

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The Good Wife

Postdodano 8 gru 2014, o 10:33

Odp: Ulubione odcinki :)


Ja lubię odcinek gdy helikopter spada na Romano :D Chyba Jerry mówi potem, że Romano musiał w poprzednim życiu bardzo skrzywdzić jakiś helikopter (bo w końcu najpierw jeden odciął mu rękę, a następny go zabił). Bardzo też podobają mi się odcinki pokazujące pracę Cartera w Afryce.
<<

Kolos23

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
pierwsza miłość

Postdodano 12 mar 2015, o 17:57

Odp: Ulubione odcinki :)

mój ulubiony cały sezon 14 ;p
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Ulubione odcinki :)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Odcinki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.