Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2011, o 21:15

Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW

Obrazek



Nowe seriale:
Smash
Prime Suspect
The Playboy Club
Awake
Grimm
The Firm
Up All Nigh
Whitney
Are You There, Vodka? It’s Me, Chelsea
Free Agents
Best Friends Forever
Bent

Seriale które powrócą:
Law & Order: Special Victims Unit - 13 sezon
Parenthood - 3 sezon
Harry’s Law - 2 sezon
Chuck - 5 i finałowy sezon
Community - 3 sezon
Parks and Recreation - 4 sezon
The Office - 8 sezon
30 Rock - 6 sezon

Seriale zakończone:
The Event - po 1 sezonie
Chase - po 1 sezonie
Undercovers - po 1 sezonie
Law & Order: Los Angeles - po 1 sezonie
Outsourced - po 1 sezonie
Love Bites - po 1 sezonie
Outlaw - po 1 sezonie
The Cape- po 1 sezonie
Perfect Couples - po 1 sezonie
The Paul Reiser Show

Obrazek

Zapowiedź nowych seriali

Obrazek



Nowe seriale:
Terra Nova
New Girl
I Hate My Teenage Daughter
Allen Gregory
Alcatraz
The Finder
Napoleon Dynamite
Touch

Seriale które powrócą:
House - 8 sezon (finałowy?)
Glee - 3 sezon
Raising Hope - 2 sezon
Bones - 7 sezon
Fringe - 4 sezon
The Cleveland Show - 3 sezon
The Simpsons - 23 sezon
Family Guy - 10 sezon
American Dad - 7 sezon
Bob's Burgers - 2 sezon

Seriale zakończone:
Lone Star - po 1 sezonie
Running Wilde - po 1 sezonie
Lie to Me - po 3 sezonach
Human Target - po 2 sezonach
The Good Guys - po 1 sezonie
The Chicago Code - po 1 sezonie
Traffic Light - po 1 sezonie

Zapowiedzi nowych seriali

Ramówka (po prawej na midseason):
ObrazekObrazek

Obrazek



Nowe seriale:
Apartment 23
Charlie's Angels
Good Christian Belles
Last Man Standing
Man Up
Missing
Once Upon a Time
Pan Am
Revenge
The River
Scandal
Suburgatory
Work It

Seriale które powrócą:
Body of Proof - 2 sezon
Grey's Anatomy - 8 sezon
Castle - 4 sezon
Cougar Town - 3 sezon
Desperate Housewives - 8 sezon
Happy Endings - 2 sezon
The Middle - 3 sezon
Private Practice - 5 sezon
Modern Family - 3 sezon

Seriale zakończone:
Brothers & Sisters - po 5 sezonach
Detroit 1-8-7 - po 1 sezonie
Mr. Sunshine - po 1 sezonie
My Generation - po 1 sezonie
No Ordinary Family - po 1 sezonie
Off the Map - po 1 sezonie
The Whole Truth - po 1 sezonie
V - po 2 sezonie
Better With You - po 1 sezonie

Zapowiedzi nowych seriali

Obrazek

Obrazek



Nowe seriale:
The 2-2
A Gifted Man
How to Be a Gentleman
Person of Interest
Two Broke Girls
Unforgettable

Seriale które powrócą:
NCSI - 9 sezon
NCIS: Los Angeles - 3 sezon
CSI - 12 sezon
CSI: Miami - 10 sezon
CSI: NY - 8 sezon
Two and a Half Men - 9 sezon
Hawaii Five-0 - 2 sezon
How I Met Your Mother - 7 sezon
The Mentalist - 4 sezon
Mike & Molly - 2 sezon
Rules of Engagement - 6 sezon
The Big Bang Theory - 5 sezon
Criminal Minds - 7 sezon
Blue Bloods - 2 sezon
The Good Wife - 3 sezon

Seriale zakończone:
Chaos - po 1 sezonie
$#*! My Dad Says - po 1 sezonie
Mad Love - po 1 sezonie
Medium - po 7 sezonie
The Defenders - po 1 sezonie
Criminal Minds: Suspect Behavior - po 1 sezonie

