Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

seriale amerykańskie czy europejskie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

petillante37

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 1 paź 2013, o 20:55

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?

Ja myślę, że pomimo tandety w kinie amerykańskim, specyfikę seriali opanowali do perfekcji. Mimo, że tak często wysługują się europejskimi aktorami:)
Pozycjonuj i dbaj o wsparcie firmy. Dzisiaj bez pozycjonowania http://pozycjonerstron.pl funkcjonować się nie da. Dobrej klasy pozycjonowanie jest królem obecnego rynku wirtualnego. O tym nie wolno zapominać. Trzeba się tym zająć i zadbać o to. 
<<

cocinelle35

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 31 paź 2013, o 12:05

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Brytyjskie serialne też są niczego sobie
<<

Ragnell

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: gdańsk

Ulubiony serial:
gra o tron

Postdodano 12 lis 2013, o 12:03

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Brytyjskie seriale dają radę ze względu na świetnych aktorów, nawet lepszych niż amerykańscy, Zresztą widać to także po poziomie brytyjskich filmów, które nigdy nie schodzą poniżej pewnego wysokiego poziomu
<<

mijo11

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 26 lis 2013, o 09:34

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Ciężko powiedzieć :) większość seriali amerykańskich jest właśnie bardzo dobrze zrobiona i mają dużo świetnych aktorów , ale europejskie kino też jest na wysokim poziomie i nie brakuje tutaj bardzo dobrych aktorów. Jednak ja jestem delikatnie bardziej za amerykańskim kinem.
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 29 lis 2013, o 22:15

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Też byłem za Hamburgerami póki nie zobaczyłem komba Doctor Who/Torchwood/Misfits/Skins/Sherlock/Luther/Life on Mars/Ashes to Ashes/Downton Abbey/Black Mirror/The IT Crowd. Teraz musiałbym się porządnie zastanowić :)
<<

TVFan

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 5 gru 2013, o 09:01

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Jak dla mnie remis. Ameryka, wiadomo - rozmach, wielkie fundusze przeznaczone na realizację, można oglądać bez napisów i wszystko się zrozumie :). Ale znów europejskie produkcje toczą się w bliższych nam realiach, przez co łatwiej utożsamić się z bohaterami.
<<

jagone1

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
walking dead

Postdodano 5 gru 2013, o 10:43

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Seriale amerykańskie , seriale angielskie jak np. Skins trzeba ogladac z polskim l tłumaczem ponieważ mowia niezrozumiałym angielskim dla europejczyka
<<

sachions

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 5 gru 2013, o 22:34

Re: seriale amerykańskie czy europejskie?


Wśród europejskich seriali przodują głównie brytyjskie, więc nie ma zbyt dużego wyboru
Co z tego, że strona ładnie wygląda i funkcjonuje sobie w sieci jeśli nikt na nią nie wchodzi? Trzeba zadbać o to by był na niej ruch. Właśnie tym zajmuje się dziedzina jaką jest pozycjonowanie stron internetowych eyedesign.com.pl/pozycjonowanie.
<<

mattzstxh1X

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
LOST

Postdodano 14 sty 2014, o 18:16

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Ja zdecydowanie jestem większą fanką seriali amerykańskich. Lost, Jak Poznałem Waszą Matkę, Hart of Dixie, Kości, Detektyw Monk i wiele wiele innych. A tych europejskich nie jestem w stanie nawet wymienić...
<<

yam

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Ulubiony serial:
Star Trek, SPN, SoA

Postdodano 15 sty 2014, o 10:08

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


To masz spore braki jesli chodzi o brytyjskie seriale bo te sa z europejskich zdecydowanie najlepsze.
Hamerykance przerabiaja duzo angielskich seriali na swoje podworko i wiekszosc wychodzi gorzej (wyjatek Shameless).

Polecam zaczac nadrabiac : Doctor Who, Sherlock, Luther, Hustle, Misfits, Utopia, Skins, Life on mars, Merlin, Broadchurch, Shadow line, Id crowd, Black books
Kilka dobrych pominalem bo jeszcze sam nie ogladnalem, ale po ocenach i opiniach tez wygladaja zachecajaco.
<<

vittov

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 15 sty 2014, o 14:32

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Dzięki za tytuły , wstyd się przyznać ale będę musiał nadrobić i ocenić :) Nie sądziłem że Brytyjczycy wyprodukowali już tyle seriali które są na naprawdę wysokim poziomie .
<<

Gorm90

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
house of cards

Postdodano 17 sty 2014, o 15:18

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


nie id crowd tylko It crowd, od internet technologies :)
<<

ponadwszystko

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
American Horror Story

Postdodano 6 lut 2014, o 12:56

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


Oglądam głównie amerykańskie - a to głównie z tego powodu, że brytyjski (angielski, szkocki itd) akcent jest dla mnie po prostu nie zrozumiały. Oglądam seriale głównie z napisami, więc dlatego akcent jest dla mnie bardzo ważny.
Część kredytów, możemy zaciągać bez zgody współmałżonka. W przypadku nie spłacenia najlepszy doradca kredytowy warszawa, tylko kredytobiorca zostanie obciążony długiem. To dobry pomysł jeśli małżeństwo jest w separacji.
<<

acam81

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Drużyna A

Postdodano 30 kwi 2014, o 15:14

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


wszystko zależy od danego serialu
amerykańskie jednak zdają się górować nad innymi
mamy jednak sporo przykładów z innych krajów (Francja, Anglia a nawet Polska) że też się uda coś dobrego nakręcić
<<

Konczita

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
gra o tron

tlen:
Konczita

Postdodano 12 maja 2014, o 10:15

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


amerykańskie, mają doświadczenie i rozmach czego brakuje europejczykom w kinie
<<

mirozaw

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Ulubiony serial:
Alternatywy 4

Postdodano 21 maja 2014, o 10:27

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


amerykańskie wyprzedzają z reguły o lata świetlne resztę świata. tylko nie ja zabierają się za remake brytyjskich rzeczy...
<<

LudwikaUmq

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Krobia

Ulubiony serial:
Nie z tego świata

Postdodano 14 paź 2014, o 12:09

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?


seriale amerykańskie są najlepsze bo mają największy budzet, dobrych aktorów i scenariusze, moim zdaniem nikt nie ma szans z nimi
<<

ernest321

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 27 lis 2014, o 15:15

Odp: seriale amerykańskie czy europejskie?

Hej,
ja ogólnie preferuję seriale amerykańskie aczkolwiek z PL seriali ostatnio oglądałem "Wataha" i wg mnie bdb jak na polskie realia;)
pozdraiwam
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do seriale amerykańskie czy europejskie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.