Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

The Office (US) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 maja 2011, o 18:02

Re: Odp: The Office (US)

Chris napisał(a):Mnie kompletnie zaskoczyli w tym odcinku, że w końcu nie wybrali tego szefa! :D Może to i dobrze, bo mają chwile czasu by zastanowic się jaki on będzie.

Był Carrey, był, ale myślałem, że będzie na dłużej niż na jedną scene. No, on by sie sprawdził jako szef! :D Ale z tego co słyszałem, to rolę ma prawdopodobnie przejąc
Spoiler:
, co mnie bardzo zdziwiło, ale też ucieszyło. :D

I w tym odcinku widac było, że da się zrobic zabawny odcinek bez Michael'a. Ta obsada jest cudowna i choc Michael'a zawsze mi będzie brakowac, to myślę, że spokojnie sobie poradzą! :D

Ja spodziewałem się tego, że jeszcze tego szefa nie wybiorą. :P
Jeśli twoje źródła mówią prawdę, to jest to dziwny wybór. Jakoś średnio mi się podobała w finale. Ale Micheal też mnie denerwował strasznie w pierwszym sezonie. :P Więc dam jej szansę, jeśli będzie nowym szefem.
Nasza grupka jest świetna, każda postać jest genialna. :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 wrz 2011, o 21:19

Odp: The Office (US)


8x01
Premierowy odcinek 8 serii jakoś blado wypadł.
Andy został nowym szefem naszego biura, a Robert California zastąpił na stanowisku dyrektora Jo. :D
Planking, lol. :D :D
Pam jest w drugiej ciąży, no proszę. Jej płacz przez cały odcinek był boski. :P I Angela też jest w ciąży, a ojcem jest oczywiście mąż Senator. :P
Sprawa listy była taka sobie, Zwycięzcy jak kozaczyli. :P
Dwight i jego ćwiczenie sztuk walki, wszystko z nim w porządku, jasne. :D
Brak obecności Michaela Scotta jest widoczna. Obejrzymy dalej, może się poprawi. Mam nadzieję, że z odcinka na odcinek poziom będzie rósł. :)
8x02
Już było trochę lepiej niż tydzień temu.
Andy sprawdził się jako szef. :P Jego pomysł z motywacją grupy za pomocą punktów był genialny! :D I na końcu dał sobie zrobić tatuaż na tyłku. :)
Kevin i jego mówienie "na skróty", żeby zaoszczędzić czas. :D :D
Angela jak zwykle przesadza, a teraz jak jest w ciąży, to jeszcze bardziej jej się to udziela. :P
Daryll pogodził się z byłą żoną, ciekawe czy jeszcze ją zobaczymy.
Piramidowe iPody. :D Poczuj moc piramidy! :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 paź 2011, o 12:31

Odp: The Office (US)


obejrzałam 3 pierwsze odcinki. Jest.. dziwnie :P ale podobno tylko pierwszy sezon jest taki sobie.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 paź 2011, o 16:05

Odp: The Office (US)


Tak, pierwszy sezon jest taki sobie, od drugiego sie zaczyna geniusz.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 paź 2011, o 18:52

Odp: The Office (US)


8x03
Sprawa magazynierów była świetna! :P Wygrali na loterii i rzucili pracę. :)
Andy miał mały problem z brakiem pracowników, a Darryl był w ogólnej rozsypce.
Pomysł z przenoszeniem pudeł wymyślony przez Kevina był genialny. :D Tylko on mógł wpaść na coś tak głupiego. :P
Motyw z psem zamkniętym samochodzie na początku odcinka wymiatał. :D
Andy jako szef wypada na razie słabo, zwłaszcza porównując go do byłego szefa Dunder Mufflin Michaela Scotta.

8x04
Odcinek średni.
Najlepiej wypadł wątek z książką do organizacji przyjęć napisaną przez Jima. :D Krzyczenie imion przechodzących gości. :P I zabawa z tym Jima na końcu odcinka. :)
Śmieszna była sprawa toastów, jak wszyscy znosili go za Roberta Californię. :) A Gabe'owi zawsze ktoś przerywał. :)
Rodzice Andy'ego byli bardzo nie w porządku...fajnie, że przyjęcie skończyło się grillem z całą ekipą. :P
Taniec Dwighta z kelnerką. :D I na końcu pokaz ogni. :)

