Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

"Traveler" na finiszu » Zakończone Seriale » Traveler • seriale forumtv.pl

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 7 lip 2007, o 12:11

"Traveler" na finiszu

Jeszcze tylko dwa odcinki pozostały do końca serialu "Traveler". Stacja ABC oficjalnie zapowiedziała, że epizody siódmy i ósmy będą ostatnimi dla tej serii.
Serial zadebiutował 10 maja zajmując w ramówce ABC miejsce po trzecim sezonie "Lost". Producenci od samego początku założyli, że historia Willa Travelera zostanie zamknięta w ośmiu odcinkach.

Nawet całkiem niezłe recenzje i przyzwoita oglądalność nie skusiły ABC do zamówienia drugiej serii. - Z przykrością muszę poinformować, że ten serial skończy się we wcześniej ustalonym momencie. Stacja, która wykupiła prawa do emisji "Travelera" nie zamierza przedłużać z nami umowy - powiedział David DiGilio, twórca serii.

Siódmy odcinek zostanie wyemitowany 11 lipca, 18 lipca obejrzymy zaś finał "Travelera".

Źródło:ShowTV
trust him... he's a doctor!
<<

HeroSHI

Postdodano 7 lip 2007, o 12:29


Szkoda. Chociaż z drugiej strony rozwiązanie całej historii będziemy znać już za niecałe 3 tygodnie :]
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 lip 2007, o 13:29


Szkoda, bo polubiłam bohaterów, ale to raczej dobrze dla historii, która się skończy i tyle.
Chociaż ja osobiście chętnie obejrzałabym dalsze losy chłopaków ;)
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 7 lip 2007, o 14:03


Z jednej strony szkoda, że tylko 8 odcinków a z drugiej dobrze, bo nie będzie takiego przedłużania na siłę jak w Prison Break.
Obrazek
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 8 lip 2007, o 00:16


dobrze, że wypuścili coś co się szybko skończy, bo oglądam tyle seriali i się ciągną latami, to męczące jest :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 8 lip 2007, o 00:26


Mama nadzieje że dostaniemy jakieś logiczne zakończenie, ale skoro od pcozątku było taki założenie żeby to kończyć po 8 epizodach, to mam nadzieje że wsio wyjaśni. Dosyć dobry serial, mogliby chociaż zrobić te 13 to by do końca wakacji mniej więcej skończyli, ale i tak jest dobrze :P
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 9 lip 2007, o 09:49


dobrze, że wypuścili coś co się szybko skończy, bo oglądam tyle seriali i się ciągną latami, to męczące jes
święta racja ;)

Chociaż z drugiej strony fakt, że ten serial ma tylko 8 odcinków i brak innych sezonów pozostawia niedosyt. W sumie to lepszy byłby z tego film niż serial :]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 9 lip 2007, o 16:07


No szkoda trochę, że nie ma więcej odcinków.
Mogliby przyjnamniej zwiększyć do 13 (vide Day Break), jednakże to i tak lepsze niż ciągnięcie się serialu przez kolejne 3 sezony.
Siódmy odcinek już w czwartek, oby było nadal tak dobrze jak jest.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

corutra

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Lokalizacja: Opolskie / ...poza światem...

Postdodano 18 lip 2007, o 16:21


Już dawno nie widziałem tak krótkiego serialu. Mam nadzieje, że wszystko się przynajmniej wyjaśni, bo czasami czekanie trzy serie do finału to mogą zmęczyć.
Film byłby z tego chyba za długi...

Za dwa dni finisz :D
...You don't have to have superpowers to be a hero...

Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 18 lip 2007, o 21:53


ja też dołącze sie i stwierdze ze z jednej strony to dobrze ze losy chlopakow nie sa sztucznie przeciagane jak PB z drugiej strony tez ich polubilam i bedzie mi ich brakowac ale mam nadzieje ze serial skoncza z klasa i na poziomie ze nie bedzie za cukierkowo i surrealistycznie i ze nie zrobia czegos takiego jak nie dopowiedzenie liczac ze jakos serial sie przedluzy kiedys moze przez inna stacje... ogolnie chodzi o to ze mam nadzieje ze albo zamkna dobrze serial i zostawia mile wspomnienie albo zostawia niezamknietą furtke i sie bede denerwowac...

gdybam jak stara baba wiec koncze i czekam bo to juz prawie 8 odcinek :medit:

pozdrwiam :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 paź 2007, o 13:29

Re: "Traveler" na finiszu


Wiadomo że nie będzie więcej odcinków. Twórca serialu umieścił na blogu takie jakby zakończenie (to znaczy odpowiada na różne pytania), czyli co by się dalej wydarzyło i jak by się skończyło.

http://community.tvguide.com/blog-entry ... /800023249
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 paź 2007, o 20:19

Re: "Traveler" na finiszu


chciałoby sie komus przetłumaczyc :P chociaz najwazniejsze rzeczy :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 paź 2007, o 01:58

Re: "Traveler" na finiszu


0lina napisał(a):chciałoby sie komus przetłumaczyc :P chociaz najwazniejsze rzeczy :D


Chciałoby się. :)

Tak jak obiecałam:

Tłumaczenie

Przetłumaczyłam całość - z tym że ja oglądałam bez napisów i nie wiedziałam jak niektóe rzeczy przetłumaczyli i zazwyczaj w takim momencie zostawiałam angielską nazwę i w nawiasie pisałam, że nie wiedziałam jak ma być. :)

Miłej lektury.

Szkoda że nie będzie dalej Traveler'a, bo 2. sezon były na stówę genialny...tylko szkoda Tyler'a by mi było. :(
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 paź 2007, o 16:00

Re: "Traveler" na finiszu


Naprawde, 2 sezon byłby genailny... No i szkoda Tylera, ale jakoś przezyłabym gdyby jednak zrealizowali drugi sezon ;)
Szkoda, że skasowali tak dobry serial.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 paź 2007, o 22:44

Re: "Traveler" na finiszu


ok oświećcie mnie co to za format .docx .. próbowałam zrobić z tego .doc ale wtedy po otwarciu sa jakieś dziwne znaczki a nie tekst..
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 paź 2007, o 23:30

Re: "Traveler" na finiszu


Nie wiem...normalnie w wordzie zapisywałam...i u mnie wszystko normalnie działa...

Ale przekleiłam do notatnika:

Tłumaczenie

Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze. :)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 paź 2007, o 14:29

Re: "Traveler" na finiszu


no teraz działa :) jak bede miec chwilke to poczytam, dzieki ;)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 lut 2008, o 18:15

Re: "Traveler" na finiszu

Mam wielką prośbę, czy ktoś mógłby jeszcze raz umieścić polskie tłumaczenie tego wywiadu twórcy Travelera? Bo dopiero teraz obejrzałem ten serial i wszystkiego po angielsku nie kapuję. :D A tak bardzo chciałbym się dowiedzieć, co miało być dalej.
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.