Zapowiedź nowych seriali

Obrazek

Obrazek



Nowe seriale:
Hart of Dixie
Ringer
The Secret Circle

Seriale które powrócą:
90210 - 4 sezon
Supernatural - 7 sezon
Nikita - 2 sezon
The Vampire Diaries - 3 sezon
Gossip Girl - 5 sezon
One Tree Hill (finałowy, 13 odcinkowy sezon)

Seriale zakończone:
Hellcats - po 1 sezonie
Life unexpected - po 2 sezonie
Smallville - po 10 sezonach

Zapowiedź nowych seriali

Obrazek
Ostatnio edytowano 12 cze 2011, o 14:01 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 4 razy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 maja 2011, o 16:46

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Dodano ramówkę FOX.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 16 maja 2011, o 21:45

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Od NBC wyszły zwiastuny nowych seriali i wygląają one bardzo interesująco... Widać stacje z wielkiej czwórki postawiły na nowości, tylko żeby chociaż połowa z nich się utrzymała... ;)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 maja 2011, o 23:12

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Stację postanowiły na nowości bo te z zeszłego roku się nie przyjęły. Na NBC na 11 nowych seriali tylko jeden dostał drugi sezon co skromnie mówiąc jest wynikiem fatalnym. U FOX wcale nie dużo lepiej, nie licząc animacji, tylko Raising Hope dostało szansę (szału i tak nie ma) i 7 anulowań. Nie pamiętam żeby w tamtym roku było tak tragicznie. Przynajmniej wtedy ostało się Glee i zarządziło Community. Po tym sezonie niestety żadna nowość nie jest godna zapamiętania.
Więcej od siebie napiszę w piątek jak wszystkie stację zaprezentują ramówki. Będzie można podsumować sezon i wybrać nowości (na razie interesują mnie 4, ale może coś jeszcze dojdzie).
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 maja 2011, o 23:32

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/133 ... zycji_NBC/
Jeśli ktoś nie widział, link do zwiastunów (każdy około 4 minutowy) nowych seriali NBC. :P

http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/133 ... iali_FOXa/
Link do zwiastunów nowych seriali FOX'a,

http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/133 ... riali_ABC/
oraz link do zwiastunów nowych seriali ABC.

http://hatak.pl/news/13394/Promocyjne_z ... ukcji_CBS/
Zwiastuny nowych seriali CBS! :P

http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/133 ... ji_The_CW/
I na koniec zwiastuny stacji The CW.
Ostatnio edytowano 19 maja 2011, o 20:22 przez eLMaQ, łącznie edytowano 1 raz
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 maja 2011, o 11:17

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


To ja zadam może troche nie tematyczne pytanie, ale powiązane. :p
Co z zeszłorocznych nowości przetrwało na dużych stacjach?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 maja 2011, o 23:19

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Harry’s Law, Raising Hope, Bob's Burger, Body of Proof, Happy Endings, Hawaii Five-0, Mike and Molly, Blue Bloods i Nikita. Jednym słowem rzeźnia :) Tylko 5 nowych dramatów z 2 sezonem, 3 komedię i 1 animacja.
-------------------
Ramówki uzupełnione można komentować. Ja napisze coś od siebie jak obejrzę wszystkie zapowiedzi. Wiele mi nie zostało, ale nie mam na to strasznego parcia.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 maja 2011, o 00:22

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Obejrzałem znaczną większość zapowiedzi nowych seriali i na pewno muszę zobaczyć piloty:
- stacji NBC - Prime Suspect, The Playboy Club, Awake (w rezerwie Free Agents i może Grimm)
- stacji FOX - Terra Nova, New Girl i Alcatraz (w rezerwie Touch)
- stacji ABC - Man Up i Scandal
- stacji CBS - The 2-2 i Person of Interest (w rezerwie How to Be a Gentleman)
- stacji The CW - nic (w rezerwie Hart of Dixie, Ringer, The Secret Circle)

Teoretycznie wyszło mi 10 pilotów do obejrzenia (nie licząc tych z rezerwy), z tego co pamiętam to mniej niż przed rokiem. :P
Oby ten rok przyniósł nam więcej lepszych nowości, których nie anulują po pierwszym sezonie (lub pierwszych kilku odcinkach). :D

Z seriali, które dostały 2 serię w tym sezonie oglądałem jedynie dwie pozycje (Hawaii Five-O i Blue Bloods). :P A z anulowanych zacząłem oglądać No Ordinary Family, The Event oraz The Cape i szczerze mówiąc tylko ten pierwszy moim zdaniem nie zasługiwał na "cancela". Ale jak już zaczęli niektórzy aktorzy z niego odchodzić, to co mieli poradzić?

