Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Szukam serialu » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Dziurek

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 10 sty 2012, o 00:53

Szukam serialu

Kiedyś na TVN leciał serial o takich wielkich jaszczurkach zaczynało się to tak że chłopak znajduje (chyba) jajo z niego wykluwa się jaszczurka i ona strasznie szybko rośnie udało mu się ją oswoić potem był wątek że jest dużo takich jaszczurek i one atakują ludzi a koniec był taki że miasto (albo świat) znalazły się pod wodą

jeśli ktoś mógł by mi podać tytuł tego serialu on miał 10-20 odc


Pozdrawiam Dziurek
<<

asiadz009

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
pierwsza miłośc

gadu:
13471317

Postdodano 24 lip 2012, o 23:32

Re: Szukam serialu


cześć poszukuje pewnego serialu jeśli tak go można nazwać składał się z kilku odcinków ,chodził w niedzielne wieczory na tvp1 to był serial zagraniczny opowiadał o dziennikarce która pisała o jakieś bogatej rodzinie i zakochała sie w mężczyżnie z tej rodziny z wzajemnością w dniu ślubu gdy jechali już z kościoła ktoś strzelił to pana młodego i on umarł a ten pan młody miał młodszego brata który się zakochał w tej dziennikarce chociaz na początku jej dokuczał by sktyć swa miłość oni póżniej się tez ożenili i chyba mieli dziecko i tego mężczyzne też ktoć próbował zabić miał chyba wypadek samochodowy prosze jeśli ktoś zna tytuł prosze napisać
<<

Endrio

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
HBO

Postdodano 19 gru 2014, o 07:33

Odp: Szukam serialu


cześć poszukuje pewnego serialu jeśli tak go można nazwać składał się z kilku odcinków ,chodził w niedzielne wieczory na tvp1 to był serial zagraniczny opowiadał o dziennikarce która pisała o jakieś bogatej rodzinie i zakochała sie w mężczyżnie z tej rodziny z wzajemnością w dniu ślubu gdy jechali już z kościoła ktoś strzelił to pana młodego i on umarł a ten pan młody miał młodszego brata który się zakochał w tej dziennikarce chociaz na początku jej dokuczał by sktyć swa miłość oni póżniej się tez ożenili i chyba mieli dziecko i tego mężczyzne też ktoć próbował zabić miał chyba wypadek samochodowy prosze jeśli ktoś zna tytuł prosze napisać

___________________________________
We provide guarantee to pass JN0-332 - certkiller with online exam training 1z0-058 - braindumps - exam and Nova Southeastern University you can also get coloradotech.edu along with pba for your guaranteed success.
<<

Sebastian123

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Pierwsza Miłość

Postdodano 15 lut 2015, o 09:37

Odp: Szukam serialu


No ja też go szukam ten serial o kltórym pisał Endrio
<<

partio

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
dexter

gadu:
55898758

Postdodano 16 lip 2015, o 08:04

Odp: Szukam serialu


Cześć ja szukam serialu, pamiętam, że na koniec każdego odcinka leciała piosenka Aya RL "skóra", na rowerze jeździł chłopiec, który rozwoził gazety na osiedlu, pamiętam takie białe amerykańskie domy. Jak byłam młodsza serial leciał w telewizji.
<<

kamaa87

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
Gotowe na wszystko

Postdodano 20 maja 2017, o 23:39

Re: Szukam serialu


Kurczę kiedyś odszukałam ten serial w internecie. Mam tę nazwę kilka dni na końcu języka. Ale nie mogę skojarzyć...
<<

lisieckajola

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
na wspólnej

Postdodano 25 maja 2017, o 15:03

Odp: Szukam serialu


Chyba nikt z nas nie znajdzie

 


  • Podobne tematy do Szukam serialu
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.