Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Serial w kawałkach czy raz a dobrze? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

Black Dog

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: wieś na końcu swiata

Postdodano 10 gru 2006, o 22:06

Serial w kawałkach czy raz a dobrze?

ZAstanawiam sie czy wolicie oglądac serial w dawkach dozowanych przez telewizje, czy pochłonąc serial natychmiastowo. Ja zależy jaki mam humor. Ale na razie sie powsztrzymuje przed "pochłonięciem" jeriha
Czas juz porąbac wielki las , zrobić ciasną trumnę dla każdego z was
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 11 gru 2006, o 00:11


Ja zreguły wole oglądać seriami seriale, tak po kilka odcinków, chyba że nie mogę się już doczekać. Wtedy sciągam odcinek i oglądam prawie natychmiast. Czasami też ogladam całymi seriami jak np. 1 serie Bones :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 gru 2006, o 18:23


Ja tam najchętniej oglądam tak po 3 odcinki naraz żeby mi się mętlik nie zrobił, ale i tak często kończę dopiero jak musze iść spać :hah: mój rekord to ok 10 odcinków naraz, a był to Lost, OTH też sporo oglądnęłam naraz, 8 chyba ;)
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 16 gru 2006, o 18:29


0lina napisał(a):mój rekord to ok 10 odcinków naraz, a był to Lost,


To do mnie jeszcze ci daleko
Ja obejrzałem 16 odcinków 1 sezonu O.C. pod rząd zaraz po tym jak listonosz przyniósł mi paczke z 3 sezonami :]
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 16 gru 2006, o 18:33


Ja lubie oglądać po kolei , czyli ściągam i oglądam , wszystko na raz . No chyba , że nie mogę czegoś zdobyć to oglądam w TV .
My world, my life, my music, my soul
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 16 gru 2006, o 19:53


0lina napisał(a):mój rekord to ok 10 odcinków naraz

magik napisał(a):Ja obejrzałem 16 odcinków 1 sezonu O.C. pod rząd


OMG :o

A ja myślałam, że jestem maniakiem serialowym :D Ja lubię oglądać za jednym razem, ale.. rzadko mi się zdarza, żebym obejrzała więcej niż 3 odcinki :) Później już się nie mogę skupić na tym, co oglądam, niezależnie jak bardzo jest to wciągający serial ;)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 16 gru 2006, o 23:53


Ja sie nie chwale ile zobaczylem odcinkow naraz, ale mozna powiedziec ze przez 3 dni ogladalem non stop z przerwami tylko na sen :D Sophia cos o tym wie ^^
<<

mac

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 17 gru 2006, o 09:44


Ja wole oglądać od razu jak ściągne a jak nie mam wyjścia to w tv musze niestety seriami
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 gru 2006, o 12:35


ja mam kolege który jak dostanie jakis film to ogląda tego samego dnia :P u mnie to miesiącami potrafią zalegać na dysku, tak samo seriale :P ale jak juz się wezmę to wyoglądam wszystko w szybkim tempie :P
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 gru 2006, o 13:04


W wakacje oglądałem po 3-4 odcinki jednego dnia, bo tyle zdołałem ściągnąć, a teraz ściągam jeden dziennie i go oglądam, czasami dwa.
See you in another life, brother...
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 17 gru 2006, o 13:06


Ja też nie pobije Waszego rekordu, najwięcej to trzy odcinki. Ale jak coś mi się spodoba to potrafię w kilka dni obejrzeć cały sezon, teraz mam tak np. z 2 serią Grey's Anatomy, aż mnie ciągnie do następnego odcinka. Ale najpierw geografia :/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 gru 2006, o 13:15


0lina napisał(a):ale jak juz się wezmę to wyoglądam wszystko w szybkim tempie :P

Mam tak samo, czasami potrafię sciągnąć film czy serial i nie zajrzeć do niego przez 1-2 tygodnie, tzn. leży w katalogu do którego sciągam a potem jednego dnia potrafie siedzieć i obejrzeć np. 3-4 filmy czy 10 odcinków serialu prawie pod rząd. He he ;D
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 17 gru 2006, o 13:23


w Wakacje Losta 2 serie oglądałem po 3-5 odcinków ale to były wakacje :)
Normalnie to po 1-2 odcinki dziennie. [ np. dzisiaj obejrzę sobie 2 supernatural :) ]
Najbardziej mnie wciągnął PB i w roku szkolnym oglądałem nawet do 0.00 ! [ u mnie nie jest to normą :p ]. Po prostu nie mogłem się opanować i musialem wiedziec co bedzie w next odcinku. Ale taką Veronicę Mars czy Supernatural nie chciałoby mi się oglądać po 5 odcinków pod rząd...
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 gru 2006, o 13:30


PB to całą 1 serie obejrzałem w 2 dni, 2 serię to już na bierząco. A Bones 1 serię to obejrzałem w 4 dni :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 gru 2006, o 13:31


To ja w roku szkolnym potrafię sobie włączyć odcinek dopiero o 24 i obejrzeć dwa ;)
Najbardziej mnie ciągnie do OTH i OC.
See you in another life, brother...
<<

asiak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 17 gru 2006, o 16:25


ja oglądam jak najwięcej uda mi się zdobyć.. nigdy nie mam cierpliwości do czekania np. na nowy odcinek w tv, jeśli wiem, że mogę znaleźć go gdzieś w necie... najwięcej naraz to chyba 8 jednego dnia.. ale to były oczywiście wakacje
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 gru 2006, o 23:57


Ja to takie maratony to robiłam tylko z dwoma serialami: OTH i VM - VM to jednego dnia obejrzałam chyba ze 12 odcinków, bo chciałam się dowiedziec jak się skończy 1 sezon....oczywiście z przerwami, żeby nie było. :D

Teraz nawet jakbym chciała to na maratony nie mam zbytnio czasu i utnkęłam z PB w połowie 6-ego odcinka 1-ej serii. :P
<<

V-ice

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: -=Klub Ciepłownia=-

Postdodano 19 gru 2006, o 12:34

Pamietam, że Lost-ów meczyłem jakos przez 4 kolejne dni w wakacje. Teraz w przerwie miedzy zajeciami na uczelni staram się ogladac serial Prison Break.
Lubię, gdy jest tak, że sprawiedliwośc wygrywa. Kiedy światłość Nas przenika zło po dupie obrywa.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Serial w kawałkach czy raz a dobrze?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.