Dodatkowo anulowano w tym sezonie inne seriale, które oglądałem, a są nimi: Lie To Me (3 sezonu nie ruszyłem i czytając opinie ludzi, to cieszę się, że tego nie zrobiłem), Human Target (obejrzane 4 odcinki, bez rewelacji), V (serial na przyzwoitym poziomie ze świetnym cliffhangerem 2 sezonu, no właśnie...) oraz Life Unexpected (którego końca/cancela po 2 sezonie się spodziewałem).

Podsumowując jedynie czego żałuję w tym sezonie, to anulowania "V", reszta z pozycji anulowanych jest mi obojętna. Tym bardziej nie rozumiem superpseudofanów The Event, którzy spodziewali się przedłużenia seriali, a teraz po cancelu liczą na wykup tego serialu do którejś z kablówek. :P Jak dla mnie to jest śmieszne. :D Tak mało ostatnio dobrych sci-fi, że ludzie pragną 2 sezonu "The Event"...dajcie żyć! :P

Wielkim moim osiągnięciem w tym sezonie jest pohamowanie się z oglądaniem każdej nowości. Dzięki temu zaoszczędziłem trochę czasu i wielu rozczarowań. W tym sezonie również powtarzam tą strategię i w większości produkcji czekam na wyniki oglądalności/zamówienia pełnego sezonu oraz później przedłużenie do 2 serii. :P

Na koniec daję link do rozpiski godzinowej dla zainteresowanych - http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/134 ... n_po_dniu/
Ostatnio edytowano 21 maja 2011, o 12:04 przez eLMaQ, łącznie edytowano 1 raz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 maja 2011, o 11:27

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Czas strzelić małe podsumowanie i plany na przyszły sezon :)

NBC


Tragedia i bida z nędzą - tak można podsumować ten sezon dla stacji. Z 10 nowych seriali przetrwał tylko jeden i to też rzutem na taśmę. Ale nie ma się co dziwić. Może i po pierwszych odcinkach The Event i The Cape intrygowały, ale potem nastąpiło straszne obniżenie formy i ogólnie ciesze się, że anulowali te seriale. A nawet jakby tego nie zrobili ja bym po nie nie sięgnął. Z Undercovers podobnie. Oglądałem ten serial po Abrams był producentem ale jak widać wpadki zdarzają się nawet najlepszym.

O dziwo w tym roku z nowościami jest całkiem nieźle. A przynajmniej tak wygląda. Smash może być niezłą konkurencją dla Glee, The Playboy Club wygląda interesująco, ale nie widzę tego serialu w stacji ogólnodostępnej i boję się że skończy jak Lone Star w zeszłym roku. Prócz tego sprawdzę jeszcze Grimm, ale obawiam się, że serial przegra konkurencję z Supernatural emitowanym o tej samej porze. Jednak jestem dobrej myśli bo za produkcją stoi pan od Angela. Z komedii to tylko Free Agents. Zwiastun mnie rozbawił i dodatkowo ASH. Zastanawiam się jeszcze nad Awake i Prime Suspect ale to tylko jeśli oglądalność będzie wysoka i dobre recenzję.

Ogromnie się cieszę, że stacja postanowiła dać szansę Chuckow i Community. Ten pierwszy dostał finałowy sezon z 13 odcinkami więc szykuje się ostra jazda do stycznia i godne pożegnanie serialu. Community zapewne też widzimy po raz ostatni bo oglądalność ma słabą mimo wysokiego poziomu serialu.

Czyli od NBC zobaczę 4 nowe seriale, a skasowali mi 3.

FOX


Usunęli mi 2 seriale po których nie będę wcale płakał. Human Target i Lie to Me nie dawały rady w ostatnich sezonach i poziom poleciał strasznie w dół. Liczę tylko, że Tim Roth jeszcze pojawi się w jakimś serialu, a Mark Valley wróci do Fringe. Szkoda, że The Chicago Code nie dostało zamówienia bo przyglądałem się temu serialowi. Ale cóż nie można mieć wszystkiego.

