Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

szerząca się plaga narkotyków » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 1 sty 2007, o 17:17

szerząca się plaga narkotyków

Znalazlem ciekawa informacje: [Cya :p]

Na polskim rynku pojawiły się narkotyki, którymi można handlować bez żadnych konsekwencji - pisze "Życie Warszawy". Powstają bowiem z modyfikowanych genetycznie konopi nieobjętych ustawą o zapobieganiu narkomanii.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje kary za handel konopiami zawierającymi wagowo więcej niż 0,2% substancji psychoaktywnej, tzw. tetrahydrokannabinolu (THC). Rośliny, w których występuje niższa zawartość tej substancji, są uważane za konopie włókniste wykorzystywane do celów przemysłowych.

Ustawodawca nie przewidział jednak pomysłowości hodowców - zmodyfikowali roślinę tak, by zamiast THC występował w niej kwas organiczny, który dopiero w trakcie palenia zmienia się w psychoaktywną substancję. Nowe konopie mają więc działanie identyczne, jak ich powszechna odmiana, będąc przy tym - ze względu na fakt, że zawartość THC nie przekracza 0,2% - rośliną przemysłową.

Bezkarność dilerów handlujących nową odmianą konopii indyjskich wkrótce się jednak skończy. Problem zna już bowiem Ministerstwo Zdrowia i przygotowuje projekt zmian w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Resort chce rozszerzyć zawartą w ustawie definicję konopi.


@ co sądzicie o narkotykach i modzie na palenie np. ganji?
Żródło Onet.pl
Ostatnio edytowano 4 sty 2007, o 19:59 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 1 sty 2007, o 17:34


uwazam, ze wszelkie zakazy sa zle. bo dlaczego konopia ma byc nielegalna? kto chce, ten kupi, a zakazy sprawiaja, ze panstwo na tym traci (gdyby to opodatkowac). dlaczego nie moze byc tak jak w holandii?
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 1 sty 2007, o 17:39


Tai przeciez to już dawno było Ja o tym w wakacje czytałem
A tak w ogóle co wy z tymi narkotykami macie że co troche temat o nich sypiecie Przecież ganja jest dobra i ci co jej zakazują widocznie nigdy nie próbowali :P
A tak na serio to popieram swojego przedmówce dawidg'a,
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 1 sty 2007, o 23:51


Wszystko jest dla ludzi... tylko niektórzy są za głupi żeby z tego korzystać... mnie już to nie bawi w LO kiedyś czasem może i się coś przypaliło, ale bez przesady... mnie to nie bawi, nie muszę być "mega fajny jak ziom z osiedla, który ciągle jara". Wolę wyskoczyć do knajpy. Najbardziej irytująca jest laska przypalająca, traci w moich oczach sporo, jakoś mi t do siebie nie pasuje.

A co do opodatkowania trawy, raczej nie przejdzie i w sumie z czegoś potencjalnie niebezpiecznego nie wprowadzał bym do sprzedaży. Pewnie i tak dalej kwitnął by handel nielegalnym ziołem z dodatkową chemią i byłby tańszy bo bez Vatu :)
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 00:02


KaruzeL napisał(a):raczej nie przejdzie

nie pszeszedl by, bo polscy politycy sa zbyt konserwatywni (pewnie wina wychowania w komunizmie), ale to tylko kwestia pokolenia.

KaruzeL napisał(a):czegoś potencjalnie niebezpiecznego nie wprowadzał bym do sprzedaży

tak wiec wycofajmy ze sprzedazy potencjalnie niebezpieczne noze kuchenne, wiatrowki, struny do gitary, brzytwy i polowe sprzetu, jaki uczen nosi na geometrie. trawka jest tak samo potencjalnie niebezpieczna jak w/w rzeczy. w malych ilosciach jest nieszkodliwa, a panstwo nie moze kontrolowac co mozemy uzywac.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 2 sty 2007, o 00:08


To zezwólmy na sprzedaż broni każdemu kto udźwignie karabin, po co w aptekach recepty (?) tylko blokują mi zakup czegoś po czym czułbym się fajnie. Zrozum to że mieszkasz prawie w 40mln państwie i za wielu tutaj trzeba decydować, bo samemu to jedynie co mogliby zrobić to krzywdę sobie albo bliskim. Zobacz co alkohol robi z wielu ludzi, po trawię także można złapać agresora.

