Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

The Office (US) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

pinkpower

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 19 paź 2007, o 23:58

The Office (US)

Obrazek

Oparty na popularnej brytyjskiej serii o tym samym tytule serial ten jest amerykanską wersją która sledzi codzienne życie grupy pracowników pewnego biura zarządzanego przez managera regionalnego Michael'a, który myśli że jest najzabawniejszym i najrówniejszym szefem na świecie - co czyni go okropnym i nieznośnym. Całe biuro wiecznie martwi się o to czy będą zwolnienia ? czy będzie jakiś romans w biurze ? czy Michael kiedykolwiek się zamknie ?


Małe senne miasteczko w Scranton i znajdujące się w nim biuro firmy papierniczej DunderMifflin, to miejsce gdzie w niecodziennych okolicznościach grupa bardziej, bądź mniej oddanych pracowników stara się wykonywać swoje obowiązki. Osobą, która usilnie stara się im w tym przeszkodzić jest ich ekscentryczny szef Michael Scott i wtórujący mu "zastępca" Dwight Schrute. Nawet banalne na pozór sprawy, dzięki ich pomocy stają się źródłem niezliczonych kłopotów. W tle rozwija się romans początkowo jednej, w dalszych seriach juz trzech par, z których każda jest na swój sposób oryginalna.


W niektórych kręgach kultowy już serial. Zaczęło się od serialu pod tą samą nazwą nadawanego w wielkiej Brytanni(tzw. The Office UK). Serial z miejsca okazał się sukcesem toteż wkrotce nakręcono jego przeróbki we Francji(Le Bureau), Niemczech(Stromberg), USA i we francuskiej Kanadzie(La Job). Oczywiście jego amerykańska wersja zdobyła największą popularność. Nakręcono go w paradokumentalnym stylu, okraszono ciekawymi wstawkami w formie interview oraz pozbawiono tych głupawych śmiechów zza kadru. Dla ludzi kochających Dilberta oraz mając ochotę na coś innego niż sitcom pozycja obowiązkowa.


Official Site:
http://www.nbc.com/The_Office/

Video 1:
http://www.youtube.com/watch?v=sBK-LLMiamk
Video 2:
http://www.youtube.com/watch?v=excBsIv_3xI

Polskie forum serialu:
http://office.yforum.net/
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 paź 2007, o 15:24

Re: The Office(US)


Ja oglądałam pierwszy sezon :P ma następne nie mam czasu, ale jak tylko skończę z innymi serialami to na pewno nadgonię. Carell jest boski... z resztą cała jego załoga jest super :P
Want your bad romance.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 22 sty 2008, o 20:12

Re: The Office(US)


ja muszę się za ten serial wziąć:) Tyle już o nim słyszałam, wszyscy uwielbiają the office!
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 2 mar 2008, o 17:45

Re: The Office(US)


Zupełnie nie rozumiem, czemu ten przeboski serial jest tak mało znany w Polsce. Właśnie zaczynam 4. sezon, aktualnie The Office to mój numer 1. Wszystko jest tam na właściwym miejscu: świetny humor, świetne postaci i fantastyczny wątek Jim/Pam.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 gru 2009, o 23:05

Odp: The Office(US)


Jestem po pierwszym sezonie i 6 odcinkach drugiego i mi się podoba. Bardzo specyficzny serial, zupełnie nietypowy, nie jest to zwykły sitcom. Wywiady z bohaterami są świetne, takie coś naprawde dodaje rozpędu serialowi. Poza tym świetne postacie i genialna obsada. Michael jest straszny, po prostu masakra mieć takiego szefa, ale z niego nie da się nie śmiać. xD Carell jest świetny, teraz rozumiem czemu ciągle dostaje te nominacje. :p Poza tym Jim/Pam -> świetny wątek, mają chemie, ale ona ma chłopaka... :P Lubie Ryana, jak się pojawia, widać, że troche sytuacja w biurze go dezorientuje. :P Dwight jest lolem, jego miłość platoniczna do Michaela. xD Humor jest... inny niż w innych komediach (bo to raczej serial komediowy, nie sitcom), ale to dobrze, ile razy można wałkować to samo.

