Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

The Secret Circle » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 wrz 2011, o 10:56

The Secret Circle

"The Secret Circle" nowy serial fantasy przygotowany przez stację CW na jesień 2011 roku. Opowie on historię tytułowego 'sekretnego kręgu'.

O czym będzie serial? I kogo w nim zobaczymy?

Serial o nastolatce z Kalifornii, która przeprowadza się do miasta Chance Harbor w stanie Waszyngton po śmierci swojej matki. Bohaterka odkrywa, że pochodzi z rodziny czarownic. Natomiast później wychodzą na jaw fakty, które sugerują, że śmierć jej matki nie była wypadkiem.

Cassie Blake dowiaduje się, że wkrótce może dojść do rozpoczęcia bitwy między dobrem i złem. W główną rolę wcieli się Britt Robertson znana m. in. ("Swingtown", "Life Unexpected"). Thomas Dekker znany z ("Honey, I Shrunk the Kids", "Heroes", "Terminator: Kroniki Sary Connor") zagra Adama Conanta, który należy do tytułowego sekretnego kręgu. Wspomniana grupa składa się z młodych czarownic oraz czarowników. Bohater ma być powiązany uczuciowo z postacią Cassie.

Phoebe Tonkin znana z ("H2O", "Home and Away") zagra kolejną członkinię tej grupy - czujną Fay Chamberlain. Shelley Hennig znana z ("Days of Our Lives") wystąpi jako Diana Meade, przywódczyni kręgu, która szybko zaprzyjaźnia się z Cassie. Bohaterka jest opisana jako sprytna oraz seksowna. Jessica Parker Kennedy znana z ("Kaya", "Valemont") pojawi się jako Melissa, kolejna członkini sekretnego kręgu. Bohaterka ma być twarda oraz bezinteresowna. Melissa trzyma Cassie na dystans.

Natasha Henstridge znana z ("She Spies", "Commander in Chief" i "Eli Stone") zagra Dawn Chamberlain, matkę Fay oraz byłą przyjaciółkę matki głównej bohaterki. Kobieta zna sekrety czarownic i czarowników z miasta. Louis Hunter znany z ("Out of the Blue") zagra Nicka Armstronga, nowego sąsiada Cassie, który także należy do tytułowego kręgu. Bohater jest określony jako zły chłopiec w grupie. Gale Harold znany m. in. z ("Queer as Folk", "Vanished", "Gotowe Na Wszystko" i "Hellcats") zagra Charles Meade, ojca Diane, który razem z Dawn Chamberlain bardzo interesują się Cassie. Ashley Crow znana z ("Heroes") wystąpi jako Jane Blake, babcia głównej bohaterki.

Produkcja jest adaptacją utworu literackiego L.J. Smith o tym samym tytule. Smith jest także autorką serii książek The Vampire Diaries, które zostały już użyte przez stację The CW jako podstawa serialu.

Andrew Miller napisał scenariusz odcinka pilotażowego. Kevin Williamson (Pamiętniki wampirów) został zatrudniony jako showrunner tej produkcji. W pilot jest zaangażowana jeszcze jedna osoba powiązana z hitowym serialem o wampirach - Liz Friedlander, która zgodziła się na wyreżyserowanie pierwszego odcinka.

Obrazek


Obejrzałem, taki w sumie okej serial młodzieżowy. Pewnie będzie to takie guilty pleasure, musze powiedziec, że ogląda się przyjemnie, niestety póki co bez większych emocji. Faye, wszyscy rodzice, Diana, Adam fajni. Cassie, hmm, taka sobie, mogłaby byc troche bardziej jak Buffy. :P
Ale póki jest Gale Harold jestem też ja jako widz. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 wrz 2011, o 16:55

Odp: The Secret Circle


fajerwerków nie było... tak samo jak na początku z Pamiętnikami. pożyjemy, zobaczymy. może się rozkręci.
trust him... he's a doctor!
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 22 wrz 2011, o 11:33

Odp: The Secret Circle


Na razie tak sobie, zobaczymy co będzie w drugim odcinku. Póki co żaden bohater nie przypadł mi do gustu, a ta cała Faye dla mnie była wkurzająca.
.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 paź 2011, o 13:30

Odp: The Secret Circle


Serial dostał zamówienie na pełny sezon.
<<

Popolupo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 27 gru 2011, o 01:12

Odp: The Secret Circle


Kolejny serial, który lubię. Co prawda jest kilka irytujących postaci, jak np. matka Faye bądź ojciec Diany. Nie mogę ich ścierpieć, strasznie mnie denerwują swoim zachowaniem. Strasznie mi przykro, że Nick był tylko przez kilka odcinków a później zmarł. Lubiłam go, mimo tego jak traktował Melisse. Aktorka grająca Cassie nie przypadła mi do gustu, ale reszta aktorów jak najbardziej na plus.
Wciąż leżąc pod burzliwym niebem powiedziała:
"Wiem, że słońce jest po to, aby wschodzić"

 


  • Podobne tematy do The Secret Circle
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.