Postdodano 2 lip 2007, o 09:53

Serial walki

Jesienią na antenie Polsatu pojawi się pierwszy polski serial sensacyjny, który zostanie nakręconym w stylu filmów walki. Przy realizacji produkcji pomagać będzie Olivier Gruner - znany aktor filmów akcji, producent i współproducent wielu filmów tego gatunku.

Reżyserem serialu "Skorumpowani" będzie Jarosław Żamojda. Oprócz Oliviera Grunera główne role zagrają min. Jan Englert, Jerzy Trela, Beata Ścibakówna i Paweł Burczyk. Obok znanych i cenionych aktorów w serialu wezmą również udział wielokrotni mistrzowie świata różnych sztuk walk - Maciej Grubski i Dariusz Bajkowski oraz zawodowi kierowcy rajdowi i motocyklowi. Zdjęcia do produkcji rozpoczynają się 12 czerwca w Warszawie i okolicach.


Serial opowiadać będzie o rosyjskich i polskich gangsterach, skorumpowanych politykach i ich kontaktach ze światem mafii. Do świata przestępców będzie musiała przeniknąć młoda kobieta, szukająca zabójcy swojego brata. Niektóre wątki produkcji mają być oparte na faktach. Opowieść zrealizuje dla Polsatu Film Media S.A.

To nie jedyna serialowa nowość, która pojawi się na antenie słonecznej telewizji. Jesienią zobaczymy także komediowy serial "Halo Hans" oraz nową polityczną produkcję Agnieszki Holland "Ekipa".

(filmweb)
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/