8x05
W końcu świetny odcinek w 8 sezonie! :D
Świetny był dzieciak Roberta, który nawal z Dwightem w Starcrafta. :D Nie chciał oddać komputera Jimowi i na końcu wywalał z roboty Toby'ego. :D :D
Wątek Erin był słaby, ta postać jest straszna, strasznie mnie denerwuje swoim zachowaniem.
Niepokojący film Gabe'a. :)
Robert chodzący po ludziach i pytający się czego najbardziej się boją...a później to wszystko genialnie wcielił do swojej historyjki. :D :D "Nic mi nie jest, suko. Nic mi nie jest". - MISTRZOSTWO! :D :D :D

8x06
Całkiem przyzwoity odcinek, ale bez rewelacji.
Dwight i jego program. :D :D
Gabe'a próbujący poderwać Val, był żałosny. :P
Jim i partyjka w squasha z Robertem. :D

8x08
Całkiem przyjemny odcinek. :P
Andy jak zwykle próbuje coś udowodnić przed ekipą i jak zwykle średnio mu to wychodzi.
Gabe jak Abraham Lincoln. :D :D
Oglądanie filmów w autokarze. :P
Dwight i kłótnia z Oscarem o bitwę na farmie Schrutów. :D
Kevin i jego pomysły ciasteczkowe. :D
Pam i udawanie porodu. :)

8x11
Świetny pomysł z konkursem wiedzy. :P
Podzielenie ekipy Dunder Mufflin na grupy. :) I wygranie tej "zabawowej". :P
Pobijanie rekordu ciszy. :)
Dwight i podróż do Roberta Californii. :P

8x12
Świetny odcinek! :D
Pomysł z ostatnim przyjęciem w domu Roberta był genialny! :)
Oprowadzanie po domu i tłumaczenie do czego każde pomieszczenie miało służyć. :D
Dwight i zemdlenie w basenie. :P Albo motyw z klopsami na początku odcinka. :D
Erin mnie strasznie wkurza, jej zachowanie jest kretyńskie. Mam wrażenie jakby chcieli z niej zrobić żeńską wersję Micheala Scotta. :/
Szkoda, że Andy czuje się zmieszany. Chciałbym, aby zapomniał już o Erin.
Jim i jego próby wcześniejszego wyjścia z imprezy. :)

8x15
Dwight i cała sprawa z wyrostkiem. :D
Budzenie wszystkich po 5 rano i sztuczka Jima. :P :P
Andy i zabawa w recepcję. :D
Stanley na wakacjach. :D

8x16
Ryan...pół roku? Ja kocham Kelly. :P
Kathy strasznie mnie denerwuje, niech spada od Jima. :/
Jim świetnie się pozbył Kathy z pokoju przy pomocy niezawodnego Dwighta. :P Uwielbiam tego dziwaka. :P
Packer i przystawianie się do szefowej. :) I ten spaw na spodnie Gabe'a. :)
Chłopak Val i akcja z 5 kropkami. :P
Pam, Angela i Oscar dyskutujący o dziecku/psie. :P

8x24
Przyzwoicie zakończyli 8 serię. Było nieźle, lepiej niż się spodziewałem.
Andy i reszta udźwignęli ten sezon.
Andy powrócił na stanowisko, Nele pozostała w Dunder Mufflin, Dwight prawdopodobnie dowie się, że to jego dziecko.
Do tego doszło w końcu do zawiązania związku Darylla z Val. Jeszcze pocałunek Dwighta i Angeli. :)
No i postawa Senatora w stosunku do Oscara. :P
Oraz bardzo dobrze, że pozbyli się postaci Roberta Californii, mało zabawna postać.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2012, o 16:31

Odp: The Office (US)


9x01 - New Guys
Czas zacząć 9 i finałową serię! :D
Clark i Pete jako nowi Dwight i Jim. :) Wypadli całkiem nieźle.
Andy i zemsta na Neille, będzie zabawnie, a to dopiero początek. :P
Nie ma już wkurzającej Kelly, która ma teraz nowy serial w jakiejś stacji ogólnodostępnej.
Spacer po linie i pomysł Dwighta. :P
Cieszę, że Jim zdecydował się jednak podążyć za marzeniami. :)

