Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Sposób na kurczaka » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

33rican

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: New York

Postdodano 15 maja 2017, o 23:15

Sposób na kurczaka

Może któraż spośród kuchareczek ma jakiż interesujący i wyszukany sposób na pospolitego kurczaka????
<<

alenne

Użytkownik

Posty: 80

Postdodano 16 maja 2017, o 12:52

Odp: Sposób na kurczaka


Kurczak to mięso jakie najbardizej lubię. NIe przepadam za wieprzowiną i za wołowiną ponieważ mi nie smakuje. Jednak kurczaka uwielbiam. Również na grillu..... Polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.przepisy.pl/przepisy/szukaj ... -na-grilla

Na stronie jest przepis na marynatę do pirsi kurczaka na grilla, którą przetestowałam już miliony razy i która jest o niebo smacniejsza od tych kupczych ze sklepu. NIe zajmuje więcej niż 3 minuty przygotowania ( polecam przygotować piersi trochę wcześniej przed grillem tak aby nasiąnkęły tą marynatą).
<<

bunkokarol

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 19 maja 2017, o 10:55

Odp: Sposób na kurczaka


Najczęściej robię kurczaka pieczonego razem z warzywami, zastanawiam się też nad zrobieniem kurczaka w piwie. Może ma ktoś z was jakieś dobre i sprawdzone przepisy ;) ?
<<

LiwiaQ

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 2 cze 2017, o 12:08

Odp: Sposób na kurczaka


Ja biorę piersi z kurczaka, układam na foli, zalewam jogurtem naturalnym, posypuję ziołami prowansalskimi, przykrywam folią i wrzucam do piekarnika. Jest to naprawdę niezwykle szybkie danie i zaskakująco pyszne.
Polecam nowoczesne i niezwykle funkcjonalne kuchnie poznań
<<

babikjan

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 6 cze 2017, o 15:11

Odp: Sposób na kurczaka


Nie przepadam za kurczakiem, ale może zachęcicie mnie jakimś przepisem który zmieni moje zdanie. Przyznaję że kurczak w piwie brzmi dość obiecująco ;)
<<

fracus

Nowy użytkownik

Posty: 9

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
M jak miłość

Postdodano 18 cze 2017, o 15:32

Re: Sposób na kurczaka


Polecam roladki z piersi kurczaka! Szybko, sprawnie i przede wszystkim przepysznie! :)
<<

chomerser

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
pierwsza miłość

Postdodano 19 cze 2017, o 23:51

Re: Sposób na kurczaka


Nuggetsy a panierce z przyprawy do gyrosa i ostrej papryki - pychota :D
<<

barrrtoszz

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 26 lip 2017, o 10:22

Odp: Sposób na kurczaka


Zwyczajny pieczony kurczak z bardzo chrupką skórką jest najlepszy :D
<<

madziapolska130

Użytkownik

Posty: 11

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 12 paź 2017, o 19:43

Odp: Sposób na kurczaka


Kolega z Tg budownictwo zawsze robił takiego na ostro, z dodatkiem papryczki chilli. Mega dobre, polecam. Kurczak jest w sumie dobry z wszystkim :)
<<

MrKrzysztofa

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 11 sty 2018, o 10:29

Odp: Sposób na kurczaka


Ja często piekę go w całości, faszeruję go albo kaszą z warzywami (tutaj najlepiej sprawdza się kasza pęczak) albo lubię natrzeć go masłem czosnkowym dodać rozmaryn, czasem szałwię. Fajnie też jest upiec z nim ziemniaki albo bataty z dodatkiem cebuli i np. suszonych pomidorów. Szczerze mówiąc z kurczakiem można naprawdę nieźle poeksperymentować.
<<

panfranek

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
Świat Według Bundych

gadu:
143

Postdodano 9 kwi 2019, o 16:49

Odp: Sposób na kurczaka


Dzieki wszystkim za ciekawe przepisy. Nie ma to jak znalezc odrobine wolnego czasu by moc przygotowac cos smacznego w domowym zaciszu. Szczerze to juz znudzily mi sie wszelkiego rodzaju dania gotowe bo zwyczajnie sa zrobione z dosc niskiej jakosci skladnikow. Do tego dochodzi fakt, ze przechodza obrobke w bardzo wysokiej temperaturze .. a zjedzenie takich produktow nie wplywa dobrze na nasz organizm. Dzieje sie to z prostego powodu, gdyz nie jest to dla niego cos naturalnego wiec niejako nie jest odpowiednio przystosowany do trawienia. O wiele lepsze sa dania przygotowane w oparciu o swieze warzywa np. https://uwielbiam.pl/przepis/pieczone-w ... -warzywnym jest genialnym pomyslem na obiad. Moze nie wyglada na co czym moznaby najesc sie do syta jednak takie jest bez dwoch zdan :) Podstawa jest zakupienie warzyw od polskiego rolnika, sa poprostu lepsze od tego co oferuja zagraniczne markety.

 


  • Podobne tematy do Sposób na kurczaka
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.