Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Telefony » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Pomoc ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz tematy związane z grami.

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 16 cze 2010, o 18:07

Odp: Telefony

Pluszu, dotykowe są wygodniejsze i wbrew pozorom nie psują się tak często chyba, że źle użytkujesz. Jak nosisz w kieszeni kupujesz specjalną osłonkę za parenaście złotych dla większego bezpieczeństwa. Poza tym odradzałbym SE. Jak masz możliwość weź sobie Nokie z symbianem.

Jakby ktoś miał na sprzedaż jakąś komórkę nokia z gpsem wbudowanym niech napisze bo dzisiaj mi oferowali telefony z wbudowanym gpsem ale najtańsze w moim abonamencie są za 399 :D
Obrazek
<<

Noteo

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Ulubiony serial:
Moda na Sukces

Postdodano 23 lip 2010, o 11:09

Re: Telefony


Jak dla mnie to telefony z dotykowym ekranem sa bardzo niepraktyczne i jakoś mnie do siebie nie przekonują. Bardzo niewygodnie pisze się na nich sms-y.
www.Noteo.pl - Najlepiej oceniany sklep Internetowy w Polsce.
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 25 lip 2010, o 17:32

Odp: Telefony


Ja ostatnio nabyłem HTC Hero i jestem zadowolony :P
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 28 sie 2010, o 07:52

Odp: Telefony


zastanawiałem sie nad 2 telefonami htc hd 2 4.3' wyświetlacz ale gdy go wziąłem w ręce okazał się zbyt duży i kupiłem Omnie 2 :D zmieniłem kretyński rom orangutana i pięknie działa :D

Obrazek

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 sie 2010, o 12:04

Odp: Telefony


Mi się ostatnio kończy umowa i moim faworytem jak narazie jest nokia C5-00:
posiada gps i symbiana poza tym idealna do ściągania na studiach :P. A jak postawisz taka duza komorke to prawie jakbys laptopa mial :)

Obrazek
Obrazek
<<

Noteo

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Ulubiony serial:
Moda na Sukces

Postdodano 7 wrz 2010, o 13:10

Odp: Telefony


No faktycznie wyświetlacze w HTC sa dosyć spore,ale ogólnie rzecz biorąc to myślę że telefon jak najbardziej godny uwagi. A co do nokii to bardzo fajnym modelem jest takze 6720.
www.Noteo.pl - Najlepiej oceniany sklep Internetowy w Polsce.
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 11 wrz 2010, o 10:05

Re: Odp: Telefony


[quote="Taifun"]Mi się ostatnio kończy umowa i moim faworytem jak narazie jest nokia C5-00:
posiada gps i symbiana poza tym idealna do ściągania na studiach :P. A jak postawisz taka duza komorke to prawie jakbys laptopa mial :)

Zgadza się tylko że ja już skończyłem studia :)

Obrazek

<<

Noteo

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Ulubiony serial:
Moda na Sukces

Postdodano 16 paź 2010, o 11:05

Odp: Telefony


Z tym ściąganiem na studiach,to w zasadzie większość modeli Nokii będzie bardzo przydatnych,pamiętam ze fajnie pod tym względem sprawdza się także Samsung Avila z autorotacją:)
www.Noteo.pl - Najlepiej oceniany sklep Internetowy w Polsce.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 sty 2012, o 21:54

Odp: Telefony


Zastanawiam się nad Nokią 5800. Nie lubię tych dotykowych, ale chyba pora sprawdzić, czy rzeczywiście są takie fajne.