Co ma komuna do zakazu handlu narkotykami ? Tam gdzie komuna nawet nie zajrzała też jej sprzedawać nie można.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 00:21


KaruzeL napisał(a):Co ma komuna do zakazu handlu narkotykami ? Tam gdzie komuna nawet nie zajrzała też jej sprzedawać nie można.

komuna ma zwiazek nie z narkotykami, ale z okolicznosciami w jakich wychowywali sie politycy - mam na mysli teksty czesto uzywane przez rodzicow: "za naszych czasow..."

KaruzeL napisał(a):To zezwólmy na sprzedaż broni każdemu kto udźwignie karabin,

bron maszynowa nie, ale nie widze powodu, aby nie mozna bylo sprzedawac pistoletow bez zezwolen.

ja chce byc odpowiedzialny za siebie, moc robic to co chce (ale nie ograniczajac wolnosci innych, bo wolnosc rzecz swieta) i mam gleboko w du*ie, ze ktos chce sobie spieprzyc zycie przez cos, co uzyl w nieodpowiedni sposob. powtarzam! CHCE byc ODPOWIEDZIALNY za siebie i moc decydowac co jest dla mnie dobre, a co nie, a panstwo nie powinno sie wtracac.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 2 sty 2007, o 00:39


dawidg napisał(a):bron maszynowa nie, ale nie widze powodu, aby nie mozna bylo sprzedawac pistoletow bez zezwolen.


Ja widzę np stany i wielokrotnie wyższy wskaźnik napadów z bronią w ręku i postrzałów.

Ja lubię prowadzić po pijanemu i chcę mieć do tego pełne prawo chce żyć w państwie bez zakazów, jak sobie golnę często też lubię jeździć pod prąd wtedy tak fajnie świecą lampy pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, oczywiście nikomu nie będę zajeżdżał drogi żeby nie ograniczać ich wolności, a jak coś się zdarzy lub w coś wjadę to sam za to odpowiem, bo chcę przyjąć pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Czemu mi tego zabraniają w wolnym państwie...

Zakazy mają swój cel może nie zawsze są najlepsze, ale jednak pewne zestqwy reguł czy praw bardziej porządkują życie i pozwalają zachować jakieś tam bezpieczeństwo w państwie dla obywateli.

komuna ma zwiazek nie z narkotykami, ale z okolicznosciami w jakich wychowywali sie politycy - mam na mysli teksty czesto uzywane przez rodzicow: "za naszych czasow..."


A w jakim kraju te sformułowanie nie jest nadużywane, wszędzie starsi psioczą na młodzież że rozwydrzona, że za ich czasów było lepiej, bardziej odpowiedzialni byli itp.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 sty 2007, o 00:46


KaruzeL napisał(a):
Cytat:
komuna ma zwiazek nie z narkotykami, ale z okolicznosciami w jakich wychowywali sie politycy - mam na mysli teksty czesto uzywane przez rodzicow: "za naszych czasow..."

A w jakim kraju te sformułowanie nie jest nadużywane, wszędzie starsi psioczą na młodzież że rozwydrzona, że za ich czasów było lepiej, bardziej odpowiedzialni byli itp.

I w dodatku między wszystkimi pokoleniami, np. nasi dziadkowie to samo mówili do naszych rodziców, i tak każde pokolenie jest coraz bardziej 'złe' :evil: [czasami dziadkowie z kumają się z rodzicami bo już są te wnuki które są bardziej niedobre niż ich dzieci]
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 00:50


KaruzeL napisał(a):Ja lubię prowadzić po pijanemu i chcę mieć do tego pełne prawo chce żyć w państwie bez zakazów, jak sobie golnę często też lubię jeździć pod prąd wtedy tak fajnie świecą lampy pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, oczywiście nikomu nie będę zajeżdżał drogi żeby nie ograniczać ich wolności, a jak coś się zdarzy lub w coś wjadę to sam za to odpowiem, bo chcę przyjąć pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Czemu mi tego zabraniają w wolnym państwie...

w ten sposob zagrazasz zyciu innych, czyli naruszasz jego wolnosc do zycia (wolnosc rzecz swieta).
ja nie chce aby w kraju panowal chaos. ja chce tylko byc odpowiedzialny za siebie.

