Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Sezon 10 » TOP 5 zakończonych seriali » Friends • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 lip 2008, o 23:30

Sezon 10

Związek Joey i Rachel nie trwa długo, jako ze będąc przyjaciółmi tak długo, nie potrafią zbudować stabilnego związku. Charlie wraca do swojego starego chłopaka, Mike i Phoebe biorą ślub i decydują się, że będą mieć dziecko. Chandler i Monica starają się adoptować dziecko kobiety w ciąży Erici. Postanawiają również, że wyprowadzą się do mieszkania na przedmieściach. Erica rodzi bliźniaki: chłopca i dziewczynkę, Jacka (imię po ojcu) i Ericę (po Erice). Rachel akceptuje ofertę pracy w Paryżu. Grupa urządza jej pożegnalne przyjęcie, żegna się z każdym z nich poza Rossem. Jest zrozpaczony dopóki Rachel nie mówi mu po prostu, że to było dla niej za trudne. Śpią potem razem.

W ostatnim odcinku Ross zdaje sobie sprawę, że kocha Rachel. Po tym, jak ona wyrusza do Paryża, on jedzie na lotnisko za nią. Jednak ona go odrzuca. Ross wraca do swojego mieszkania. Tam znajduje na automatycznej sekretarce wiadomość od Rachel. W wiadomości dowiaduje się, że ona tuż przed startem uświadamia sobie, że go kocha i próbuje wyjść z samolotu. Kiedy wiadomość się kończy Ross odwraca się, a za nim stoi Rachel, całują się. Historia kończy się, kiedy cała grupa wychodzi z mieszkania Chandlera i Moniki i wszyscy idą do Central Perku na ostatnią kawę, a kamera pokazuje zostawiona w mieszkaniu ramkę wiszącą na drzwiach...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 lip 2008, o 10:17

Re: Sezon 10


Awww... ostatni odcinek był taki smutny. Po zakończeniu tego serialu miałam doła przez tydzień :P 10 lat oglądania serialu jednak przyzwyczaja człowieka ;) Oczywiście Lobsters musieli być razem xD W ogóle ostatni odcinek był bardzo dobry i zrekompensował mi dość kiepski wątek Rachel i Joey'ego na początku sezonu. W ogóle nie ukrywajmy, że Friends to jest jeden z lepszych seriali ever! U mnie jest na pierwszym miejscu razem z Twin Peaks ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 lip 2008, o 14:48

Re: Sezon 10


Ba, jeśli chodzi o seriale komediowe to Friends zawsze byli u mnie na pierwszym miejscu... choć ostatnio się zmagają o nie z How I Met Your Mother, ale coś czuje, że walka ta zakończy się remisem i oba seriale będą na pierwszym miejscu.
Jakby ktoś HIMYM nie oglądał to bardzo, ale to bardzo polecam.

Btw. Wiele razy zastanawiałam się czym kierowali się twórcy serialu łącząc Joye'a i Rachel, że niby co? że jak? że po co? :P
to pozostanie zagadką :P
Want your bad romance.
<<

madzia_im

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Friends

Postdodano 27 lip 2010, o 11:01

Odp: Sezon 10


Wątek Rachel-Joey miał być pierwotnie zakończony happy endem ale okazało sie że fani nie chcą takiego końca i że to Ross jest dla Rachel tym jedynym. I dobrze innego zakończenia sobie nie wyobrażam
<<

MirMił

Przyjaciel forum

Posty: 66

Postdodano 12 lis 2013, o 20:10

Odp: Sezon 10


Madzia_im, ja tez sobie nie wyobrażałem innego zakończenia... ;p
<<

tomekkowalczyk

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Polska

Ulubiony serial:
Trawka

Postdodano 16 lip 2014, o 13:54

Odp: Sezon 10


Przy zakończeniu ostatniego odcinka zrobiło mi się okropnie smutno, to chyba najlepiej świadczy jak zżyłem się z bohaterami.
<<

Rupszeld

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
How I Met Your Mother

Postdodano 5 lut 2015, o 11:41

Odp: Sezon 10


Jakby Ross nie był z Rachel, to uznałabym,że te wszystkie lata oglądania tego serialu poszły na marne.
<<

osaka

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Łódź

Ulubiony serial:
Gra o Tron, Dexter

Postdodano 17 lut 2015, o 13:03

Odp: Sezon 10


Jak byłam młoda to bardzo nie lubiłam tego serialu, ale jak chodziłam do liceum to nagle zakochałam się w powtórkach puszczanych na polsacie lub tvn7 :P
<<

Amadeusz3

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
House, M.D.

