Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

szerząca się plaga narkotyków » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 2 sty 2007, o 18:16

KaruzeL napisał(a):Ano możemy gadać i od tego jest forum, tylko szkoda że we dwóch tylko. A to że obstajemy przy swoim nie jest wcale złą cechą, a swoim własnym zdaniem w jakiejś tam sprawie.

i to bardzo cenie sobie w wolnosci ;) moze sobie pogadac.

KaruzeL napisał(a):rozumiałem bardzo dobrze i dlatego przytoczyłem przykład o tym samy stopniu legalności i nie zaprzeczaj, że to także nie jest możliwe do wykonania. Oczywiście zarówno jazda po pijaku jak i hodowla konopi tylko do momentu pierwszej wpadki. Żadnej różnicy nie widzę.

nie wydaje mi sie, aby legalizacja konopii znaczoco wplynela na liczbe cpunow (to sa tylko domysly), bo nawet teraz kupno uzywek nie jest jakims super problemem. uwazam, ze niewiele osob postanowi zaczac brac trawke tylko dlatego, ze jest lagalna. malo tego. "zakazany owoc smakuje lepiej". Skorzystaja na tym osoby, ktore raz na jakis czas maja po prostu ochote zajarac (identycznie jak z alholem)
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 sty 2007, o 18:17


powtarzam! CHCE byc ODPOWIEDZIALNY za siebie i moc decydowac co jest dla mnie dobre, a co nie, a panstwo nie powinno sie wtracac.

Nie wszyscy są stworzeni do odpowiedzialności. Wciąż mam na mysli mojego kolegę , który aby być "trendi" zajarał ganje, drugi raz... teraz pali codziennie. Nie wszyscy mają psychikę mocną i przed użyciem należy robić psychotesty xD. trząc na obecną młodzież i next generacje to można ręce załamać. Moim zdaniem monarchia absolutna, komunizm był dobry bo się wszyscy przystosowali ale kapitalizm, demokracja to inna sprawa, ponieważ ludzie widząc taki przepych często popadają w skrajność. Wiem, że gadam głupoty ale miałem filozofie dzisiaj i mi się udziela :p
Obrazek
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 3 sty 2007, o 20:13


taifun: czyli moja wolnosc ma byc gwalcowa, poniewaz ktos zupelnie mi obojetny, ktory nie ma ze mna zadnego bezposredniego zwiazku jest nieodpowiedzialny?
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 3 sty 2007, o 23:58


dawidg, czyli Twoja wolnosc ma gwalcic moje poczucie bezpieczenstwa?
So take my hands and come with me
We will change reality
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 sty 2007, o 00:10


luke napisał(a):dawidg, czyli Twoja wolnosc ma gwalcic moje poczucie bezpieczenstwa?

wg mnie przez zalegalizowanie trawki nie nastapi zmiana w bezpieczenstwie. cytat z wikipedii: " uważanym za narkotyk o niskim ryzyku fizycznego i mentalnego uzależnienia". bede to ciagle powtarzal, ze skoro alkohol jest legalny, to nie widze powodu, aby thc tez nie bylo legalne - podajcie mi jakis powod, dlaczego palenie trawki jest bardziej niebezpieczne dla otoczenia palacza, niz alkohol? jezeli w holandii mozna, to czemu nie u nas?
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 sty 2007, o 01:22


dawidg napisał(a):jezeli w holandii mozna, to czemu nie u nas?
tylko że w Holandii można tylko w wyznaczonych miejscach i zanim wyjdziesz z tych miejsc musisz mieć świadomość umysły podobną do tej z jaką wchodziłeś do lokalu więc porównując do alkoholu skoro upiłeś się w lokalu zanim z niego wyjdziesz musisz wytrzeźwieć, a to że niby tam można palić gdzie się chce to są brednie i wymysły głupich ludzi którzy chcą żeby tak zalegalizowano u nas
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 sty 2007, o 08:42