KaruzeL napisał(a):Ja widzę np stany i wielokrotnie wyższy wskaźnik napadów z bronią w ręku i postrzałów.

a ja nie. w tej chwili kazdy moze kupic wiatrowke (ktora podejrzewam, ale nie sprawdzilem jest tansza), a potrafi bez problemu zabic. jak ktos chce uzyc bron do zlych celow (czyli nie do obrony) i jest w stanie kogos zabic, to jest tez w stanie kupic nielegalna bron.

KaruzeL napisał(a):Zakazy mają swój cel może nie zawsze są najlepsze, ale jednak pewne zestqwy reguł czy praw bardziej porządkują życie i pozwalają zachować jakieś tam bezpieczeństwo w państwie dla obywateli.

jak zniosa zakaz sprzedazy trawki, albo zalegalizuja prostytucje, to wcale nie bede sie czul mniej bezpieczny.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 sty 2007, o 00:56


dawidg napisał(a):ja nie chce aby w kraju panowal chaos. ja chce tylko byc odpowiedzialny za siebie.
to wyprowadź się na bezludną wyspę tylko w takim miejscu możesz być odpowiedzialny sam za siebie, każdy kraj jest odpowiedzialny za ludzi mieszkających na danym terenie, pokaż mi przykład choć jednego narodu gdzie człowiek sam za siebie odpowiada i państwo się nie miesza w ogóle?
dawidg napisał(a):w ten sposob zagrazasz zyciu innych, czyli naruszasz jego wolnosc do zycia (wolnosc rzecz swieta).
a to przypadkiem oni nie naruszają ojej wolności skoro ja chce jechać po pijaku i pod prąd to znaczy że to mój wybór i to moja wolność
dawidg napisał(a):jak zniosa zakaz sprzedazy trawki ... to wcale nie bede sie czul mniej bezpieczny.
to tak jak by sprzedawali psychotropy każdemu w aptece bez recepty, ktoś sobie wmówi że mu zagrażasz a po wpływem trawki jest się bardziej podatnym na wszelkie sugestie to będzie chciał cię zaatakować żeby samemu 'przeżyć'
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 2 sty 2007, o 01:07


Oj przepraszam nie mówiłem że nie należy zalegalizować prostytucji to podnosi akurat bezpieczeństwo usługodawcy jak i konsumenta :) Natomiast THC jest środkiem odurzającym i niech lepiej pozostanie zakazane.

dawidg napisał(a):a ja nie. w tej chwili kazdy moze kupic wiatrowke (ktora podejrzewam, ale nie sprawdzilem jest tansza), a potrafi bez problemu zabic. jak ktos chce uzyc bron do zlych celow (czyli nie do obrony) i jest w stanie kogos zabic, to jest tez w stanie kupic nielegalna bron.


I tu jest rzecz co najmniej dziwna przykład stanów jak najbardziej na miejscu, obok masz Kanadę mentalność w dużych miastach szczególnie we wschodniej części podobna, a jednak brak dostępu do broni robi swoje. Nie wiem na czym to polega, ale jeżeli broń jest ciężko zdobyć i ogólnie za jej posiadanie grożą sankcję to jakoś społeczeństwo się do niej nie pali. A wiatrówki nie zrobią z pryszczatego barana mężczyzny, natomiast Colt taki jak miał Clint w jednym z filmów już może tak zadziałać (oczywiście przekoloryzowany przykład). Teraz byle debil lejący się na meczach chodzi z kijem i lepiej żeby dostępu do broni nie miał, oczywiście możesz powiedzieć teraz można użyć nóży, ale to jednak nie jest tak skuteczne jak pistolet, który ogranicza nawet kontakt z ofiarą można zachować dystans, a to także ma wpływ na to czy widzimy swoją ofiarę z bliska, czy spojrzymy jej w oczy itp. ogólnie prościej jest chyba strzelić.
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 2 sty 2007, o 14:48


