Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

szerząca się plaga narkotyków » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 31 sty 2007, o 19:49

tonej napisał(a):inne realia

to raczej wina ludzi, którzy myśla tak jak ty, że polska się czymś rózni od holandii. jedynie mentalonością społeczeństwa.
Ostatnio edytowano 31 sty 2007, o 19:53 przez dawidg, łącznie edytowano 1 raz
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

tonej

Postdodano 31 sty 2007, o 23:55


dawidg napisał(a):to raczej wina ludzi, którzy myśla tak jak ty, że polska się czymś rózni od holandii. jedynie mentalonością społeczeństwa.


sam sobie zaprzeczasz :P
ja tak nie mysle ja to wiem oO
a rozni sie wszystkim chocby

dawidg napisał(a):jedynie mentalonością społeczeństwa.


:razz:
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 1 lut 2007, o 08:42


tonej napisał(a):a rozni sie wszystkim chocby

to powiedz mi: czymś się różni polska od holandii (oczywiście poza głupimi politykami, którzy by nie przepuścili czegoś takiego [mówie tu o mentalności]), że w holandii może być legalna mirihuana, a w polsce nie?!

wszystkim się różni, to znaczy to, że polsce nie można jej zalegalizować, bo np. położenie geograficzne nam na to nie pozwala? albo klimat w polsce jest zły? a może dlatego nie można zalegalizować, bo nasza flaga inaczej wygląda? powiedz dokładnie o co ci chodzi?

i żeby uniknąć nieporozumień: kiedy piszę, że polska się niczym nie różni od holandii, to mam na myśli to, że w polsce są takie same możliwości na wprowadzenie legalnej marihuany.
Ostatnio edytowano 1 lut 2007, o 08:45 przez dawidg, łącznie edytowano 1 raz
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

tonej

Postdodano 2 lut 2007, o 14:01


dawidg napisał(a):to powiedz mi: czymś się różni polska od holandii (oczywiście poza głupimi politykami, którzy by nie przepuścili czegoś takiego [mówie tu o mentalności]), że w holandii może być legalna mirihuana, a w polsce nie?!


yyy moze sam sobie po czesci odpowiedziales :P
ale moze nie przeginakmy :)
:razz:
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 lut 2007, o 17:30


tonej napisał(a):yyy moze sam sobie po czesci odpowiedziales
ale moze nie przeginakmy

no właśnie. ale to nie "wszystkim się różni". starsze pokolenie jest szcześliwe, bo w porównaniu do czasów komunizmu, to jest świetnie. ale młodsze widzi potrzebe zmian. tak to jest. za parę lat, kiedy polacy już nie będą traktowali demokracji i obecnej sytuacji jako jakąś super wyjątkową (teraz jest dużo zakazów, a kiedyś było wieeeele zakazów, więc wydaje się fajna), to zmieni się mentalność. tak też było z krajami zachodnimi, w których demokracja jest starsza.
cholernie nie podoba się takie podejście, a także idea państwa opiekuńczego, które lepiej wie co jest dla ciebie dobre.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

tonej

Postdodano 2 lut 2007, o 20:16


ale wystarczy znalezc jedna rzeczy i nie bedzie to samo :P
aczywiscie byloby (chyba) lepiej jak by byly zalegalizowane :P

:razz:
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 17:43


Zgadzam się z tematem - plaga dragów objęła całą polskę - mój znajomy ktróy prowadzi bar i wystepuje w zespole w trójmieście starsznie na to narzekal.... ale przede wyszystkim cpac przychodza tam turysci z wawy :D
<<

Marcin_

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 11 mar 2007, o 13:58


Powiny byc zalegalizowane narkotyki w Polsce tak jak np. w Holandi... kazdy by mial dostep do sprawdzonego zrodla... a nie z jakis wlasnych produkcji... kwasow itd... po ktorych.... mozna....

I jak by ktos by sie tym zajmowal to by placil Podatki... i dziura nasza budzetowa by sie zalatala ;) i Kazdy raczej by byl zadowolony...
[you] pozdro dla Ciebie[/center]
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 23 kwi 2007, o 12:07


zastanawiam sie po co te narkotyki moze po to zeby jak najszybciej zejsc z tego swiata przeciez ludzie niepowinni sie zabijac i to jeszcze w taki w sposob powinno sie zakazac rozprowadzanie narkotykow jesli sie nikt ze mna nie zgadza to mnie to nie obchodzi ja mam swoje zfanie na ten temat poniewaz nie lubie patrzec jak mlodzi ludzie tak umieraja przez przedawkowanie a umieraja mlodsi ode mnie tak niepowinno byc co sie a tymi ludzmi stalo sama sie zastanawiam
zwariowana dziewczynka
<<

Tobi

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 17 maja 2007, o 13:19


moze sie nie znam, ale wedlog mnie alkochol i tak gorzej wplywa na psychike czlowieka niz marichuana, wiem to po sobie bo pale juz jakies 6 lat(prawie co dzien) i nigdy po upaleniu nie bylem agresywny i nigdy nie widzialem zeby ktos byl; a po wodce tak mi sie wlacza niesmiertelnosc ze strach pic i wiekszosc osob jakie znam lub jakie widzialem pod wplywem alkocholu jest agresywna, wiec nie mowcie mi ze po marichuanie czlowiek jest "grozniejszy" niz po wodce :/
Ostatnio edytowano 17 maja 2007, o 13:50 przez Tobi, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do szerząca się plaga narkotyków
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.