Cya napisał(a):tylko że w Holandii można tylko w wyznaczonych miejscach i zanim wyjdziesz z tych miejsc musisz mieć świadomość umysły podobną do tej z jaką wchodziłeś do lokalu więc porównując do alkoholu skoro upiłeś się w lokalu zanim z niego wyjdziesz musisz wytrzeźwieć, a to że niby tam można palić gdzie się chce to są brednie i wymysły głupich ludzi którzy chcą żeby tak zalegalizowano u nas


z wikipedii:
Stan prawny w Holandii, Belgii i Szwajcarii sprawia, że można uważać, że marihuana w tych krajach jest legalna. Znajduje się tam w normalnej sprzedaży. Podobnie jak alkohol jest obłożona akcyzą. W krajach tych legalna jest również uprawa konopii na potrzeby własne, rodziny czy też przyjaciół. W Wielkiej Brytanii, jak też w RFN, Holandii, sprzedawanie nasion marihuany jest legalne, a sama ta roślina jest przedmiotem hodowli domowej.

skoro kazdy moze uprawiac mirihuane w domu, to kazdy moze sobie ja wziasc i zapalic gdzie chce (nie wazne czy to legalne, ale moze tak zrobic)
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 4 sty 2007, o 11:34


dawidg napisał(a):wg mnie przez zalegalizowanie trawki nie nastapi zmiana w bezpieczenstwie. cytat z wikipedii: " uważanym za narkotyk o niskim ryzyku fizycznego i mentalnego uzależnienia". bede to ciagle powtarzal, ze skoro alkohol jest legalny, to nie widze powodu, aby thc tez nie bylo legalne - podajcie mi jakis powod, dlaczego palenie trawki jest bardziej niebezpieczne dla otoczenia palacza, niz alkohol? jezeli w holandii mozna, to czemu nie u nas?

To, ze ludzie sie upijaja tez nie sprawia, ze czuje sie bezpiecznie. Nie chce kolejnych takich atrakcji.
So take my hands and come with me
We will change reality
<<

agata poison

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: z kieszeni

Postdodano 4 sty 2007, o 11:56


Ludzie którzy palą marihuanę nie zachowują się jak pijani, są "wyluzowani" :medit: nie w głowie im wtedy rozboje, kradzieże, czy gwałty czy wkładanie dzieci do piekarnika :? .Gdyby ludzie nie wymyślili wódy, a za to palili więcej staffu na świecie było by o wiele przyjemniej. I wierzcie mi, wiem co mówię. ;)
nie pytaj, co do tego, bo to nikt nie wie tego.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 sty 2007, o 15:39


agata poison, tylko że na każdego człowieka inaczej to oddziałuje, a alkohol już jest znaną używką [bynajmniej bardziej znaną] i wiadomo jak ludzie się po nim zachowują
agata poison napisał(a):Ludzie którzy palą marihuanę nie zachowują się jak pijani, są "wyluzowani"
no nie wiem czy są tacy wyluzowani, znam przypadek który nie potwierdza tej reguły: dziewczyna po paleniu stwierdziła że jest bardzo brzydka i że jej nikt nie lubi i chciała skakać z dachu wieżowca, albo inna kolega po paleniu stwierdził że jest świetnym skoczkiem i gdy rozpalaliśmy ognisko postanowił sobie poskakać nad nim [tylko że kolega miał bardzo wielką nadwagę i nie mógł przeskoczyć nawet połowy ogniska] Czy według ciebie to się nazywa wyluzowanie? Bo jak dla mnie to oni byli na czymś w rodzaju psychotropów i faktycznie nie można porównać czegoś takiego z pijanymi ludźmi bo oni jednak bardziej racjonalnie się zachowują...