Z nowości aż cztery nowe produkcję - Alcatraz od Abramsa czyli połączenie Prison Breaka z Lost, terra Nova czyli serialowy Park Jurajski, Touch z Kieferem i New Girl czyli komedia z Zooey Deschanel. 2 seriale pojawią się w midseason więc nie będzie tragicznie z czasem na oglądanie. Będę się też przyglądał wynikom Findera ale tylko dlatego że to spinoff Bones.

Ogromnie się cieszę, że Fringe wraca. Ten serial jest rewelacyjny w tym sezonie i liczę, że te 22 odcinki to nie jego ostatnie słowo. Ciekawe też czy dostaniemy ostatni sezon Housa czy to tylko plotka. Mi to obojętnie tylko niech skończą to porządnie. Po finale podejmę decyzję czy będą kontynuował oglądanie Bones. Może w końcu coś się zmieni.

4 nowości i 2 anulowania.

ABC


Z nowości ubiegłego sezonu oglądałem tylko No Ordinary Family. Trochę szkoda, że usunęli bo pod koniec serial nabrał tempa, ale się nie dziwię bo początek był strasznie nudny. Bardziej jestem rozczarowany z końca V. To był dobry serial i finał zapowiedział że będzie jeszcze lepiej. ale nie ma co płakać może kiedyś pojawi się dobry serial sci-fi w ABC.

Charlie's Angels zobaczę. Trailer mnie nie zachwycił, ale chcę się przekonać jak to wyjdzie. Missing też sprawdzę ale jak nie będzie naładowany akcją z interesującą konspiracją to sobie daruję. Once Upon a Time to dla mnie najbardziej oczeiwana nowość. Mniejsza z Jennifer Morrison w głównej roli, trailer mnie zachwycił swoją bajkowością :) Oby tylko nie było wpadki jak z Eastwick. Scandal zobaczę jak serial dostanie szansę od stacji.

Od ABC obecnie oglądam tylko Castle i ogromnie się ciesze z 4 serii. Clifhanger jest potężny i oczekiwanie będzie się strasznie dłużyć.

3 nowości i dwa anulowania.

CBS


Od CBS oglądam tylko HIMYM i Hawaii Five-0. Ten drugi od przyszłego sezonu ma u mnie osobistego cancela. Aktorzy są znani, ale serial mnie nie wciągnął. Przez wakacjęchciałbym nadrobić The Good Wife bo mi się bardzo podobały pierwsze odcinki.

Z nowych to tylko Person of Interest. Będzie tajemniczo i pełno akcji. Za produkcję odpowiada Jonathan Nolan i JJ Abrams, a za przed kamerą Emerson i Cavilez. Liczę na ten serial

1 anulowanie i 1 nowy serial. W końcu gdzieś na 0 wyszedłem :)

The CW


Smallville zakończyło się bardzo ładnie. ie żałuję że to już koniec bo finał był satysfakcjonujący, a serial zrobił miejsce dla innych produkcji. Czyli dla Ringera z SMG (ogromne oczkiwania) i The Secret Circle. Zapowiedź tego drugiego mnie nie powaliła, ale podobnie było z The Vampire Diaries, a teraz to jedna z lepszych nowości.

Z kontynuacji to ogromnie ciesze się, że Nikita dostała drugą serię. Ten serial nie raz mnie zachwycił i wprawił w zdumienie + ma świetnie zrealizowaną akcję i piękne kobiety w roli głównej :)

1 anulowanie i 2 nowości.

Ostatecznie 14 nowych seriali. Ale znając życie nie wszystkie zacznę od razu, a dla niektórych może to być już za późno :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 maja 2011, o 11:41

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Najbardziej czekam na ONCE UPON A TIME - trailer jest genialny, świetna obsada, oby tylko historia była interesująca i ludzie oglądali. Może w końcu ABC po paru sezonach porażek nakręci coś świetnego.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 21 maja 2011, o 12:19

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


mnie nic nie skasowali :P bo nie oglądałam żadnych nowości.
A z premier narazie nie planuję nic, bo nieraz piloty są piękne a potem równia pochyła.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 maja 2011, o 13:32

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


To teraz kolej na mnie. :D Co mam w planach?

