Postdodano 3 sty 2012, o 01:51

Szukam serialu o bogatej rodzinie. Tytul?

Nie mogę przypomniec sobie nazwy pewnego serialu, ktory kiedys byl emitowany w polskiej telewizji, albo na polsacie albo na jedynce.
Postaram się wiec podac najwiecej szczegolow jakie zapamietalam i mam nadzieje, ze komus cos sie skojarzy ;)

Serial jest dzielem USA albo W. Brytanii, zaczyna sie chyba na litere P. Pamietam, ze opowiada o bogatej rodzinie mieszkajacej w ogromnym domu pelnym przepychu.
Rodzina moze wydawac sie idealna z zewnatrz lecz tajemnice pozostaja w czterech scianach tego "palacu"
Czlonkami rodziny byl ojciec o ktorym namniej pamietam, matka (jej rola pozostawila we mnie jedynie niesmak, miala krotkie ciene wlosy chyba, byla odrzucajaca kobieta i strasznie naprzykrzala sie corce,
corka pamietam chyba keidys zwiala z doomu :P (nastoletnia ma sie rozumiec) I chyba jeszcze jakiegos brata miala. Najwiecej jednak pamietam o tej nastolatce,
jej rozterki sercowe z pewnym chlopakiem, matka chyba zakazala im sie razem spotykac tylko nie pamietam juz z jakiego powodu,
przychodzil do niej po kryjomu przez balkon albo ona do niego do mieszkania, chyba byl jakis lekko wyjety spod prawa. I pewien szczegol, ktory pamietam to pokoj tej dziewczyny,
oddzielony filarami i takim stopniem do gory xD Wiem ze to strasznie malo kazdy serial tak moze wygladac ale ktos moze sobie cos skojarzy, jesli tak dziekuje za pomoc :D