Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Sark » Zakończone Seriale » Alias • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 02:39

Sark

Obrazek

Czarny charakter, który uwielbiam ;D Chętnie nawet widziałabym go z Syd :P Mimo sympatii do Vaughna ;)
<<

Gidi

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 15 gru 2006, o 23:03


Jeden z moich ulubionych postaci w tym serialu... genialny :d
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 16 gru 2006, o 00:36


Nie no lekka przesada :D Voughn to Voughn i nikt go nie zastapi boku Syd:)

Pofantazjujcie sobie o nim ale od Syd iVoughna wara:)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 1 mar 2007, o 22:37


no ja go lubię, ciekawa postać
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

butterfly1

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 18 maja 2007, o 23:09


Ja dopiero jestem tuz po srodku 3 serii, ale spoilery juz mnie wykonczyly :P Para Laureen&Sark bardzo mi sie podobala, pasuja do siebie ;P On jest taki bardziej meski, stanowczy niz Vaughn ;> Kiedy przeczytalam przypadkiem, ze beda sie calowac z Sydney, stwierdzilam, ze musze zapytac. Jakim cudem i co potem? :) B.lubie Sarka xD
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lip 2007, o 21:41


Sark pojawił się może 3 razy odkąd oglądam, ale już go lubię :D nie moge się doczekac kiedy będzie go więcej.
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 14 lip 2007, o 14:54


Kocham jego akcent. :D Jewst czarnym charakterem, ale uwielbiam w nim jego spokój ducha, zawsze wszystko tak spokojnie mówi, nawet jak mówi, żeby kogoś zabic, :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 14 lip 2007, o 17:44


Sark jest najlepszy :D To jak zawsze jest w stanie zmienić swoje nastawienie tylko po to, aby ratować sam siebie :hihi:

Paulina napisał(a):ale uwielbiam w nim jego spokój ducha, zawsze wszystko tak spokojnie mówi, nawet jak mówi, żeby kogoś zabic, :P


A to już w ogóle ;D
<<

Nika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 22 lip 2007, o 22:30


Ta postać mimo iz jest tym złym budzi u mnie duże pokłady sympatii ...sama nie wiem dlaczego może właśnie ten spokój i ten akcent (aż trudno uwierzyć ,że ten aktor nie jest anglikiem ;) ) Polubiłam go od początku a w 3 serii go ubóstwiam mimo iż jest draniem i to straszliwym :D . Szkoda iż w 4 serii był chyba w 3 odcinkach tylko --- wtedy to całował się z Syd(która udawała Lauren) i zniknął aż do ósmego odcinka 5 serii gdzie "grał" Boba (polecam odcinek dużo w nim Sarka i uwaga mówi tu bez znamiennego akcenciku przynajmniej w 1 części odcinka). Nie mogę w dalszym ciągu uwierzyć ,że ten aktor jest tak młody....w chwili objęcia roli Sarka miał 20 lat bodajrze ......mnie się zawsze wydawało(zwłaszcza jego wygląd w 3 serii to sugeruje) , że on jest starszy gdzies pod 30 lat
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 31 lip 2007, o 01:51


Taka męska prostytutka, kto da więcej z tym pójdzie :) Tylko $$$ nic więcej nie miało znaczenia dla niego.

butterfly1 napisał(a):Para Laureen&Sark bardzo mi sie podobala, pasuja do siebie ;P


Szybko ją sprzedał, nawet się tortury dobrze nie zaczęły, już wyśpiewał gdzie ona jest.

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.