Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

The Big Bang Theory 3 sezon news » Seriale komediowe » The Big Bang Theory • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 sie 2009, o 18:14

The Big Bang Theory 3 sezon news

Powrót The Big Bang Theory 21 września 2009 roku.

Spoiler od Ausiello:
Spoiler:
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 9 lut 2010, o 21:30

Odp: The Big Bang Theory 3 sezon news


Absolutny rekord "The Big Bang Theory"!

2010-02-09 18:46:09
Do jakiej granicy wzrośnie oglądalność 3. sezonu "The Big Bang Theory" nie wie nikt. Póki co produkcja stacji CBS pobija kolejne rekordy (również swoje) będąc najchętniej oglądanym serialem w poniedziałkowy wieczór!
Tym razem jest to wynik na poziomie aż 16.20 mln przy kapitalnym współczynniku 6.0 w przedziale 18-49. Dość powiedzieć, że w USA nie ma drugiego takiego serialu, osiągającego tak fenomenalne wyniki oglądalności w kluczowym dla telewizji przedziale wiekowym!


No mnie to wógle nie dziwi, nie wiem w czym ten zachwyt, przecież to narazie najlepszy serial komiediowy (tylko komedia, bo Chuck ma w sobie też dramat i akcje) jaki emitują od lat takiego nie było dopuki przyjaciół nie zakończyli... I tak gwiazdą serialu jest Sheldon - dzięki jego grze serial jest tak genialny i mają plany na 5-6 nawet, bo do 4 już scenariusz powstaje...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 lut 2010, o 01:02

Odp: The Big Bang Theory 3 sezon news


Oglądalność rośnie a poziom serialu maleje. Odnoszę wrażenie, że twórcy coraz bardziej piszą dla mas. Coraz mniej odniesień naukowych, żarty stały się kiepskie i generalnie serial już niczym nie odrózna się od reszty.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 lut 2010, o 09:47

Re: Odp: The Big Bang Theory 3 sezon news


Paulina napisał(a):Oglądalność rośnie a poziom serialu maleje. Coraz mniej odniesień naukowych, żarty stały się kiepskie i generalnie serial już niczym nie odrózna się od reszty.


Hah dobry początek oglądalonść rośnie, a poziom maleje :) bez poziomu serialu nie było by takiej oglądalności...
Odniesienia naukowe w każdym odcinku dostarcza Sheldon, Leo i Howard mają laski, więc bardziej skupiają się na nich no i tutaj właśnie jest może mnie śmiechu, ale Sheldon sam i tak nadrabia to swoją grą.
Nie odróżnia się od reszty...seriali?? Nie znam drugiego takiego serialu komediowego...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 mar 2010, o 23:50

Odp: The Big Bang Theory 3 sezon news


bez poziomu serialu nie było by takiej oglądalności...


Naprawdę uważasz, że wysoka oglądalność=wysoki poziom? To że masa ogląda serial, wcale nie znaczy, że serial utrzymuje wysoki poziom. Według mnie inteligencja tego serialu zmalała - Sheldon który odkrył po kilku dniach, że elektron jest falą...no ludzie, powowływał się w przeszłośći na Schrödignera, ktrz y tego co pamiętam napisał pracę na ten temat. Albo przedstawianie Sheldona jako dziecka. No i brakuje mi scen całej grupy jak w odcinku z Penny blossoms. Penny została zredukowana, teraz jest tylko dziwczyną Leonarda. Sezon 2 był najlepszy jak narazie według mnie.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 6 mar 2010, o 00:11

Odp: The Big Bang Theory 3 sezon news


No co do Penny to się z Tobą zgadzam, ona teraz tylko wygląda pięknie ma żadnych ciekawych scenariuszy. Zrobiła się z niej jajogłowa :) z Leonardem. Ale wydaje mi się, że kiedyś wejdą na jakiś temat na którym Leo się nie zatrzyma na obelgał i go rzuci.

ALe gdyby serial nie był dobry oglądalność też by taka wyskoka jak na serial komediowy nie była. CSI ile części jest NY, Las Vegas, Miami i każda część CSI ma bardzo dobrą oglądalność, bo serial jest dobry to ludzie oglądają.

Co do tematów odcinków można by spekulować, Howard przestał wogóle grać "psa na baby" odkąd ma dziewczyne - i nie jest już tak zabawny, Raj - teraz musi własnymi ścieżakami chodzić, ale te wszystkie lekkie niedociągnięcia nadrabia wg. mnie Sheldon. To, że ma swoje zasady, który świat musi przestrzegać jest zawsze zabawne.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 6 mar 2010, o 16:07

Odp: The Big Bang Theory 3 sezon news


Mam nadzieję, że Penny go rzuci, bo ich związek jest strasznie nudny. :P

Dla mnie oglądalność po prostu nie jest wyznacznikiem.

Howard stał się mniej śmieszny, odkąd jest z Bernadette. Wolałam jak był szowinistyczną świnią, zboczeńcem. xD Raj w tym sezonie jest - oprócz Sheldona - najśmieszniejszą postacią i ma najlepsze teksty, ale niestety nie za bardzo to wykorzystują, Raj rzadko ma coś do roboty. A szkoda.

Dobra nie ma co dalej zaśmiecać tematu, bo to w końcu temat o newsach. :P
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 7 mar 2010, o 19:15

Odp: The Big Bang Theory 3 sezon news


Wróciły seriale, "TBBT" dominuje
Poniedziałek był pierwszym dniem wolnym od wydarzeń związanych z Olimpiadą. Na efekty nie trzeba było czekać - dominuje "The Big Bang Theory" z wynikiem na swoim poziomie - 15.61 mln (5.9). Pozostaje sobie zadać pytanie, kiedy padnie kolejny rekord (być może finał 3. sezonu dobije do 17 mln, a współczynnik zbliży się do 7.0?).


Heh komedia obecnie z najlepszą oglądalnością :) lub z rewelacyjną... :) Ale nie ma co się dziwić, Sheldon, Sheldon i raz jeszcze Sheldon :) On i Raj - dzięki nim taka oglądalność jest.

 


  • Podobne tematy do The Big Bang Theory 3 sezon news
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.