Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Skoki narciarskie » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 2 gru 2006, o 17:38

Skoki narciarskie

Nadciąga zima i jak juz od kilku lat wielu Polaków zasiada co weekend przed telewizorami aby obejrzeć zmagania polskich skoczków ale nie tylko
Inauguracja sezonu 2006/07 odbyła sie w zeszłym tygodniu Uznano ja za najgorszą w całej historii skoków Ale to było i minęło i nic tego nie zmieni

Jak sądzicie kto w tym roku zdobędzie Puchar Świata, no i oczywiście jak poradzą sobie nasi zawodnicy A w ogóle to lubicie ten sport ??

Czekam na wasze przemyślenia :]
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 2 gru 2006, o 18:53


A ja czekam na turniej 4 skoczni moj ulubiony zimowy turniej:)
<<

Golinho

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 2 gru 2006, o 19:27


No jak dzis mielismy polaka w pierwszej 15 tak teraz nie ma zadnego :D
Odnosnie całego sezonu to on sie zacznie jak sie zima zacznie prawdziwa, tera to parodia jest
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 3 gru 2006, o 01:45


Małysz 15....gdyby nie upadek to może byłoby podium - pozostaje tylko gdybanie :)

Niemniej jest w formie - jeszcze 2, 3 konkursy i będzie w czołówce ;)

Żyła - miał szczęście w pierwszym konkursie i tyle...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 3 gru 2006, o 01:59


Skoki, skoki, skoki. :P

Czy Małysz będzie w dobrej forymie czy nie i tak będę oglądac jak co roku.....

Już się nie mogę doczekac....Wildhoelzl, Jussilainen, Ahonen... :D
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 18 gru 2006, o 18:45


Ciekawie zapowiadają się dwaj młodzi skoczkowie Gregor Schrilenzauer i Andres Jacobsen, Małyszowi bardzo dobrze idzie w tym sezonie, wczoraj szkoda bo dzieliło go 0,2 od 4 miejsca
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

serek87

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 gru 2006, o 20:38


Małysz dokonał niemozliwego moim zdaniem juz od kilku lat czyma sie w czołówce a przynajmniej się stara za to naleza mu sie podziekowania hehe
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 18 gru 2006, o 20:50


jakby nie patrzeć to serek87, ma racje Weźmy na przykład takiego Hanawalda Kolo błysnął w kilku konkursach i się urwało popadł w anoreksje i te sprawy A nasz Małysz to taką względną forme trzyma już od bodajże 2000 roku Bo wcześniej to za bardzo nie błyszczał

PS A wiecie że Adam Małysz jest najlepiej opłacana powierzchnią reklamową w Polsce :o
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 gru 2006, o 20:51


Małysz się trzyma, całkiem nieźle mu idzie. Do najmłodszych skoczków już nie należy ale skacze całkiem porządnie. Tylko jakoś następcy zabardzo nie widać :(
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 19 gru 2006, o 14:50


Heh...ja pamiętam ten turniej czterech skoczni który Małysz wygrał. To dopiero była niespodzianka :)

Skoki oglądam od małego, kiedyś puszczali tylko Turniej Czterech Skoczni, ale odkąd Małysz wygrywa to puszczają wszystko :P

Następcy nie ma jak do tej pory i wątpię, by ktoś z obecnej kadry na tego następcę się wyklarował. Jest młody, zdolny Klimek i być może to on zacznie niedługo skakać. Na razie ma bodajże 11, czy 12 lat, więc jeszcze trochę musimy poczekać :)
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 24 gru 2006, o 12:05


Wydaje mi się, że Małysz w nadchodzącym Turnieju Czterech Skoczni będzie na podium.
<<

kasiorrr

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 27 gru 2006, o 17:23


Czy moze mi ktos wytlumaczuc co jest takiego pasjonujacego w skokach narciarskich, bo mnie to strasznei nudzi??
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 27 gru 2006, o 20:14


Powiem szczerze, że ostatnio na skokach też mi się nudzi. Odkąd A. Małysz nie bije rekordów skoki w Polsce ogólnie ogląda mniej osób. Dla mnie kiedyś skoki były pasjonujące pewnie dlatego, że Polak wygrywał. Małysz pewnie jeszcze nie raz wygra ale już nie przyciąga przed tv takiej rzeszy ludzi :(
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 30 gru 2006, o 23:40


Dzisiaj Małysz bardzo dobre miejsce :) Schriellenzauer bezkonkurencyjny, Kuettel jak przypuszczano na podium, a dosyc dużym zaskoczeniem jest 4 miejsce Jacobsena. Był faworytem.... Wspaniały skok Stocha w 2. serii :]
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 1 sty 2007, o 17:13


omg... nudne to jak flaski z olejem. Po co to wy oglądacie już lepiej książkę poczytać albo porobić arround the world na desce ;p
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 25 mar 2007, o 00:50


Nudne. Gdyby nie Małysz nikt w Polsce nie znał by tej dyscypliny oprócz góroli
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 25 mar 2007, o 01:30


Trzymam kciuki za naszego skoczka Adama Małysz.Może to fakt że gdyby nie On nie było by u nas takiego bumu na tą dyscyplinę ale dzięki temu coś się w naszym sporcie dzieje.
JUTRO ADAŚ ZDOBĘDZIE KRYSZTAŁOWĄ KULE :pada:
Ostatnio edytowano 25 mar 2007, o 01:30 przez Guśka, łącznie edytowano 1 raz
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 mar 2007, o 15:42

Nie oglądam zabardzo, czasami obejrze jakiś konkurs ale non stop to nie. Ale Małysz zdobył Kryształową kulę ... i mu gratulujemy :)

 


  • Podobne tematy do Skoki narciarskie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.