Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Terminator: The Sarah Connor Chronicles » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 sty 2008, o 23:35

Terminator: The Sarah Connor Chronicles

filmweb.pl napisał(a):Akcja serialu toczy się po drugiej części Terminatora, a wydarzenia są alternatywne w stosunku do wydarzeń przedstawionych w trzeciej części.
Po dwóch latach spokoju od zniszczenia dokumentacji na temat Skynet Sarah i John stają po raz kolejny w starciu z wysłanym z przyszłości terminatorem, którego celem jest zgładzenie Johna. Na odsiecz wysłany zostaje również inny terminator, który ma za zadanie chronić przyszłego przywódcę Ruchu Oporu. Jak się okazuje, mimo zniszczeniu budowania systemu Skynet nadal ma dojść do nuklearnej apokalipsy i bohaterowie po raz kolejny chcą powstrzymać "bunt maszyn".


Jako, że Fox wyemitował dwa odcinki serialu to zakładam temat :)

Oglądał ktoś to w ogóle bo nie wiem czy się zabierać.?
Ostatnio edytowano 28 sie 2008, o 20:08 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 13 lut 2008, o 18:16

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


JA oglądam i stwierdzam że może serial bez rewelacji, ale bardzo przyjemnie się ogląda. Jest wiele negatywnych opinii o nim, ale zupełnie bezpodstawnych, zupełnie jakby wszyscy codziennie oglądali trylogie Terminatora i wyszukiwali najmniejszych błędów i niezgodności z serialem.
Ogląda się jak Bionic Woman, w sumie chyba nawet lepiej, bo jest klimat Terminatora :)
Radze po prostu obejrzec pilot i zdecydowac czy sie podoba czy nie :)
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 maja 2008, o 22:09

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Obejrzałem cały sezon(9 odcinków) i nawet całkiem niezłe - na plus zaliczam aktorów(Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau), efekty specjalne i odwołania do starych Terminatorów. Fabuła może być mimo że miejscami naciągane i mało logiczna. Na 2 sezon nie czekam tak jak na czwartego Prison Breka(mimo słabej 3 warto zobaczyć) to i tak obejrzę.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 sie 2008, o 20:09

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Zmieniam zdanie, na Terminatora czekam bardziej niż na PB :) Dla tych co tez czekają plakacik na zachętę:
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 wrz 2008, o 16:41

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


IGN ocenił odcinek na 9.0 czyli o dziwo bardzo wysoko. Premiera już w poniedziałek, zaraz po PB :)

Klimatyczny plakacik:

Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 wrz 2008, o 12:17

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Wrażenia po 2x1:
Spoiler:


I przy okazji nowy plakacik, słabszy od poprzednich dwóch:
http://hatak.pl/galerie/newsy/3237_1057.png
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 28 paź 2008, o 23:34

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Pojutrze premiera na TVP1. :)
<<

ten_wiedzacy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 31 paź 2008, o 11:03

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Mnie jakoś nie przekonuje.
"Wiedza jest zwykle subiektywna"
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 lis 2008, o 18:33

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


wczoraj przypadkiem na to na tvp1 trafilam, podobało mi się, chociaż usnęłam przy końcówce, ale to nie wina serialu.
Nawet za tydzien na to zerkne :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

ten_wiedzacy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 18 lis 2008, o 16:19

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Szczerze mówiąc wziąłem ten serial za jakiś inny, i nie wiedziałem, że leci na tvp1. :). Skoro mówisz,, że można zerknąć to może i tak zrobię ale ciężko mi na niego trafić. Poza tym samo Terminator jakoś dziwnie na mnie działa.
"Wiedza jest zwykle subiektywna"
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 4 gru 2008, o 19:39

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Przez negatywne recenzje nie sądziłam, że serial mnie wciągnie. Jedynka skończy emitować 1 sezon, a biorę się za 2.
.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 gru 2008, o 20:49

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Polecam, serial może nie jest jakiś super, ale przyjemnie się go ogląda i ma swoje momenty. No i oczywiście Sara :D
<<

ten_wiedzacy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 8 gru 2008, o 12:22

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Czesiek_PL napisał(a):Polecam, serial może nie jest jakiś super, ale przyjemnie się go ogląda i ma swoje momenty. No i oczywiście Sara :D


Potwierdzam :). Serial może wciągnąć. Ale najpierw trzeba go zauważyć. Poza tym jeśli mam być szczery nie spotkałem się z negatywną opinią. Tak, że myślę, że Terminator jako serial jest dobrym i ciekawym pomysłem.
"Wiedza jest zwykle subiektywna"
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 gru 2008, o 19:53

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


AXN od 11 stycznia(piątek godzina 22) zaczyna emisje 2 sezonu Terminatora: Kronik Sary Connor. Jestem na bieżącą to mogę z czystym sumieniem polecić :]
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2009, o 22:14

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Wymęczyłem 2 sezon więc mogę coś napisać oglądalność ostatnich odcinków była fatalna, ale nie ma się czemu dziwić. O ile sezon do odcinka 2x9 trzymał dobry poziom to tak kolejne 10 odcinków(prócz 12 i 13) to nuuuudy. Sam nie wiem jak udało mi się przez to przebić. Jeden odcinek to było maksimum jakie mogłem znieść. Dlatego bardzo się zdziwiłem gdy 20,21 i 22 obejrzałem od razu :D Ten sezon powinien mieć 13 odcinków i można by wtedy mówić o wysokim poziomie. Tak to było za dużo zapychaczy i nic nie wnoszących odcinków o niczym. Jeszcze 10 minut przed końcem finału nie spodziewałem się że po nim napiszę - chcę jeszcze. Cliffhanger może i jest strasznie naciągany, ale otwierał furtkę na naprawdę ciekawy sezon. No nic, szanse na kontynuację są nikłe, ale przynajmniej Terminator 4 zapowiada się na porządny film :]
Ocena sezon 2 - 3/5
Ocena serialu - 4=/5
Ocena cliffhangera - 5/5 ^^
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2009, o 11:15

Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Film kończący historię na DVD?

Nie miałbym nic przeciwko. OStatni odcinek został ta zakończony że aż prosi się o dalszy ciąg historii. Tylko czy jest sens robić film na DVD skoro w planach jest już Terminator 5?

 


  • Podobne tematy do Terminator: The Sarah Connor Chronicles
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.