Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

The Event anulowane » Zakończone Seriale » The Event • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2011, o 20:34

The Event anulowane

Oczywista oczywistość. Na pewno nie będę płakał za tym serialem. Ostatnie dwa odcinki zobaczę z ciekawości i żeby pośmiać się z kolejnych idiotycznych posunięć scenarzystów.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 maja 2011, o 21:31

Odp: The Event anulowana


Jak dla mnie też to było pewne, oglądalność spadała z odcinka na odcinek. Nie wiem jaki szaleniec spodziewał się przedłużenia tego serialu.
A jednak na Hataku jest tych szaleńców wielu. Nie rozumiem tego.
Powiedz mi Czesiek (bo ty chyba jedyny z tego forum oglądałeś nadal ten serial), jak to jest z "The Event", czytałem wiele postów, że w drugiej połowie serial się niezwykle rozkręcił i wciąga niesamowicie? Ile w tym prawdy?
Ja skończyłem oglądać na 7-8 odcinku i jakoś nie żałuję, że skończyłem przygodę z "The Event".
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2011, o 21:43

Odp: The Event anulowana


Może i się rozkręcił i jest napakowany tajemnicami, ale one nie wciągają jak te z Lostów. Bohaterowie przez 12 odcinków się zmienili i teraz zachowują się jeszcze gorzej niż na początku (jeszcze tylko jakby ta zmiana miała jakieś poważniejsze podłoże...). Niektóre pomysły scenarzystów wołają o pomstę do nieba. Nie mam pojęcia czym ludzie się zachwycają bo ten serial jest przewidywalny i śmieszny :) w ostatnim odcinku bomba została zatrzymana w ostatniej chwili (chociaż nie rozumiem po co użyli bomby do tej akcji...), bohaterowie sfiksowali własną śmierć żeby wykonać arcyniemożliwy plan (co również było do przewidzenia od samego początku), doradcy prezydenta zachowują się jak idioci (nie ma nawet porównania do 24), a niektóre postacie zajmują tylko czas antenowy i irytują samym swoim pojawieniem. Czemu oglądam dalej? Żeby zobaczyć na co głupiego tym razem wpadną :) serial leci w tle, a ja robię jakieś poważniejsze rzeczy i się śmieje z głupich pomysłów.

Bardzo się cieszę z anulowania bo serial zrobił miejsca dla innych produkcji np. Grimm.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 15 maja 2011, o 14:28

Odp: The Event anulowana


Ja podobnie, jak eL skończyłem oglądać serial w przerwie świątecznej. Poziom robił się żałosny i cieszę się, że nie kontynuowałem oglądania dalej, bo byłaby to zwykła strata czasu jak widać. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 16 maja 2011, o 09:11

Odp: The Event anulowane


A ja jestem rozczarowany. Chciałem zacząć oglądać ten serial ale po Waszych wypowiedziach mi się odechciało.
Moglibyście tak skrótowo opisać, co z tym serialem zrobiło się nie tak?
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 maja 2011, o 12:08

Odp: The Event anulowane


Drewniane aktorstwo, słaby scenariusz, robienie z widzów idioty, ograne akcję, słabe wątki poboczne, nadmierne eksploatowanie nudnych postaci. Pierwsze przykłady z brzegu :) Jednak jeśli chcesz to oglądaj, może ci się jednak spodoba.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 maja 2011, o 14:13

Odp: The Event anulowane


hm a tak się dobrze zapowiadał :) pamiętam, że pierwsze odcinki miały same pozytywne recenzje i chciałam się za niego zabrać ale uznałam że poczekam jeszcze parę odcinków, ale nie miały już tak dobrych opinii, a z tego co tutaj widzę im dalej tym gorzej :P
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 16 maja 2011, o 18:25

Re: Odp: The Event anulowane


Czesiek_PL napisał(a):Drewniane aktorstwo, słaby scenariusz, robienie z widzów idioty, ograne akcję, słabe wątki poboczne, nadmierne eksploatowanie nudnych postaci. Pierwsze przykłady z brzegu :) Jednak jeśli chcesz to oglądaj, może ci się jednak spodoba.


Chyba raczej nie, bo z tego co mówicie, to nie tylko kwestia gustu ale i kwestia poziomu serialu :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do The Event anulowane
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.