dawidg, momentami popadasz w smiesznosc z tym liberalizmem. Musisz zdac sobie sprawe z tego co pociaga za soba brak ograniczen. Musisz wyjsc na ulice i zobaczyc jakiemu spoleczenstwu chcesz zaproponowac wolnosc. Ja moge przystac na posiadanie broni w spoleczenstwie, w ktorym nikt nie bedzie jej uzywal. Gdy czasami widze, tych wszystkich agresywnych mlodziencow, dziekuje, za to ze Polska jest biednym krajem, w ktorym bron jest ostatnim przybytkiem na ktory mogliby sobie pozwolic. Ludzie wbrew temu co mozesz bardzo idealistycznie zakladac nie sa odpowiedzialni za siebie. Nie chce juz nawet mowic o chwilach, gdy kims kieruja emocje, bo to moze zdarzyc sie prawie wszystkim, ale chodzi mi zwyczajne codzienne wybory.
Oczywiscie zgodze sie z tym, ze wolnosc w kraju jest czyms niezwykle istotnym, jednak radze sprawdzic jakie sa zalozenia tego modelu. O tym nie pisze sie w gazetach, nikt nie probuje przekonac, ze cos takiego w ogole jest mozliwe. Mozna podejmowac jedynie proby, by postulaty doskonalej informacji, doskonalej mobilnosci kapilatu, sily roboczej staly sie faktem. W Polsce nie podejmuje sie takich prob. To nie jest nawet kwestia przemiany pokoleniowej. To jest kwestia kilku pokolen dorastajacych do racjonalnosci i szacunku dla czlowieka.
Wbrew temu co sadzisz nawet w panstwie liberalnym mozna wykluczyc sankcjami prawnymi szereg niepozadanych sytucji. Jak slusznie kiedys zauwazyles najawzniejsze jest dobro obywatela, dobro jednostki. Czym jest to dobro? Czy dobrem jest mozliwosc zmarnowania sobie zycia, zmarnowania sobie zdrowia, unieszczesliwienia innych? Tu nie chodzi o to, zeby dusic inicjatywe jednostki, zeby zamykac komos droge do sukcesu. Tu chodzi o to, zeby skorzystac z doswiadczen poprzednich pokolen, zeby nie okazac sie glupcem, ktory nie potrafi wyciagnac wnioskow, z bledow ktore byly juz popelniane wiele, wiele razy.
Jak juz wspominalem, zeby moc zyc w wolnym spoleczenstwie, trzeba miec dojrzalych obywateli, jednak czasami to nie wystarcza. Zawsze ktos moze sie wylamac itp. Przyjmujac jednak, ze zyjemy w tym pieknym spoleczenstwie, w ktorym ludzie znaja swoja wartosc, komu bedzie przeszkadzal brak tytoniu? Komu bedzie przeszkadzal, brak dostepu do narkotykow, broni... No chyba, ze ktos chce sprobowac zapalic, odleciec, poczuc sie jak wladca swojego i innych losu- w imie wolnosci.
So take my hands and come with me
We will change reality
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 16:26


KaruzeL napisał(a):Natomiast THC jest środkiem odurzającym i niech lepiej pozostanie zakazane.

Cya napisał(a):to tak jak by sprzedawali psychotropy każdemu w aptece bez recepty, ktoś sobie wmówi że mu zagrażasz a po wpływem trawki jest się bardziej podatnym na wszelkie sugestie to będzie chciał cię zaatakować żeby samemu 'przeżyć'

dziwne, ze alkohol, ktory tez jest srodkiem odurzajacym nie jest zakazany. obecnie kazdy moze sie napic, a potem wybrac sie w droge samochodem.

Cya napisał(a):a to przypadkiem oni nie naruszają ojej wolności skoro ja chce jechać po pijaku i pod prąd to znaczy że to mój wybór i to moja wolność

jestes wolny wtedy, gdy nie ograniczasz wolnosci innych, a jazda po pijaku nie oznacza wolnosc, ale glupote.

Cya napisał(a):to wyprowadź się na bezludną wyspę tylko w takim miejscu możesz być odpowiedzialny sam za siebie, każdy kraj jest odpowiedzialny za ludzi mieszkających na danym terenie, pokaż mi przykład choć jednego narodu gdzie człowiek sam za siebie odpowiada i państwo się nie miesza w ogóle?

nie ma takiego narodu. niestety. a gdyby byl to chyba bym emigrowal.

luke napisał(a):Gdy czasami widze, tych wszystkich agresywnych mlodziencow, dziekuje, za to ze Polska jest biednym krajem, w ktorym bron jest ostatnim przybytkiem na ktory mogliby sobie pozwolic.

o to chodzi, ze jezeli kogos stac na pistolet, a nie moze, to dlaczego sobie nie kupi takiej wiatrowki? strzal w glowe wystarczy aby zabic. nawet z daleka mozna kogos zranic. skoro teraz nie "agresywni mlodziency" nie nosza takiej brani jak wiatrowka, to niby dlaczego mieli by nosic bron?
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 2 sty 2007, o 16:41


dawidg napisał(a):dziwne, ze alkohol, ktory tez jest srodkiem odurzajacym nie jest zakazany. obecnie kazdy moze sie napic, a potem wybrac sie w droge samochodem.