9x02 - Roy's Wedding
Przyjemny odcinek.
Wątek Dwighta i Neille był głupi jak but. :P Mogę się założyć, że będą ze sobą. :)
Jim nadal nie powiedział Pam o swojej nowej pracy. Ciekawe jak to się dalej potoczy.
Wesele Roy'a fajnie wyszło. :) Rozwaliła mnie Pam oddająca skórkę banana kelnerowi. :P
Andy i cała sprawa z Erin, wiadomościami i Clarkiem. :P :P
<<

Allah

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
The office

Postdodano 9 sty 2013, o 16:01

Odp: The Office (US)


Dziwne że tak mało polskich widzów ogląda ten genialny nietypowy serial. Nie jest to kolejny sitcom ze smiechem w tle. Przy tym serialu można się śmiać ale i uronić łzę bo są sentymentalne momenty. Najlepsze jest to że każda z postaci pobocznym jest zajebiście zagrana , pesymizm Stanleya , głupkowatość Kevina , świętoszkowatość Angeli , slut(owatość) Meredith, przemądrzalstwo Oscara. Podczas oglądania tego serialu można zżyć się z postaciami w niej występującymi. No i oczywiście perełka postać Dwighta która jest fenomenalnie zagrana i bije na głowe Garetha z wersji brytyjskiej. Tak więc polecam ten serial wszystkim którzy chcą miło i przyjemnie spędzić czas z wspaniałym serialem. Pozdrawiam wszystkich Office-maniaków.
Allah
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 19 maja 2013, o 22:43

Odp: The Office (US)


Nadszedł czas na koniec kolejnego świetnego serialu i jednej z najlepszych komedii w TV wszech czasów. :/
Dzisiaj pożegnałem się z "The Office", po spędzeniu cudownych 9 sezonów z ekipą z Dunder Mifflin.
Odcinek finałowy był taki jak być powinien. Pełen wzruszeń, wyznań, powrotów i Michaela Scotta! :)
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 26 maja 2013, o 15:41

Odp: The Office (US)


Allah napisał(a):Dziwne że tak mało polskich widzów ogląda ten genialny nietypowy serial.

Dużo zależy od reklamy i promocji w Polsce.
Tak naprawdę po obejrzeniu kilku odcinków myślałem sobie, że to jest jakaś amatorska produkcja z jednym dobrym aktorem.
Studio w jakimś garażu :).
Serial jest bardzo specyficzny, ale humor bardzo odważny i wyróżniający się na tle wyblakłych kawałów i tych samych motywów komediowych.
Jak przeczytałem opis, to sobie pomyślałem, że kogoś powaliło, bo kto będzie chciał po pracy oglądać życie w pracy (nawet jeśli jest ono z przymrużeniem oka).
W sumie dużo zależało od aktorów, bo fabuła jak i montaż, sceneria nie zachęca.
Wydaje mi się, że trzeba obejrzeć kilka odcinków, aby przyzwyczaić się.
Obejrzałem 1 sezon i potem jakiś nowy odcinek z ostatnich sezonów i trochę się różnią między sobą, ale to moja opinia.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 cze 2013, o 23:00

Odp: The Office (US)


Skończyłem przed chwilą ostatni odcinek i jest mi naprawde przykro, że to już koniec jednej z najlepszych komedii wszech czasów.

Finałowe odcinki były wyśmienite i zawierały wszystko, co było potrzebne. Aż szkoda się żegnać.

Spoiler:
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

skinny milk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 18 cze 2013, o 11:21

Odp: The Office (US)


Jestem w połowie ostatniego sezonu i z jednej strony koniecznie chcę znać zakończenie, a z drugiej przeciągam ten moment jak tylko mogę... Ze względu na specyficzne poczucie humoru mało jest produkcji, które potrafią mnie rozbawić do łez, a The Office pokochałam od pierwszego odcinka. Btw, warto się zabierać za wersję brytyjską?
Obrazek

Ulubione: Game of Thrones, Grey's Anatomy, Skins (UK), The Office (US), Dexter, New Girl, Girls, Mad Men
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 cze 2013, o 13:33

Odp: The Office (US)


Jeszcze jedną rzecz trzeba dodac - Pam/Jim to najlepsza serialowa para ever. EVER
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

skinny milk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 18 cze 2013, o 22:20

Odp: The Office (US)


Oj tak, naprawdę rzadko się zdarza, żeby taka cudna chemia była między aktorami :)
Obrazek

Ulubione: Game of Thrones, Grey's Anatomy, Skins (UK), The Office (US), Dexter, New Girl, Girls, Mad Men
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do The Office (US)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.