Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Serial dla Taifun » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Gra polega na typowaniu serialu, który ma obejrzeć uczestnik zabawy.

Ankieta wygasła 8 sie 2011, o 16:21

Jaki serial ma obejrzeć Taifun?

Dark Angel
3
12%
Deadwood
4
16%
Carnivale
1
4%
Entourage
1
4%
United States of Tara
3
12%
The Big C
2
8%
Treme
1
4%
Louie
1
4%
Psych
1
4%
Sherlock (UK) (miniserial)
3
12%
That '70s Show
4
16%
Teen Wolf
1
4%
 
Liczba głosów : 25
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 25 lip 2011, o 16:21

Serial dla Taifun

TYPUJ SERIAL DLA UŻYTKOWNIKA TAIFUN
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zabawa w skrócie polega na tym, że forumowicze typują serial, który chcą żebyś obejrzał/a :)
Na tym etapie zgłaszane są propozycje seriali, które będą brały udział w ostatecznym głosowaniu.
Poniżej szczegółowy opis etapów zabawy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zasady:
1 ETAP (do 10 lipca)
-Zgłaszają się osoby chcące brać udział w zabawie
-Każdy użytkownik w zgłoszeniu musi wypisać listę seriali, które obejrzał

2 ETAP (11 lipiec - 24 lipiec)
-Zakładany jest temat dla każdego uczestnika gdzie inni forumowicze składają propozycje jaki serial, który jeszcze uczestnik zabawy nie oglądał powinien koniecznie zobaczyć
-Maksimum propozycji: 20


3 ETAP (25 lipiec - 7 sierpień) - ostateczne głosowanie, aktualny etap
-Zakładany jest osobny temat dla każdego uczestnika, w którym to można głosować na serial, który obejrzy

Ogólne uwagi o zabawie
1) Uczestnik musi obejrzeć minimum 3 epizody wytypowanego serialu przez forumowiczów lub całość jeśli mu się spodoba :)
2) Na koniec uczestnik pisze czy wytypowany dla Niego serial był rzeczywiście dobry lub krótką uwagę :)
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 1 sie 2011, o 19:35

Odp: Serial dla Taifun


Chyba najtrudniejsze typy z wszystkich bo żadnego nie oglądałem jeszcze lub tylko 1 odcinek gdzieś w TV :)
Także się wstrzymam
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 sie 2011, o 10:06

Odp: Serial dla Taifun


Taifun: Deadwood i/lub That '70s Show *

[treść może zawierać spoilery]
Obejrzałem narazie Deadwood i serial jest rewelacyjny. W podobnym klimacie pamiętam jeszcze Dr Quin z dzieciństwa ale daleko do poziomu Deadwood.
Podoba mi się postać Al'a, która pomimo swojego "barbarzyństwa" potrafi pomóc drugiemu człowiekowi w potrzebie chociaż na swój sposób.
Losy Bullocka toczą się Wg mnie trochę powoli i czekam dalej aż zostanie szeryfem.
Podoba mi się wizja pozostania tej arystokratki, która przygarnęła dziecko z wydobyciem złota oraz inwestowania w miasto.
Myślę, że w przyszłych odcinkach okaże się pomocna odnośnie legalizacji stanu miasteczka.

Zauważyłem, że ten sam aktor, który grał mordercę Dzikiego Bila potem się pojawił jako prawa ręka magnata finansowego Hearsta.

Ciekawi mnie też czy nikt nie ukradnie złota podczas wydobycia z pola arystokratki, która przygarnęła dziecko bo chyba nikt nie patrzy robotnikom 24 h .
Jestem już z odcinkami na 2 sezonie.
Obrazek
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 30 sie 2011, o 23:35

Odp: Serial dla Taifun


Wciągnęło :) Owszem serial jest rewelacyjny, szczególnie Al. Kapitalnie zagrana rola.

To samo jest z Carnivale, nie zawiodłeś się na Deadwood to i Carnival spodoba Ci się bardzo. Słuchaj się mnie :P
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy

 


  • Podobne tematy do Serial dla Taifun
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Typuj serial dla użytkownika



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.