Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

"Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja » Zakończone Seriale » Dexter • seriale forumtv.pl

Pozostałe sprawy związane z serialem

Opiekun: Czesiek_PL

<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 21 kwi 2013, o 20:33

"Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja

Nie wiedziałem za bardzo, czy jest tu temat na dyskusje newsów, ale uznałem, że to powinno być dobre miejsce. Jeśli nie to z góry przepraszam i prosiłbym o przeniesienie.

Co wy w ogóle o tym myślicie? Jakby ktoś nie wiedział to mówię o tym artykule.

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 kwi 2013, o 21:50

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Albo go zabiją. Albo popełni samobójstwo. Albo pozostanie sporo niepowiedzeń i otwarta interpretacja. Mogę też zrobić flashforward i pokazać starego i umierającego Dextera. Możliwości jest wiele, trochę o nich myślałem, ale i tak liczę, że zostaniemy zaskoczeni.

Czy to właściwy moment na zakończenie serialu? Nie. Zbyt późno. Nie powiem, że Dexter to średni serial, ale do najlepszego wiele mu brakuje. Zbyt wiele nierównych sezonów z trzecim i szóstym na czele. Idealną liczbą by było sześć serii, ale nie ma co płakać. Końcówka jest zapowiedziana i trzeba liczyć, że będzie dobra. Natomiast to że Debra dowiedziała się kim jest jej brata nie musiało wcale znaczyć końca. Gdyby dajmy na to dowiedziała się w S04, a scenarzyści zupełnie inaczej poprowadziliby jej postać ten serial mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Nie wiadomo czy lepiej czy gorzej.

Na wieść o spin-offie pomyślałem nie. Teraz jestem jeszcze bardziej pewny swego. Obecnie nie ma postaci, która pociągnęłaby serial, a przedstawianie jej na siłę w finałowym sezonie który powinien skupiać się na bohaterach to zły pomysł. Poza tym o czym miałby on opowiadać? O kolejnym mordercy? Bez sensu.

Jeśli jednak chcieliby coś robić to ja mam pomysł - Killer Blondes. Hanna i Lumen biorą przykład z Dextera i zabijają tych którzy n to zasługują :)
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 22 kwi 2013, o 00:20

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Ja problem z Dexterem miałem taki, że wiele osób, które przewijały się przez ten serial, nie przypadły mi do gustu. Z Debrą i Lumen na czele. Dlatego informacja o tej ewentualności, że Debra zostaje głównym bohaterem, wywołała na mojej twarzy ogromny grymas. Tego nie chciałbym zobaczyć.
Inna sprawa, że nie widziałem jeszcze serialu z równymi sezonami. Takiego, który miałby ich przynajmniej cztery. Może Breaking Bad. Ten jednak oglądałem przez pewien czas na siłę, bo dookoła słyszałem głosy jaki to świetny serial. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale kilka mocnych tytułów jeszcze przede mną. Może wtedy zmienię zdanie na ten temat.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 kwi 2013, o 00:39

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Breaking Bad, The Wire, Spartacus, Buffy, Battlestar Galactica, Doctor Who, Sons of Anarchy, Fringe (4 równe, 5 średni), Veronica Mars, Rome. Jak się chce to można zrobić długi serial z równymi seriami, ważne żeby nie znudził się on widzą.

Debra czy ktokolwiek z głównej obsady raczej odpadają na spin-off. Jak już będzie tak jak z NCSI - jeden odcinek w głównym serialu by przedstawić postać i zupełnie nowa historia. Tyle, że uniwersum Dextera średnio się do tego nadaje.
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 22 kwi 2013, o 16:56

Re: Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Czesiek_PL napisał(a):Tyle, że uniwersum Dextera średnio się do tego nadaje.


Kompletnie sie do tego nie nadaje.
Moze faktycznie mogliby zakonczyc serial nieco wczesniej, ale licze na fakt, ze wreszcie to nastapi. Najlepiej w osmym sezonie.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 kwi 2013, o 20:13

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Zakończą. Skoro oficjalnie zapowiedzieli, że to ostatni sezon to będzie koniec, inaczej by tego nie robili.
<<

asaf44

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 1 maja 2013, o 18:43

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Niestety ostatnie sezony to już nie to samo. Mi najbardziej podobał się pierwszy i drugi sezon. Zwłaszcza drugi był fajnie zrobiony.
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 1 maja 2013, o 21:22

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Mnie to dalsze sezony podobały się głównie ze względu na osoby, które się tam pojawiały. Chociażby sezon z Lumen był słaby.
A pierwsze sezony z reguły są najlepsze, bo człowiek wkręca się w fabułę
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 maja 2013, o 02:10

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Sezon z Miguelem Prado był słaby. Ten z Doomsday Killerem był fatalny. Ten z Lumen za to bardzo mi się podobał i będę go bronił. Chora relacja między dwoma zniszczonymi i napiętnowanymi ludźmi była fascynująca, a do tego wątek przewodni z beczkami był świetnie pomyślany.

Najlepsze bo to coś świeżego. Jednak są i wyjątki od tej reguły np. Fringe miał najlepszą środkową serię. Buffy rozkręciło się po trzech lata, a pierwszy sezon Angela jest średni. W Grze o Tron przez dwa sezony pionki były rozstawiane na szachownicy i dopiero teraz zaczęły wykonywać ruchy. Stargate też długo się rozkręcał. Breaking Bad cały jest cudowny. No i pewnie można by było wymieniać i wymieniać :)
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 3 maja 2013, o 16:49

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


No nie wiem... Jak widać to chyba dalej pozostanie kwestią gustu. Fringe i Buffy nie oglądałem. To "rozstawianie pionków" w Grze o Tron ratuje niesamowity klimat. Przynajmniej jak na mój gust. Breaking Bad widziałem trzy sezony i jakoś średnio się wkręciłem. Na pewno nie na tyle, by nazwać serię "cudowną".
Dextera za to oglądać będę z tygodnia na tydzień, bo jestem zwyczajnie ciekawy, na co ich jeszcze stać.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 cze 2013, o 00:23

Odp: "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja


Gdyby ktoś to powiedział przed 7 sezonem, skakałbym z radości, bo kocham Debre nad życie i uwazam, że jest paradoksalnie najlepszą postacią tego serialu (może dlatego, że wielbie Jennifer). Nie wiem tylko jak się skończy postać Debry w Dexterze, więc możnaby o tym mówić po finale 8. sezonu. No cóż, zobaczymy.

Jeszcze raz - kocham Debre.

A co do sezonów to: 4>1>5>2,7>6>3.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do "Są szanse na spin-off "Dextera"?" - dyskusja
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.