No cóż, ja polecam, choć po pierwszych odcinkach nie byłem zachwycony. :p Zobaczymy jak będzie dalej.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 kwi 2010, o 22:28

Odp: The Office(US)


Info - będzie 7 sezon
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 sie 2010, o 23:17

Odp: The Office (US)


Jestem po trzeciem sezonie, który był absolutnie genialny! Naprawde, nie było słabych odcinków, a mnóstwo świetnych. Scenariusze są świetne, bardzo zabawne i ciekawe. Serial sie nie nudzi.

Aktorstwo jest wprost wyśmienite. Cała obsada rządzi, ale to co wyrabia Carell jest beyond imagination. xD Zresztą Rainn i Jenna też są świetni.

Bohaterowie - uwielbiam ich wszystkich po kolei, są tacy... genialni. xD

A ostatnia scena sezonu 3. jest... sooooo unexpected!

Okropnie polecam. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 sie 2010, o 01:48

Odp: The Office (US)


Przed chwilą oglądałem pierwszy odcinek i muszę powiedzieć, że jest całkiem nieźle.
Szef grany przez Carella jest naprawdę trzepnięty! :P Scena, gdy zwalnia "dla żartu" Pam mnie rozwaliła. Poza tym jego zachowanie jest co najmniej oryginalne. :D
Z pozostałych bohaterów polubiłem Dwighta, Jima i Pam. Motyw z galaretką genialny! :P
Pierwszy sezon jest krótki, więc do końca tygodnia pewnie go obejrzę.

_______________________________________________________________

I nie potrzebowałem całego tygodnia. :D
Sezon całkiem przyzwoity, ale szczerze mam nadzieję, że czym dalej tym będzie jeszcze lepiej.
Postać szefa jest genialna, jest to taki dziwny, że aż śmieszny.
Jim i Pam wymiatają, uwielbiam tę parę! Mam nadzieję, że kiedyś będą razem.
Mecz koszykówki, Dzień Różnorodności, Plan Opieki Zdrowotnej czy odcinek z kobietą sprzedającą torebki, naprawdę można było się pośmiać. :P
Drugi sezon trochę dłuższy, więc pewnie dłużej będę go oglądał.

_____________________________________________________________________

I właśnie skończyłem drugi sezon! :D Jak można w taki sposób skończyć???
Spoiler:
No ale cóż, prędzej czy później musiało się to wydarzyć. Druga seria była moim zdaniem o wiele lepsza niż pierwsza, o wiele więcej odcinków i o wiele więcej śmiechu! Postacie są świetne, praktycznie wszystkie uwielbiam (a zwłaszcza Jim, Pam, Dwighta i ostatnio Angelę i Kevina)! Micheal jest również boski, a zwłaszcza jego relacja z szefową Jan jest zabójcza. Nie wytrzymam, muszę zdobyć następny sezon już! :P

_______________________________________________________________________________

Maraton "The Office" ciąg dalszy. Skończyłem 3 serię i zaczynam dzisiaj 4-tą. :D Serial mnie niesamowicie wciągnął, oglądam odcinek za odcinkiem i nadal chcę więcej. Trzeci sezon był chyba jeszcze lepszy niż poprzednie, a czwarty zapowiada się równie wymienicie. Jak najbardziej polecam "Biuro"!!!

________________________________________________________________________________

5 Sezon czas zacząć! :P Jako, że czwarta seria była krótsza (tylko 14 odcinków :P), to ją ukończyłem już dzisiaj. :D Nadal podtrzymuję, że "The Office" jest świetnym serialem i ląduje u mnie na pewno w TOP5 seriali komediowych! :P Po prostu uwielbiam wszystkich bohaterów, nawet Kelly ostatnio przestała mnie tak wkurzać. :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 sie 2010, o 10:34

Odp: The Office (US)


"The Office" nadrobione! Teraz mogę oglądać na bieżąco od września. Jakoś nie wyobrażam sobie tego serialu bez Steve'a Carella, dla którego 7 sezon będzie jego ostatnim. Chyba, że wprowadzą jakieś naprawdę ciekawe zastępstwo w 7 sezonie.
Serial jest wyśmienity, polecam każdemu! :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 sie 2010, o 12:22

Odp: The Office (US)


JUŻ skończyłeś? OMG, ja jestem dopiero na piątym sezonie.