Postdodano 9 mar 2015, o 04:41

Re: Sezon 10


Właśnie po zakończeniu tego serialu to pytanie wyda się głupie. U mnie jest na pierwszym miejscu House, M.D. ;)
<<

Użytkownik

Posty: 23

Ulubiony serial:
the walking dead

Postdodano 8 kwi 2015, o 12:27

Odp: Sezon 10


świetny serial :)
<<

kajazegar

Użytkownik

Posty: 18

Ulubiony serial:
Chirurdzy

Postdodano 10 kwi 2015, o 15:11

Odp: Sezon 10


Super serial, do tej pory fajnie się go ogląda :)
<<

katarz123

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Suits

gadu:
8822345

Postdodano 19 paź 2015, o 12:50

Odp: Sezon 10


Dokladnie takie zakonczenie sobie wyobrażałam jak w tym serialu, dobrze ze Rachel i Ross w koncu sie zeszli;)
Na pewno lepsze bylo to zakonczenie niz w how I met your mother...
praca elektryk potrzebna jest zawsze, napisz jesli potrzebujesz pomocy
<<

walentyy

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Blindspot

gadu:
232323

Postdodano 4 lis 2015, o 11:29

Re: Sezon 10


ja bym chciala zeby nakrecili jakis film spinoff... takie spotkanie po latach, w sumie to powinni to nakrecic idealnie na przyszly rok :D i smiesznie jakby Emma miala juz 10 lat a Ben ile... z 17 ? :D
<<

JDziuk87

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
dexter

Postdodano 4 lis 2015, o 13:49

Odp: Sezon 10


nah, zbyt na siłe byłoby - już próbowali na siłe ciągnąc Joego i nei wypaliło
<<

Valkyyyr22

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 15 gru 2015, o 17:14

Odp: Sezon 10


Moim zdaniem taki film był by świetną sprawą, na pewno poszedł bym do kina :) "Friends" to serial, do którego mam niesamowity sentyment :)
<<

robertmroz

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Friends

Postdodano 29 lut 2016, o 15:04

Re: Sezon 10


aja napisał(a):Awww... ostatni odcinek był taki smutny. Po zakończeniu tego serialu miałam doła przez tydzień :P 10 lat oglądania serialu jednak przyzwyczaja człowieka ;) Oczywiście Lobsters musieli być razem xD W ogóle ostatni odcinek był bardzo dobry i zrekompensował mi dość kiepski wątek Rachel i Joey'ego na początku sezonu. W ogóle nie ukrywajmy, że Friends to jest jeden z lepszych seriali ever! U mnie jest na pierwszym miejscu razem z Twin Peaks ;)


W pełni muszę się zgodzić z tym, że ostatni odcinek pomimo tego, że był smutny (bo ostatni :)) to jednak trzymał poziom. Wyglądało na to, że spokojnie mogli zrobić jeszcze co najmniej 1 sezon, bo pomysłów producentom zdecydowanie nie brakowało.
<<

candi12

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 3 mar 2016, o 13:04

Odp: Sezon 10


Oglądałam przyjaciół wielokrotnie a za każdym razem płaczę na ostatnim odcinku :) nawet pisząc to ściska mnie w gardle :D nie ma lepszego serialu!!!!
<<

dareczkaa

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
grey's anatomy

gadu:
12323234

Postdodano 8 mar 2016, o 16:22

Odp: Sezon 10

haha ja mam tak samo :D w internecie mozna jednym klikiem wlaczyc losowy odcinek friends, zawze ogladam do obiadu, nieważne jaki to odcinek zawsze placze ze smiechu :D
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Sezon 10
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Odcinki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.