Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Susan Mayer » Zakończone Seriale » Desperate Housewives • seriale forumtv.pl

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 18 lis 2006, o 18:22

Susan Mayer

Obrazek
Susan Mayer (Teri Hatcher) to urocza rozwódka samotnie wychowująca niezwykle inteligentną, nastoletnią córkę, Julie. Susan jako jedyna z czwórki koleżanek pracuje (oczywiście w domu - robi ilustracje do książek dla dzieci) i pluje sobie w brodę, że nie udało jej się w porę zapobiec romansowi swojego męża i jego sekretarki. Dziś jest samotną matką, czuje się przegrana i nieatrakcyjna. Nie bardzo wie, jak to zmienić. Kiedy jednak w mieście pojawia się przystojny hydraulik (Mike Delfino), postanawia zaprosić go na romantyczną kolację, mimo że kompletnie nie potrafi gotować. Na dodatek cały czas prześladuje ją pech, niektórzy się nawet zastanawiają czy nie jest wariatką.
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 23 lis 2006, o 19:42


Moja ulubiona desperatka. Uwielbiam jej przygody sercowe, perypetie z Julie a za każdym razem kiedy się pojawia na ekranie i mówi to swoje "Ołł..." śmiac mi sie chce strasznie :)
Obrazek 4ever love *.*
<<

jeon-ji

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 12 gru 2006, o 12:34


własciwie to drażni mnie w tym serialu...ale bez niej nie byłoby tak samo :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 gru 2006, o 19:53


Oglądałem tylko 1 serię i ona mi się najbardziej podobała w tym serialu.
<<

Dziamdzia

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 21 sty 2007, o 22:38


Ja wogolę ją strasznie lubie jako aktorkę:) W Bondzie jak i w Desperatkach:) Ona jedyna jest taka... żywa w tym serialu:) No i ta jej zdolnośc do pakowania sie w kłopoty to już wogole mistrzostwo:)
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 29 sty 2007, o 13:08


Lubię tę aktorkę ale jej postać w serialu trochę mnie denerwuje. Sama nie wiem dlaczego. Ale bez niej w sumie nudno by było w serialu.
.
<<

Andrzej

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 1 lut 2007, o 18:48


Dziamdzia napisał(a):Ja wogolę ją strasznie lubie jako aktorkę:) W Bondzie jak i w Desperatkach:) Ona jedyna jest taka... żywa w tym serialu:) No i ta jej zdolnośc do pakowania sie w kłopoty to już wogole mistrzostwo:)


Popieram. Ponadto wbrew obiegowym opiniom faceci wolą ... brunetki:)
Tylko prawda jest ciekawa.
<<

Atka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 1 lut 2007, o 19:12


Zgadzam się...jest najlepszą aktorką w tym serialu...i te jej perypetie:D:D:D Serial ogólnie jest ok...troche żartu i troche grrrrozy <joke>
And if you die I wanna die with you...


Pozdrawiam WSZYSTKICH :D :*
<<

tralala1987

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 8 lut 2007, o 00:02


Ach Susi i jej klopoty :) Uwielbiam ja.
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 8 lut 2007, o 10:35


też ją uwielbiam, to chyba moja ulubiona bohaterka (aczkolwiek inne też bardzoooooooooooo lubię). jest taka dziecinna, zamotana.. no taka urocza^^
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 13:39


Nie lubię jej.... Wydaje się byc za bardzo niezdecydowana.... :/
<<

Infernal

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 6 mar 2007, o 18:13


Owszem jest urocza z tymi swoimi wpadkami, robieniem wielkich oczu i wplątywaniem się w kłopoty. Zgadzam sie też, że bez niej byłoby strasznie nudno. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo mnie irytuje! Wygląda to tak jakby zamieniła się osobowościami z Julie. Jest bardzo infantylna. Przez jakiś czas to śmieszy, ale kiedy za długo jest na ekranie, zaczyna mnie denerwować.
Jeśli nie chcesz znać odpowiedzi - nie pytaj...
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 kwi 2007, o 16:36


Ona jest suuuper :D Nie wiem czy bym polubila ta postac gdyby grala ja inna aktorka, mi ona sie kojarzy caly czas z "przygodami supermana".
<<

musli13

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 8 sie 2007, o 22:22


Susan zachowuje się jakby całe życie miała zaplanowane,nie wszystko idzie po jej myśli . Jest trochę "ciapowata"
(oczywiście nie w złym tego słowa znaczeniu), ale jest bardzo zabawna dzięki temu. :D
Gdyby nie wyjątki, zasady byłyby nie do zniesienia
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 2 gru 2008, o 19:54

Re: Susan Mayer


z tego co się orientuje jest dużo ludzi, których Susan drażni. ale ja ją lubię, wkońcu brała udział w mojej NAJULUBIEŃSZEJ scenie (kiedy naiwnie wyrwała detektywowi kasetę na której było nagrane, że coś tam szponci z Karlem.. to było mistrzostwo jak uciekała a detektyw powiedział:"mam kopię" ;d)
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 10 paź 2009, o 23:29

Re: Susan Mayer


ja uwielbiam jej roztargnienie :)
<<

werooniczka

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Ulubiony serial:
Lost, Gossip Girl

gadu:
13757985

Postdodano 28 gru 2009, o 17:34

Odp: Susan Mayer


Zawsze jak czytam fora ludzie mówią, że jej nie lubią, bo jest fajtłapą, a przecież właśnie dlatego jest najfajniejsza! Sceny z jej udziałem są genialne. :D
Jenny ♥ Nate . Naomi ♥ Liam . Kate ♥ Jack . Olivia ♥ Peter . Blair ♥ Chuck . Charlotte ♥ Dan . Kate ♥ Jack . Pacey ♥ Joey . Kelly ♥ Brandon . Kelly ♥ Dylan . Caroline ♥ Matt . Susan ♥ Peter . Blair ♥ Nate . Abby ♥ Jimmy

Lost ~ Gossip Girl ~ Beverly Hills 90210 ~ Fringe ~ The Good Wife ~ 90210 ~ Harper's Island ~ Melrose Place ~True Blood ~ Flash Forward ~ The Vampire Diaries ~ V ~ Dawson's Creek ~ Gilmore Girls ~ The Tudors ~ One Tree Hill ~ Grey's Anatomy ~ Melrose Place (2009) ~ Glee
<<

AlicjaOkon

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
Gotowe na Wszystko

Postdodano 6 wrz 2013, o 09:03

Odp: Susan Mayer

Ona zawsze była dla mnie trochę stuknięta, ale pozytywnie:D potrafiła zaskoczyć, a co do końcówki nie takiego zakończenia się spodziewałam ;/
Blog i moje zdanie - Poznaj je:dostałeś list od kruka

 


  • Podobne tematy do Susan Mayer
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.