Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Touch » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 paź 2011, o 13:12

Touch

TOUCH (FOX)



Opis fabuły:


"Główną postacią "Touch" jest Martin Bohm (Sutherland), wdowiec i samotny ojciec, nękany niemożnością porozumienia się ze swoim niemym, 11-letnim synem Jakiem (David Mazouz). Martin podejmie wiele nieudanych prób utrzymania Jake’a w szkole zanim odwiedzi go Clea Hopkins (Gugu Mbatha-Raw), pracownica społeczna, która ma ocenić stan syna. Wszystko zmienia się, gdy Martin odkrywa, że Jake posiada zaskakujący, genialny dar – widzi to, czego inni nie widzą, potrafi dostrzegać zależności łączące z pozoru niepowiązane ze sobą zdarzenia. Jake potrafi wprawdzie się komunikować, jednak nie czyni tego z użyciem słów, ale liczbami. Martin spotyka się z Arthurem Dewittem (Danny Glover), profesorem i ekspertem zajmującym się dziećmi z niezwykłymi matematycznymi uzdolnieniami. Martin będzie więc musiał odszyfrować znaczenia oraz przypisać liczby do losów postaci, na których życie mają one wpływ. "
- źródło hatak.pl

Obrazek



Zwiastun:


http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/16655/Kapitalne_promo_Touch_Sutherlanda_i_Kringa/



Info:


- http://en.wikipedia.org/wiki/Touch_%28TV_series%29
- http://www.imdb.com/title/tt1821681/
- http://www.filmweb.pl/serial/Touch-2011-617138


_______________________________________________________________
PREMIERA SERIALU W MIDSEASON, WIOSNĄ 2012.
1 SEZON MA LICZYĆ 13 ODCINKÓW.
TWÓRCĄ SERIALU JEST TIM KRING (Heroes), A W ROLI GŁÓWNEJ WYSTĄPI KIEFER SUTHERLAND.
PILOT WYREŻYSERUJE FRANCIS LAWRENCE (I Am Legend).
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 9 paź 2011, o 10:18

Odp: Touch


Czekam z niecierpliwością. "24" to najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem. Wiem, że to dwa zupełnie różne gatunkowo tytuły, ale mimo wszystko dobrze znów zobaczyć Kiefera w TV. A że do końca życia pozostanie dla wielu Jackiem Bauerem to zupełnie inna sprawa. Ciekaw jestem jak jego nową rolę odbiorą osoby które nie oglądały "24". Chociaż w tym przypadku współczuję, ominął ich jeden z najważniejszych seriali w historii telewizji. Nie, serio ^^
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 paź 2011, o 12:49

Odp: Touch


Ja też jestem ciekaw jak Sutherland poradzi sobie w roli wrażliwego ojca. Owszem znowu będzie ratował ludzi, a może i świat ale on do takich ról jest stworzony. A z Jacka na pewno będzie coś miał. Może nie będzie torturował ludzi ale z pewnością będzie podobny do Bauera.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 maja 2012, o 15:29

Odp: Touch


Zamówiono 2 sezon.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 24 lip 2012, o 10:47

Odp: Touch


Pierwszy epizod bardzo mi się spodobał. Z ogromnymi nadziejami siadłem do następnych. Niestety serial mnie rozczarował. Poszło to w kierunku zwykłego procedurala, pokazującego łączenie się losów "przypadkowych" ludzi na planecie. Moim zdaniem potencjał został zmarnowany i zakończyłem przygodę z tym serialem po 4 czy 5 epizodach. Rozkręciło się coś potem?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 wrz 2012, o 10:31

Odp: Touch


Nie oglądałem tego, ale z opinii ludzi i recenzji na Hataku oprócz pilota to reszta odcinków to nuda, nuda i nuda. Samemu tłumaczowi, michnikowi nie chce się nawet robić napisów do "Toucha". Ale jak już zaczął, to skończył sezon. :P

 


  • Podobne tematy do Touch
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.