Postdodano 12 gru 2012, o 19:01

Seriale z dawnych lat

Witam, jeżeli piszę w niewłaściwym dziale, to proszę o łaskawe przeniesienie, ale wydaje mi się że ten jest dobry, więc do rzeczy.

Poszukuje tytułów seriali, które mi niestety uszły z pamięci. Pamiętam tylko poszczególne scenki z owych seriali, więc może ktoś skojarzy:

1) Pierwszy serial był emitowany na początku 2000 roku lub w końcu lat 90 - niestety nie pamiętam na jakim programie, bodajże w godzinach wieczornych odbywała się jego emisja. Był to serial produkcji amerykańskiej.

Główną rolę stanowiła para policjantów (choć nie jestem tego pewny na 100%). Pamiętam, że ten serial został zastąpiony lub był emitowany w podobnej porze co program ''Ciuchcia'' - niejaki KULFON tam grał - czyli bardzo prawdopodobne, że serial w TVP1 leciał.

Pamiętam tylko jedną scenę z tego serialu i ją opiszę:

Jadą samochodem ON i ONA (policjanci ?)
Nawiązuje się pomiędzy nimi mniej więcej taka o to rozmowa:

ON: wypytuje swoją partnerkę o to co robiła wczoraj
ONA: w końcu przyznała się że przespała się z jakimś facetem
ON: zaczyna ją najeżdżać - ,, jak mogłaś etc. przecież to jest kłamca (jestem pewien że ten rzeczownik się pojawił)

Wcześniej była scenka łóżkowa owej policjantki(?) z tym ''kłamcą''

Mam w głowie tę scenę już z 10 lat i nadal nie znam tytułu serialu.

2) Drugi poszukiwany serial:

Miejsce akcji: Jakiś duży hotel, obok tego hotelu znajduje się basen. Na tle tego hotelu rozmawia kilka osób - chyba ktoś prowadzi śledztwo w jakiejś sprawie. Jakiś świadek powiada, że w tym hotelu straszą duchy. Dodam tylko tyle, że hotel wydawał się bardzo luksusowy, a scena rozgrywała się w upalny dzień. Serial był emitowany w końcu lat 90 lub na początku 2000 roku.

To wszystko, bardzo bym był wdzięczny za jakiekolwiek informacje, które są przeze mnie bardzo pożądane. Pozdrawiam !