Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Serial w kawałkach czy raz a dobrze? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

sakwa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 19 gru 2006, o 17:28

Mroczny maraton miałem z Twin Peaks. Całość 26 odcinków w 2 dni. Poezja polecam :D
Zaliczone:
Twin Peaks
Oglądam:
Prison Break
4400
Jericho
Entourage
W kolejce:
Rome
Day Break
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 gru 2006, o 01:20


w wakacje to z OC było u mnie że jak tylko ściągnąłem odcinek od razu oglądałem [czyli tak ok 8 odcinków na noc], a teraz to różnie, np. supernatural zalega u mnie 8 odcinków i jakoś się zebrać nie mogę
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 gru 2006, o 13:18


u mnie zalega czała seria Jericho i 3 sezon 24 i wreszcie mam trochę czasu ... i wreszcie zobaczę sobie Jericho :D
Ostatnio edytowano 23 gru 2006, o 15:25 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 23 gru 2006, o 13:49


pierwszy sezon prison breaka zajal mi 3 dni ogladania. teraz troche nudno bo jest dluzsza przerwa, wiec nie ma co ogladac. kiedys myslalem z kolega, aby zrobic sobie maraton serialowy. (kiedys byla taka akcja co w kinie przez 24h ogladali 24h ;>)
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 26 gru 2006, o 14:17


mi nie przeszadza to, że oglądam teraz the o.c. i prisona regularnie. wcześniej jak chciałam nadrobić, bo nie oglądałam regularnie, to oglądałam i po 5 dziennie. W sumie teraz nadrabiam i oglądam smallville (jestem na 3 serii), GG (kończe 3 serie). np. dzisiaj wstałam o 10.00, zaczęłam oglądać smallville, oglądam do teraz (13.15), tylko że sobie przerwe robie. Jak mam teraz wolne, to siedze od rana do nocy (mniej więcej od 10.00 do 23.00) i cały ten czas z przerwami na jedzenie i łazienke ;) oglądam seriale. Czasami oglądałbym jeszcze, ale mam limit ściągania, więc czasami się musze opamiętać, bo już nic na potem nie zostanie. ;)
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 27 gru 2006, o 00:36


heh ja właśnie dziś skończyłam 3 serię Samallville i Supernatural do 2x07 (czyli jeszcze mi zostały 2 odc. do obejrzenia ale przekroczyłam limit i do stycznia musze poczekać :( a potem koniec przerwy zimowej i następne już na bieżąco :D) i właśnie jak coś nadrabiam to oglądam bardzo dużo bo chcę szybko skończyć :D także tak jak ty Jas cały dzień nie robię nic tylko oglądam z małymi koniecznymi przerwami :) rodzice cały czas się mnie tylko czepiają, że leżę i nic nie robię, no ale cóż, ja tak lubię i już :cool:
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 29 gru 2006, o 22:11


U mnie to zależy od nastroju w danym dniu, czasami oglądam po 4-5 odcinków, a są dni, że nie mam ochoty oglądać żadnych seriali czy filmów.
<<

Andrzej

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 2 lut 2007, o 01:12


Posiadanie całego sezonu może być niebezpieczne jak się ma rodzinę :) Tylko raz tak zrobiłem przy "24" I to od razu w jednym tygodniu 4 sezony. Nie polecam.
Tylko prawda jest ciekawa.
<<

tonej

Postdodano 2 lut 2007, o 13:58


a mi tam obojetnie ale raczej w kawalkach wieksze napiecie w czekaniu na nastepny odcinek xDD
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 2 lut 2007, o 14:10


Zdecydowanie bardziej lubie na raz wszystko obejrzec! Nie ma to jak dwa-trzy dni i po serii :D Tak wlasnie ogladalam 1 sezony Prison Break i Veronici Mars i nie wyobrazam sobie musiec czekac na kazdy odcinek co tydzien. No ale oczywiscie z serialami, ktore sciagam na biezaco nie mozna inaczej, hehe :D
<<

mp85

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 3 lut 2007, o 11:00


wolę mieć wszystko,a później w zależności od humoru raz oglądnąć 1 a innym razem z 7.więcej pola manewru jak się ma całą serie
<<

kunegunda

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 3 lut 2007, o 13:51


Ja zbieram caly sezon jakiegos serialu i ogladam hurtem ( czasami sie okazuje ze serial skasuja wiec zadna strata)
<<

muhozol

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: IE

Postdodano 3 lut 2007, o 19:44


Hmmm dobre pytanie...serial to serial powinien być połaczony z wyczekiwaniem na kolejny odcinek niestety ja ten smaczek omijam bo jestem zbyt niecierpliwy i ogladam za jednym zamachem wiecej odcinkow az mam przesyt i potem znow przerwa...ech az sie zasapalem :)
4 those about 2 rock, we salute U
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 lut 2007, o 23:06


Ja teraz staram się nie ściągać niczego nowego na zapas, obejrzę 2 odcinki, w tym czasie ściągnę nastepne 2.. inaczej to oglądam hurtem i nic innego nie robię :hah:
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 lut 2007, o 00:07


ja tam teraz mam 4 sezony do zobaczenia i się cieszę, bo w razie nudy będę miał co robić ;]
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 4 lut 2007, o 01:31


dawidg napisał(a):ja tam teraz mam 4 sezony do zobaczenia
Ho ho to sciągałeś i magazynowałeś nieźle :]
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 4 lut 2007, o 20:50


sufer napisał(a):Ho ho to sciągałeś i magazynowałeś nieźle

ja mam specialne miejsce, gdzie trzymam dvd-boksy. każdy sezon elegancko w jednym pudełku, z pięknie wydrukowaną okładką ;) super się prezentuje.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 4 lut 2007, o 21:41

dawidg napisał(a):ja mam specialne miejsce, gdzie trzymam dvd-boksy. każdy sezon elegancko w jednym pudełku, z pięknie wydrukowaną okładką ;) super się prezentuje.
Też tak zaczołem robić ale nie mam czasu na robienie okładek ostatnio więc poprostu ewentualnie zgrywam na DVD jak mi się kończy miejsce na HDD :]
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Serial w kawałkach czy raz a dobrze?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.