CBS
- Person of Interest - duże nadzieje wiąże z tym serialem. Podoba mi się fabuła, no i Michael Emerson w roli głównej. ;)

No i wygląda na to, że to jedyna nowość od tej stacji, która mnie zainteresowała. Ponadto chciałbym nadrobić takie seriale CBS, jak: Criminal Minds, The Good Wife i być może The Mentalist.

ABC
- Charlie's Angels - oczywiście nie może się obejść bez zobaczenia tego serialu. ;) Podobnie, jak w PoI liczę na dobrą premierę.
- Once Upon a Time - zobaczę, chociaż fabuła zbytnio mnie nie zachęca. Zwiastun natomiast jest dobry i uważam, że serial może stać się hitem, ale również może okazać się wielką klapą. Tak więc nie jest przeze mnie jakoś strasznie wyczekiwany.
- Revenge - zwiastun mnie zainteresował i pilota na pewno zobaczę, a jak będzie dalej to zobaczymy. ;)
- Missing - uwielbiam tego typu seriale i na pewno się za ten zabiorę! To, że w rolę głównej bohaterki wcieli się Ashley Judd również plusuje. :)
- The River - jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier!

ABC chyba zaproponowała najlepsze seriale. Przynajmniej mi najwięcej przypadło do gustu. Nie wiem jak ja to wszystko zrealizuję, tymbardziej, że od ABC chciałbym nadrobić Castle, Desperate Housewives (na pewno) i może kiedyś Grey's Anatomy.

NBC
- Grimm - zaciekawił mnie, nawet bardzo, ale obawiam się, że może nie przetrwać w piątkowym paśmie śmierci. Serial zalatuje trochę Supernaturalem, ale może być ciekawie...
- The Playboy Club - kolejna mam nadzieję dobra nowość. Podobnie jak Czesiek dziwie się trochę, że taki serial wyjdzie od stacji ogólnodostępnej. W każdym razie życzę mu powodzenia!
- Awake - świetna fabuła, mam nadzieję, że tego nie spieprzą.

W sumie NBC też ma dobre propozycje. A co bym chciał nadrobić? Hmm, kiedyś trzeba się wziać za Chucka, który tutaj jest tak zachwalany. :D

FOX
- Alcatraz - mam nadzieję, że to będzie kolejny świetny projekt Abramsa. No i mój ulubiony aktor z Lost w roli głównej, a mianowicie Garcia. :D
- Terra Nova - ten projekt wstyd ominąć. Kosztował sporo kasy, więc pewnie będą duże wymagania oglądalności od FOXa. Kto wie, czy się utrzyma...

Do nadrabiania: House MD (aż mi wstyd, że nie jestem na bieżąco :D) i Bones.

THE CW
- The Secret Circle - typowy serial od CW, ale mi to nie przeszkadza w ogóle i postaram się zobaczyć.
- Ringer - taki trochę nie wpasowaujący się w standardy The CW. Na początku chyba miał być na CBS, prawda? Obejrzę głównie ze względu na Sarę Michelle Gellar.

Do nadrobienia: Nikita.

Podsumowując mam 13 nowości, ale podobnie jak poprzednicy pewnie trochę się wstrzymam i poczekam na wyniki oglądalności, co by nie tracić czasu. Do nadrobienia niby 10 serialu + seriale z innych stacji niż wymienione w poście (White Collar, Mad Man). Taa, plany jak zwykle wielkie, a ciekawe ile uda mi się zrealizować. 20%? :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 23 maja 2011, o 13:36

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Dużo ciekawych seriali jest nowych, ale nie ma czasu żeby to wszystko oglądać. Podziwiam tych wszystkich co potrafią oglądać kilkanaście seriali na raz.
Ja jednak wole jak serial jest już zakończony lub ma co najmniej 3, 4 sezony - dopiero wtedy zaczynam oglądać o ile w ogóle zaczynam bo nie lubię oglądać więcej niż 5 max 6 na raz. Także mimo tych ciekawych propozycji, które mi się spodobały daruję sobie oglądanie dopóki coś z tego nie wyjdzie więcej i serial dostanie zielone światło na więcej sezonów bo tak szczerzę to szkoda czasu. Bo człowiek traci czas zamiast robić coś pożyteczniejszego, potem jak się już wkręci to kasują Ci serial a ty się denerwujesz bo straciłeś 10 godzin swojego życia na coś co zostało po tych dziesięciu czy iluś tam odcinkach anulowane.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 maja 2011, o 17:30