dawidg, Wikipedia to bardzo dobre miejsce żeby poczytać sobie bajki bo żadko zdarza się aby tam było napisane coś sensownego :] Jak chcesz to zaraz tam wejdę i zmienię. To przecież było na 95% pisane przez osoby które nigdy w życiu nie były w Holandii, Belgi czy Szwajcarii [i które nic o tych krajach prawie nie wiedzą; nawet nie jestem pewny czy ci ludzie mają świadomość gdzie te państwa leżą w Europie] i które sobie same to wymyśliły, ułożyli w ładną formułkę i zamieścili żeby później ludzie mogli cytować to niby jako naukowe dane i żeby forsować ich zdaniem 'idiotyczny' zakaz sprzedaży narkotyków w naszym kraju. No ale niestety ludzie dalej ufają brednią powypisywanym w Wikipedii.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 sty 2007, o 17:52


Cya napisał(a):dawidg, Wikipedia to bardzo dobre miejsce żeby poczytać sobie bajki bo żadko zdarza się aby tam było napisane coś sensownego Jak chcesz to zaraz tam wejdę i zmienię. To przecież było na 95% pisane przez osoby które nigdy w życiu nie były w Holandii, Belgi czy Szwajcarii [i które nic o tych krajach prawie nie wiedzą; nawet nie jestem pewny czy ci ludzie mają świadomość gdzie te państwa leżą w Europie] i które sobie same to wymyśliły, ułożyli w ładną formułkę i zamieścili żeby później ludzie mogli cytować to niby jako naukowe dane i żeby forsować ich zdaniem 'idiotyczny' zakaz sprzedaży narkotyków w naszym kraju. No ale niestety ludzie dalej ufają brednią powypisywanym w Wikipedii.

wikipedia to przeogromny projekt, a nowe hasla i zmiany wprowadzane w nich sa nadzorowane przez wolontariuszy. smialo! zmien cos. zobaczymy ile czasu minie, az to poprawia do wlasciwej wersji. sprawdz cos, zanim napiszesz.

ciegle nie otrzymalem oczekiwanej odpowiedzi: "podajcie mi jakis powod, dlaczego palenie trawki jest bardziej niebezpieczne dla otoczenia palacza, niz alkohol?" dlaczego alkohol moze byc sprzedawany, a trawka nie?
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 4 sty 2007, o 17:59


teraz będzie na wesoło :P


dawidg napisał(a):ciegle nie otrzymalem oczekiwanej odpowiedzi: "podajcie mi jakis powod, dlaczego palenie trawki jest bardziej niebezpieczne dla otoczenia palacza, niz alkohol?" dlaczego alkohol moze byc sprzedawany, a trawka nie?


Jak chcesz kupić sobie trawke to wbijasz się do sklepu ogrodniczego i kupujesz Tam to sprzedają nie na gramy jak to robią dilerzy tylko na kilogramy To dopiero musi być odlot heheh


A co do tej Wikipedii to zgadzam się z Cyą (tak to się chyba odmieni) NIe raz można tam takie bzdety przeczytć że głowa mała
A ganja powinna być zalegalizowana i już :cool: Konec dyskusji :]
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 sty 2007, o 18:24


no dobra. wiem.onet.pl:
Dostępna na czarnym rynku w formie suszonych żeńskich kwiatostanów z dodatkiem liści. Uprawa, handel, a także samo posiadanie są w Polsce, jak i w większości krajów europejskich karalne. Wyjątek stanowi Holandia, gdzie marihuanę można nabyć i używać legalnie.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 sty 2007, o 18:31


dawidg napisał(a):wikipedia to przeogromny projekt, a nowe hasla i zmiany wprowadzane w nich sa nadzorowane przez wolontariuszy. smialo! zmien cos. zobaczymy ile czasu minie, az to poprawia do wlasciwej wersji. sprawdz cos, zanim napiszesz.
wiem bardzo dobrze o tym tylko że często ci wolontariusze którzy są odpowiedzialni za dany dział sami o nim prawie nic nie wiedzą, np. dział z serialami ci którzy nim się zajmują to praktycznie samemu połowę rzeczy zmieniałem w serialu o którym wiem bo oni źle wypisali


ponieważ skutki picia alkoholu znane są od bardzo dawna, a większość populacji ludzkiej nie chce poznać skutków masowego palenia trawki
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 sty 2007, o 18:52