Obecna Nokia 6303i zaczyna nie kojarzyć, choć użytkuję ja już od 4 lat, przeżyła niejedno, ale chyba zaczyna umierać.
Choć mógłbym ją naprawić i nie byłoby problemu. Tylko ile bym zabulił?
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 sty 2012, o 18:28

Odp: Telefony


ja mam już prawie 2 lata samsunga dotykowego i mi się jeszcze(odpukać) ani razu nie zepsuł ;p
też byłam negatywnie nastawiona do dotykowych, ale teraz lubię:P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 sty 2012, o 23:45

Odp: Telefony


Mnie sie nadal nie podoba. Pożyczyłem od znajomego takiego phona na pare dni i za nic nie mogę sie przyzwyczaić.
Te dotykanie ' po prostu ' wkurza , bez tego patyczka nie da rady, a pisac smsy to juz w ogóle - o rany!
Zastanawiałem się w ogóle po co mi taki bajer? Chyba tylko dlatego, że wszyscy wokół mnie świecą tymi gadżetami, bo już to tak nazwać można, no i że nie chciałem być znieświeściały xP.
Telefon mi wystarczy żeby dzwonił i odbierał, o! W nast. tygodniu do naprawy z nokią :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 26 paź 2012, o 20:23

Odp: Telefony


Obecnie jestem w posiadaniu Samsunga Galaxy SII. Świetny telefon, polecam. Porównywalny do iPhona, a ja nawet uważam, że lepszy.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 31 paź 2012, o 11:48

Odp: Telefony


Przymierzam się do zmiany telefonu ale przerażają mnie ceny na rynku. Od ponad dwóch lat mam ten sam telefon i nie śledziłem jak zmieniają się warunku na rynku. To co mi się teraz podoba czyli Galaxy S3 czy Iphone 5 to jakiś kosmos jeśli chodzi o cenę :(
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 paź 2012, o 13:47

Odp: Telefony


Dobrym rozwiązaniem jest zamówienie sobie darmowego internetu aero2 i posiadanie telefonu z dual sim.
W takim przypadku można dzwonić za pomocą standardowej karty sim np. t-mobile, orange a druga karta aero2 odpowiada za połączenie z internetem, które jest darmowe.
512 kb/s nieograniczony transfer. Jedyny wydatek aby otrzymać taką kartę to 7 zł wysyłka i 20 zł depozyt.

Druga sprawa to jaki konkretnie telefon wziąć. Wszystko zależy od tego co kto robi na telefonie.

steru napisał(a):To co mi się teraz podoba czyli Galaxy S3 czy Iphone 5

Jakie cechy powinien posiadać Twój telefon?
Podobne funkcje jak wymienione ma Galaxy Y Duoz, chociaż ma słabszy procesor, wcale nie oznacza, że nie spełni Twoich wymogów.
Raczej na smartfonie nie będzie się korzystać z matlaba czy photoshopa ;p
Obrazek
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 31 paź 2012, o 14:36

Odp: Telefony


Wiesz co z telefonu mało dzwonię i piszę smsy. Więcej korzystam z internetu, oglądanie teledysków, słuchanie muzyki. Chciałbym żeby miał dobry aparat bo póki co nie kupuję cyfrówki a czasem zdjęcie chcę pyknąć. No i duży wyświetlacz żeby mieć komfort korzystając z internetu. Polecisz coś? :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 paź 2012, o 17:51

Odp: Telefony


Samsung Y Duoz do tego celu by wystarczył, ale nie wiem czy nie za mały wyświetlacz.
Nie kupowałbym najszybszych smartfonów, bo i tak ich mocy się nie wykorzysta, a mają takie same funkcje jak połowę tańsze odpowiedniki (nawet z tej samej firmy).
Najlepiej cena/jakość prezentują się Samsungi.

Jak korzystasz z internetu na smartfonie? Jakiś orange free ?
Obrazek
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 31 paź 2012, o 23:45

Odp: Telefony


a coś innego niż ten konkretny Samsung? Z większym wyświetlaczem.

Zamierzam przenosić numer do Play więc będę korzystał z jakiejś ich taryfy internetowej
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 1 lis 2012, o 12:30

Odp: Telefony

Jak chcesz większy wyświetlacz, to jak to będziesz nosił - w torebce? :P
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Telefony
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Komputery, elektronika, gry



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.