Przeciez coś z życia człowiek musi mieć skoro nie narkotyki to chociaż alkohol Przecież alkohol już od dawna służył ludzkości i nikt go nie zakazywał a narkotyki zaraz po "swoim debiucie światowym" zostały zakazane
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 2 sty 2007, o 17:28


dawidg napisał(a):dziwne, ze alkohol, ktory tez jest srodkiem odurzajacym nie jest zakazany. obecnie kazdy moze sie napic, a potem wybrac sie w droge samochodem.


Jeżeli tak stawiasz sprawę to nie wiem po co rozpoczynałeś całą tą dyskusję, jazda po pijanemu jest tak samo legalna jak hodowanie konopi, palenie marihuany czy zażywanie wszelkiego rodzaju tabletek.

dawidg napisał(a):jestes wolny wtedy, gdy nie ograniczasz wolnosci innych, a jazda po pijaku nie oznacza wolnosc, ale glupote.


I te ograniczenia, prawa, zakazy mają Nas chronić przed właśnie taką głupotą.

dawidg napisał(a):o to chodzi, ze jezeli kogos stac na pistolet, a nie moze, to dlaczego sobie nie kupi takiej wiatrowki? strzal w glowe wystarczy aby zabic. nawet z daleka mozna kogos zranic. skoro teraz nie "agresywni mlodziency" nie nosza takiej brani jak wiatrowka, to niby dlaczego mieli by nosic bron?


Nie wiem czy Ty nie rozumiesz czy nie chcesz dostrzec różnicy między wiatrówką a bronią palną. Jest ich całkiem sporo zaczynając od tego, że wiatrówką jest znacznie ciężej kogoś zabić, prędkość i przyśpieszenie śrutu jest dużo mniejsze przez co także efektywny zasięg nam drastycznie maleje.
No i pozostaje też sam fakt chodzenia z wiatrówką, a z pistoletem po prostu ta pierwsza nie jest cool jak ta druga w mniemaniu dresow i innych palantów.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 17:53


KaruzeL: nie zrozumialem o co mi chodzi. kiedy mowilem, ze "obecnie kazdy moze..." to mialem na mysli nie to, ze to jest dobre, ale mozliwe do wykonania.

mozemy tak gadac, nawet az topic bedzie pierwszy pod wzgledem liczby odpowiedzi, ale ani ja nie przekonam was (z tego powodu bardzo mi przykro), ani wy mnie. meczy mnie juz ciagle atakowanie. nie wygram z glosem wiekszosci (ach ta okropna demokracja. skoro wiekszosc uwazac ze cos jest dobre, to takie jest. jezdzie gowno! miliony much nie moga sie mylic!). chce tylko polecic pewien tekst:
http://sierp.tc.pl/wlodek/abc.htm
jest tu bardzo dobrze opisana sprawa wolnosci i zakazow oraz sa informacje jak taki system mogl by wygladac w praktyce.

btw. czy wiecie ze wg. niektorych sondarzy partia popierajaca libertarianizm (trudne slowo, sprawdzic na wiki) jest 3 w usa? to jest do wprowadzenia, tymbardziej ze libertarianizm jest najbardziej naturalna (bliska kazdemu czlowiekowi, choc sobie nawet nie zdaje z tego sprawy) ideologia. piszac naturalna mam na mysli cos, co wydaje sie oczywiste i racjonalne.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 2 sty 2007, o 17:59

dawidg napisał(a):KaruzeL: nie zrozumialem o co mi chodzi. kiedy mowilem, ze "obecnie kazdy moze..." to mialem na mysli nie to, ze to jest dobre, ale mozliwe do wykonania.


Zrozumiałem bardzo dobrze i dlatego przytoczyłem przykład o tym samy stopniu legalności i nie zaprzeczaj, że to także nie jest możliwe do wykonania. Oczywiście zarówno jazda po pijaku jak i hodowla konopi tylko do momentu pierwszej wpadki. Żadnej różnicy nie widzę.

Ano możemy gadać i od tego jest forum, tylko szkoda że we dwóch tylko. A to że obstajemy przy swoim nie jest wcale złą cechą, a swoim własnym zdaniem w jakiejś tam sprawie.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do szerząca się plaga narkotyków
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.