Cya napisał(a):ponieważ skutki picia alkoholu znane są od bardzo dawna, a większość populacji ludzkiej nie chce poznać skutków masowego palenia trawki

bez sensu argument. skutki palenia trawki sa bardzo dobrze znane. jedyne co moze podlegac dyskusji, to ilosc osob, ktore to beda robic.

co do wikipedii, to jej ufam. uzywam wiki od paru lat i mnie jeszcze nie zawiodla. sam pisze i edytuje artukuly. czasami zdarzaja sie bledy, ale to glownie w przypadku nowych artykulow. te starsze byly juz modyfikowane dziesiatki razy przez osoby, ktore znaja temat.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 4 sty 2007, o 19:06


dawidg napisał(a):ciegle nie otrzymalem oczekiwanej odpowiedzi: "podajcie mi jakis powod, dlaczego palenie trawki jest bardziej niebezpieczne dla otoczenia palacza, niz alkohol?" dlaczego alkohol moze byc sprzedawany, a trawka nie?

A kto stwierdzil, ze alkohol to cos dobrego? Nie slyszales katach rodzin, wypadkach drogowych i wielu, wielu innych przykrych sprawach ktore zrodlo znajduja w alkoholu? Rzecz w tym, ze przez setki lat alkohol utrwalil swoje miejsce w kulturze. Nie chce by narkotyki podzielily jego los.


Odnosnie Wiki. Dla mnie to jedna z najlepszych rzeczy jakie dal Internet. Zgodze sie z tym, ze czasami pojawiaja sie zwroty niejednoznaczne, brakuje precyzji, ale zadne inne zrodlo wiedzy nie posiada tak znakomicie rozwinietych metod weryfikacji.
So take my hands and come with me
We will change reality
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 sty 2007, o 20:03


dawidg napisał(a):taifun: czyli moja wolnosc ma byc gwalcowa, poniewaz ktos zupelnie mi obojetny, ktory nie ma ze mna zadnego bezposredniego zwiazku jest nieodpowiedzialny?

Demokracja to głos ludu a nie jednostki. [tak w skrócie to debilny system ale blizszy ideału niż ustrój plemienny]. Dlatego musisz liczyć się ze skutkami.
Wycofuje to co wczesniej powiedzialem , ze trzeba robic psychotesty bo nigdy nie palilem trawki. Niech się odzywają ludzie, którzy zasmakowali tego cudownego środka.
Jednak z przekazów ustnych i z tego co widzialem środek ten uzaleznia jednak prawdopodobnie jest to klamstwo bo byl o tym artykul w GW a jak wiadomo GW chce przyćmić nasze umysły :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: :shoot: GW sux, Ganja rox!
KaruzeL napisał(a):Teraz Taifun ktoś będzie się liczył z Twoim głosem w końcu 18 lat :P

Jak ktoś ma 18 lat to nie znaczy, że jest mądry huhehehe :P ;D :D
Obrazek
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 sty 2007, o 20:48

Taifun napisał(a):Demokracja to głos ludu a nie jednostki. [tak w skrócie to debilny system ale blizszy ideału niż ustrój plemienny]. Dlatego musisz liczyć się ze skutkami.

Teraz bedziemy skarzyc sie na demokracje? jest juz taki [off] topic ;>
Niestety w demokracji zawsze jest jakas strona pokrzywdzona :/ (zazwyczaj slabsza mniejszosc, ktora wyroznia sie od wszechobecnej glupoty i ignorancji)
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do szerząca się plaga narkotyków
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.