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Nowe dłuższe zapowiedzi nowych seriali The CW: "Ringer" i "The Secret Circle" - http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/134 ... sze_promo/
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 maja 2011, o 20:52

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Jestem coraz bardziej przekonany do nowych produkcji The CW. The Secret Circle może mieć podobną atmosferę do TVD i fabuła może się nieźle rozwinąć. Szkoda tylko, że prócz głównej bohaterki jakoś nie kojarzę aktorów i średni się wydają. Jednak jestem dobrej myśli.

Ringer to serial zupełnie nie pasujący do ramówki The CW i zastanawiam się czemu stacja dała mu szansę. Ten dłuższy zwiastun jest intrygujący, ma niezły montaż a SMG gra jak zwykle rewelacyjnie. Pilot może być mocny, a sam serial mieć dużo twistów fabularnych.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 maja 2011, o 21:45

Re: Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


Czesiek_PL napisał(a):Jestem coraz bardziej przekonany do nowych produkcji The CW. The Secret Circle może mieć podobną atmosferę do TVD i fabuła może się nieźle rozwinąć. Szkoda tylko, że prócz głównej bohaterki jakoś nie kojarzę aktorów i średni się wydają. Jednak jestem dobrej myśli.

A pomyśl ilu bohaterów znałeś z TVD przed obejrzeniem pilota, bo ja tylko kojarzyłem aktora, który grał Boone'a w Lostach. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 maja 2011, o 23:40

Odp: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW


No znałem jeszcze Stefana bo grał w kilku odcinkach 24, a matka Caroline grała w Kyle XY :) no ale jak powiedziałem jestem dobrej myli. Oczywiście jeśli nie przełożą wątku romansowego na rzecz mitologii i historii.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 maja 2011, o 13:43

Re: Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW

U mnie różnie to bywa z tymi nowymi serialami. najpierw sobie nazbieram kilkanaście, a im bliżej rozpoczęcia tym coraz więcej ich odpada. Także na chwilę obecną mam kilka swoich typów:

NBC
- Smash - nazwisko Spielberga promujące ten serial, a także niezły zwiastun. czy się uda? zobaczymy jak sobie poradzi w swoim paśmie. minus za to, że stratuje w midseason.
- Awake - ciekawy temat na serial.
- Grimm - wygląda ciekawie. trochę baśniowo, ale osadzone w naszych czasach.

FOX
- Terra Nova - najbardziej reklamowany i wyczekiwany serial tej stacji. już wiem jak się szybko kończą żywot takie seriale. może tym razem będzie inaczej?
- New Girl - Zooey!! :P
- Alcatraz - Abrams ;) na pewno fabuła ciekawsza niż tegoroczne Undercovers.

ABC
- Once Upon a Time - jennifer i ten aktor z SGU. mam nadzieję, że zrobią z tego dobry serial. trailer zachwycił.
- Revenge - ciekawe jak Rebecca z B&S poradzi sobie w nowej roli ;)
- The River - Spielberg, wyprawa w nieznane, mroczny klimat. lecz midseason może pogrążyć ten serial.
- Suburgatory - coś głupiego czasami też trzeba oglądnąć xD

CBS
- Person of Interest - jakoś ten serial nie jest priorytetem do oglądnięcia. ale zachęcił mnie trochę Emerson.

The CW
- The Secret Circle - Lux plus czary... może wyjdzie z tego coś przynajmniej tak dobrego jak TVD.
- The Ringer - Michelle Gellar wraca do swojej stacji ;) trochę akcji i znane nazwisko mogą przyciągnąć widza.
- Hart of Dixie - serial od Josh'a Schwartz'a a w roli głównej Bilson.

Podsumowując z tej piątki stacji najbardziej zawiodło CBS a ku mojemu zdziwieniu ciekawy jestem jak sobie poradzi The CW. Najbardziej wyczekuje na New Girl, The Secret Circle, Terra Nova, Smash i Once Upon a Time.
trust him... he's a doctor!
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Sezon 2011/2012 ramówka ABC, CBS, FOX, NBC, The CW
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.