Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Southland wywiady » Zakończone Seriale » Southland • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2009, o 16:00

Southland wywiady

Z Benem McKenzie

The O.C. heartthrob is finally acting his age. After scowling his way to teen idoldom as Ryan Atwood, the 30-year-old now plays rookie cop Ben Sherman on NBC's gritty drama Southland. He talks about ditching the wifebeater and showing up Dennis Franz.

This does seem like a pretty bold career transition — was it part of your plan?
I planned it all along. Mwa-ha-ha-ha-ha. No, I played the cards I was dealt. When I got The O.C., I needed a job. I would've taken anything I got. But I did think it was gonna work as a show.

So why this project?

I thought it was a good opportunity to play an adult, a character that I think is quite different from Ryan Atwood. He's the rich kid going to the poor area instead of the poor kid going to the rich area. In some ways, he's more similar to me. I grew up in Texas in a lovely upper-middle-class childhood. Idyllic, you might say.

We were a little too excited to see you in the Southland premiere arresting Taylor Handley, who played the much-hated Oliver in The O.C.'s first season.
It was quite funny. We were filming the scene on Sunset Boulevard. I'm arresting this guy who played my nemesis on The O.C. He's calling me by my character's name, which is also my real name. And just out of frame is a Starline tour bus with all the tourists taking pictures of us filming. It was about as surreal as it gets.

There's one key similarity in your roles on both shows, though: You barely talk.I tend to play characters who are guarded and then open up to people. Or maybe I have limited capacity to memorize lines. [Laughs]

Did you have to prove yourself for the Southland gig?
I had a meeting with the producers where I offered to read. So, technically an audition. It was frustrating for me post-O.C. for a year or two. You get to a certain age and it's almost comic, trying to stay in a high school world. I guess I got blessed with genes that let me play younger than I am, but I shouldn't be playing 10 years younger!

Did you turn down any roles in between?

It was a lot of, I call it ''Ryan Atwood on film.'' A friend of mine called me from a movie he was doing and was like, ''Dude, they want me to be you! Get me a white wifebeater.''

But Southland is clearly not The O.C. — it uses profanity, for one thing, even though it's bleeped out.
I think the nice thing is NBC is willing to take a gamble on certain things. We're somewhat free to make the show we want to make.

Does this mean Franzian nudity is in the offing?

Dennis Franz ain't got nothing on me. I used to watch NYPD Blue when I was way too young to, and I have the image of his naked ass seared into my memory. I'm going to try to show him up.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 12 maja 2009, o 12:08

Re: Southland wywiady


tłumaczenie translatora (test)

O. C. heartthrob w końcu gra jego wiek. Po groźnie popatrzeniu jego sposób, by teen idoldom jako Atwood Ryan, 30 - rok stary teraz gra policjantowi pierwszoroczniaka Bena Sherman na piaszczystym dramacie Southland NBC. On mówi o zarzucaniu wifebeater i robieniu wstyd Dennis Franz.

To wydaje się jak ładne śmiałe przejście kariery — to była część twojego planu?
Zaplanowałem to wzdłuż. Mwa - ha - ha-ha - ha. Nie, zagrałem kartom zostałem zajął się. Kiedy dostałem O. C., potrzebowałem pracę. Ja would've wzięty cokolwiek co dostałem. Ale myślałem, że to był gonna pracują jako pokaz.

Tak, dlaczego ten projekt?
Myślałem, że to było dobra okazja , bym zagrać dorosłego, charakter, który myślę jest całkiem inny niż Atwood Ryan. On jest bogatym dzieckiem jadącym do biednego obszaru zamiast biednego dziecka jadący do bogatego obszaru. W jakichś drogach, on jest dużo podobnym do mnie. Urosłem w Teksasie w ślicznym wyższy - średni klasowym dzieciństwie. Idylliczny, mógłbyś powiedzieć.

Byliśmy trochę zbyt ekscytowany, by zobaczyć ciebie w premierze Southland zatrzymującej Handley Taylor, poruszył dużo - nienawidził Olivera w O. C. 's pierwszy sezon.
To było całkiem zabawne. Filmowaliśmy scenę na Alei Zachodu słońca. Zatrzymuję tego faceta, który zagrał mojego nemesis na dzwonieniu mnie przez imię mojego charakteru, które jest też moim prawdziwym imieniem C. He O.. I tylko z ramą jest autobusem tournee Starline z wszystkimi turystami biorącymi obrazy nas filmujących. To było około tak nierzeczywiste jak to dostaje się.

Jest jedno kluczowe podobieństwo w twoich rolach na obu pokazach, chociaż: Zaledwie mówisz.Skłaniam się, by zagrać charaktery, które są schronione i wtedy otwierać zaludnić. Albo być może ograniczyłem pojemność, by zapamiętywać linie. [Śmiechy]

Czy musiałeś udowodnić siebie dla koncertu Southland?
Miałem spotykać się z producentami, gdzie zaoferowałem przeczytać. Tak, technicznie słuchanie. To sfrustrować dla mnie wystawiają - Och.C. przez rok albo dwa. Dostajesz się do pewnego wieku i to jest prawie komiczne, próbując pozostać w świecie szkoły średnia. Domyślam się, że zostałem pobłogosławiony z gen, którzy pozwolili mi poruszyć młodszymi niż jestem, ale nie powinienem poruszać 10 lat młodsze!

Czy odrzuciłeś jakieś role pośrodku?
To było dużo, dzwonię to''Ryan Atwood na filmie.'' Mój znajomy zadzwonił mnie od filmu, który on robił i był jak,''Dude, oni chcą, bym był tobą! Dostań mi białego wifebeater.''

Ale Southland jest wyraźnie nie O. C. — to używa bezbożności, dla jednej rzeczy, chociaż to jest beknięte.
Myślę, że miła rzecz jest NBC jest skłonny, by wziąć zakład na pewnych rzeczach. Jesteśmy nieco wolni, by zrobić pokaz, który chcemy zrobić.

Robi to znaczyć, że nagość Franzian jest blisko?
Dennis Franz ain't nie dostał niczego na mnie. Oglądałem NYPD Niebieskiego kiedy byłem drogą zbyt młodą do i mam obraz jego nagiej dupy palonej do mojej pamięci. Będę próbował zrobić jemu wstyd.
Obrazek

 


  • Podobne tematy do Southland wywiady
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.