Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

True Blood - miłe zaskoczenie » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Wampiry ujawniły swoje istnienie, ponieważ "teoretycznie" mogą się obejść bez ludzkiej krwi. Jednakże ludzie zdają sobie sprawę, że sztuczna krew, która pozwala na egzystencję tych dwóch gatunków jest jak wegetarianizm. Powstają spory i problemy. Obok tych wydarzeń żyją mieszkańcy małego miasteczka.
odcinki czystej krwi
<<

remoteseries

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
The Sopranos

gadu:
3224037

Postdodano 27 paź 2011, o 13:48

True Blood - miłe zaskoczenie

Zanim zacząłem oglądać True Blood to myślałem, że jest to tania podróbka Zmierzchu skierowana dla nastolatek. Dzisiaj jestem w połowie drugiego sezonu i nie oglądam niczego innego, co więcej mogę spokojnie powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem.

Po pierwsze wielkie brawa dla scenarzystów, którzy nie boją się poruszać tematów trudnych i kontrowersyjnych, a przy okazji prowadzić wciągającą fabułę. Do tego mamy tutaj do czynienia z kilkunastoma wątkami, które przeplatają się między sobą i na szczęście nie ma tutaj sytuacji 1 odcinek = 1 wątek.

Jeśli chodzi o bohaterów to Ameryki nie odkryję. Sookie i Kara są niezwykle denerwujące jako aktorki i postacie, które grają. Na szczęście nie są tak mocno eksponowane jak na początku, a serial bardziej się skupia na wampirach i relacjach między nimi. Pozostali są jak dla mnie OK i pasują do swoich ról.

Sex w tym serialu pełni ciekawą rolę, na początku chyba nawet miał być jednym z głównych wabików, ale na szczęście to się zmieniło. Nie mówię, że jest go mniej, ale przedewszystkim zmienił formę i jest bardziej elementem fabuły, a nie przerywnikami z cyckami. W jednym z odcinków TB pojechało po całości i pokazało sex wampirów w krwi obok umierającej dziewczyny, orgię na polanie kilkunastu osób i sex w kościele. Takie nawarstwienie scen erotycznych mogłoby razić, ale każda z tych scen miała powód i jest ważnym elementem fabuły.

Żeby się za bardzo nie rozpisywać, to powiem tylko, że warto oglądać True Blood i naprawdę polecam ten serial każdemu, bo trafia w gusta szerokiej gamy odbiorców.
Polecam rozszerzanie do przeglądarki Chrome
z którym nie ominiecie żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Więcej pod linkiem: >> link <<
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 paź 2011, o 15:00

Odp: True Blood - miłe zaskoczenie


remotseries napisał(a):Zanim zacząłem oglądać True Blood to myślałem, że jest to tania podróbka Zmierzchu skierowana dla nastolatek.

Produkcja HBO "tanią podróbką Zmierzchu skierowaną do nastolatek"? :D Hmm. To już bardziej bym powiedział, że można tak myśleć o The Vampire Diaries, szczególnie że jest od CW. :P

A co do True Blood to popieram Twoje zdanie - serial świetny, moja ścisła czołówka. Nie wiem czemu, ale mam taką opinię o tym serialu, że albo go się pokocha albo znienawidzi. IMO budzi takie skrajne uczucie. Na pewno jest bardzo specyficzny, przez co wielu może się nie spodobać...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

ichigo

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 16 kwi 2014, o 09:31

Odp: True Blood - miłe zaskoczenie


ja uwiebiam ten serial ale tylko początkowe sezony
<<

stefachmiel

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
True Blood

gadu:
256782

Postdodano 9 lip 2014, o 22:05

Odp: True Blood - miłe zaskoczenie


fakt, teraz jest już kiepsko ;/
<<

igornowacki

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 30 lip 2014, o 21:58

Odp: True Blood - miłe zaskoczenie


Ostatnie sezony są tak słabe, że z czystym sumieniem można je sobie podarować, ja dotrwałem ąz do siódmego sezonu, ale ostatniego nie zamierzam w ogóle ogladać.
<<

pupilowy

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
6598315

Postdodano 12 lis 2014, o 15:54

Odp: True Blood - miłe zaskoczenie


Pierwsze sezony są super. Później chyba zaczęło brakować im pomysłów... Masakra...

 


  • Podobne tematy do True Blood - miłe zaskoczenie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.