Ale zgadzam się, serial jest wyśmienity! :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 sie 2010, o 20:00

Re: Odp: The Office (US)


Chris napisał(a):JUŻ skończyłeś? OMG, ja jestem dopiero na piątym sezonie.

Ale zgadzam się, serial jest wyśmienity! :D


Niesamowicie mnie wciągnął, muszę powiedzieć. :P A do tego miałem dużo wolnego czasu...:D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 sie 2010, o 23:34

Re: Odp: The Office (US)


eLMaQ napisał(a):Niesamowicie mnie wciągnął.


That's what she said. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 24 sie 2010, o 15:49

Odp: The Office (US)


Cieszy mnie, że coraz więcej osób ogląda ten serial, bo The Office jest raczej mało znane i niedoceniane w Polsce, a u mnie od dłuższego czasu jest w trójce ulubionych seriali.

Nie dziwię się, że eLMaQ obejrzał całość tak szybko, bo ja kiedyś też pochłonęłam 3 sezony w kilka dni, bo akurat była przerwa świąteczna... ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 paź 2010, o 18:25

Odp: The Office (US)


Najlepszy serialowy ślub - The Office 6x04 "Niagara". Genialne i kapitalne.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 mar 2011, o 22:23

Odp: The Office (US)


Kolejny sezon został oficjalnie potwierdzony.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 maja 2011, o 10:57

Odp: The Office (US)


KONIEC MICHAEL'A. :( Jedna z najlepszych postaci telewizyjnych EVER, GENIALNIE zagrana przez niesamowitego Steve'a Carella, który w tym roku po prostu MUSI dostac Emmy.

Poziom siódmego sezonu świetny - dużo dobrych odcinków, ale nie wyobrażam sobie tego serialu bez Michael'a. :(
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 maja 2011, o 16:46

Re: Odp: The Office (US)


Chris napisał(a):KONIEC MICHAEL'A. :( Jedna z najlepszych postaci telewizyjnych EVER, GENIALNIE zagrana przez niesamowitego Steve'a Carella, który w tym roku po prostu MUSI dostac Emmy.

Poziom siódmego sezonu świetny - dużo dobrych odcinków, ale nie wyobrażam sobie tego serialu bez Michael'a. :(

Zgadzam się z Chrisem. :D
Właśnie obejrzałem finał 7 serii. Jestem ogromnie ciekawy, kto zastąpi Micheala Scotta na stanowisku menadżera. :P
Było paru ciekawych kandydatów. :P Mi się zdawało, czy tam się pojawił Jim Carrey, jako koleś który mówił ciągle o Finger Lakes? Moim zdaniem ten aktor byłby świetny jako nowy szef Dunder Mifflin. :P
Co do odcinka, to rozwalił mnie Creed, który dzwonił do największych klientów i namawiał ich do przejścia jego nowej firmy. :P
Czekam z niecierpliwością na nowy sezon. :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 maja 2011, o 17:20

Odp: The Office (US)

Mnie kompletnie zaskoczyli w tym odcinku, że w końcu nie wybrali tego szefa! :D Może to i dobrze, bo mają chwile czasu by zastanowic się jaki on będzie.

Był Carrey, był, ale myślałem, że będzie na dłużej niż na jedną scene. No, on by sie sprawdził jako szef! :D Ale z tego co słyszałem, to rolę ma prawdopodobnie przejąc
Spoiler:
, co mnie bardzo zdziwiło, ale też ucieszyło. :D

I w tym odcinku widac było, że da się zrobic zabawny odcinek bez Michael'a. Ta obsada jest cudowna i choc Michael'a zawsze mi będzie brakowac, to myślę, że spokojnie sobie poradzą! :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Następna strona

 


  • Podobne tematy do The Office (US)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.