Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Rubi (Cena Marzeń) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

PelikaneQ

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 29 gru 2006, o 00:08

Mnie tam tak za bardzo Rubi nie ciekawi....
Takie troche dretwe to jest... =|
Az za bardzo jest taka wielka telenowela brazylijska... :/
Nie przepadam za czyms takim :D
Tylko zaluje ze nie ogladalam Gorzkiej Zemsty....
Ponoc fajne było :evil:
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 5 sty 2007, o 15:19


W ostatnim czasie wszystko się sypie Rubi :| . Wychodzą na jaw jej tajemnice, kłamstwa. Oby tylko udało jej się z tego wygrzebać :) . I niech w końcu wszystko się ułożyło i niech nasza Rubi będzie wreszcie szczęśliwa :D .
Ostatnio edytowano 8 sty 2007, o 18:04 przez Alexis, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 7 sty 2007, o 16:23


Rubi hehe ogólnie jak na telenowele niezłe:D ale wkur*** mnie ten rubiszon :P
Ostatnio edytowano 7 sty 2007, o 16:24 przez dorcik88, łącznie edytowano 1 raz
<<

tonej

Postdodano 7 sty 2007, o 16:30


Taka sobie telenowela po polowie odcinka mialem dosc :razz:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 sty 2007, o 10:46


Aż klikłem żeby zobaczyć o co chodzi ... widzę 11 tys odwiedziń ho ho a tu jakiś tasiemiec jakiech wiele. Może się nieznam ale czym ta telenowela różni się od innych podobnych oprócz aktorów.
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 16 sty 2007, o 15:26


sufer napisał(a):Może się nieznam ale czym ta telenowela różni się od innych podobnych oprócz aktorów.


Jest jeszcze bardziej pokręcona niż inne :hah:
<<

Fucking Princes

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 19 sty 2007, o 10:34

Re: Rubi (Cena Marzeń)


SPOILER

Rubi nie ożani się z Alejandrem. Będą się kłucić na schodach, ona wychyli się przez barierkę i udeży o szklany stolik. Amputują jej nogę, a jej twarz zostanie oszpecona do końca życia. Postanawia zaszczelić Maribel podczas ślubu z Alejandrem. Ale gdy widzi Cristine i jej córkę Fernandite, coś nie pozwale jej tego zrobić, bo ma inny plan. Po ślubie rozmawia z małą Fernanditą, nie wiem o czym bo oglądałam film w innym jązyku. I tak się konczy ta scena. Puźnije jest pokazana, Rubi ale w blond włosach, to ma niby być Fernandita już dorosła. Fernada ma koleżankę z uczelni. Jest scena gdzie ta przyjaciołka przedstawia Fernadzie swojego chłopaka, i okazuje sie że jest bogaty. Fernanda robi taką samą mine jak kiedys rubi, i przygryza wargę. temu chłopakowi przedstawia się jako Rubi. Kolażanke jest wściekła że go podrywała. Ale Fernanda się tym nie przejmuje i odchodźi. Puźniej Fernande idzie przez ulice, przygląda się jej jeden pan, a tak własciwie to jest ten przyjaciel Rubi nie pamiętam jak sie nazywał, bnył projektantem mody i zawsze miał przy sobie małego pieska. ale wszytsko się zmieniło i on jest teraz rzebrakiem. Fernanda idzie do Rubi. Rubi prosi ją aby poszła do Alejandra i rozkochała go w sobie, dziewczynie podoba sie pomysł ciotki. A nastepna scena jest pokazana w szpitalu hdzie alejandro i maribel spacerują przez korytaż, alejandro wchodźi do swojego gabinetu i na biurku siedzi Fernanda. On jest przekonany że to Rubi. Dziewczyna podchodźi so niego, puszcze oczko do kamery i zamyka drzwi od gabinetu, jest jeszce pokazane jak sie całują. A na zamknietych już drzwiach wyskakuje napis... Fin....? no i tak sie konczy film. Nie wiem czy wszytsko było tak dokładnie ale za niedługo przecież w tv będzie ostatni odcinek. Jeśli macie jeszcze jakieś pytanie odnośnie filmu to mój numer gg :3644450.
Ostatnio edytowano 25 sty 2007, o 18:49 przez Fucking Princes, łącznie edytowano 2 razy
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 19 sty 2007, o 10:37


Nie wiem czy wiesz... ,ale są osoby które oglądają ten film i chciały by same dowiedzieć sie jaki będzie koniec! :P
Ostatnio edytowano 19 sty 2007, o 11:24 przez dorcik88, łącznie edytowano 1 raz
<<

Fucking Princes

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 19 sty 2007, o 12:39

Re: Rubi (Cena Marzeń)


Jeśli to było do mnie to nie uważam abym zrobiła coś złego, ponieważ wiela osób pyta jak wkońcu skończy się film, ja tylko odpowiedźiałam, nie czepiej sie prosze!!!
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 21 sty 2007, o 13:48


Fucking Princes napisał(a):Jeśli to było do mnie to nie uważam abym zrobiła coś złego, ponieważ wiela osób pyta jak wkońcu skończy się film, ja tylko odpowiedźiałam, nie czepiej sie prosze!!!



no jesli ktos bardzo chce wiedzieć jak sie film zakonczy to napisz mu w prywatnej wiadomości!! bo dlamnie to sie nie podoba... Po to są filmy,zeby je oglądać nie chciałabys chyba znac zakonczenia kazdego filmu bo niebyło by sensu wogle go potem oglądać! :]
<<

lezka237

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Z Zalesia

Postdodano 26 sty 2007, o 21:42


Ta telenowela czasem mi sie podoba ale niemoge znieść Rubi jak cały czas lata za pieniędzmi :/ to jest koszmarne :)
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 28 sty 2007, o 10:30


rubi to dziwna kobita ;p czy liczą się tylko pieniądze?
<<

Anna42

Nowy użytkownik

Posty: 9

Lokalizacja: Sosnowiec

Postdodano 28 sty 2007, o 11:55


Świetna telenwoela :D
<<

mp85

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 30 sty 2007, o 17:55


jazdeczka z tej telenoweli jest,troche sie hiszpanskiego ucze;)
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 31 sty 2007, o 16:35


wie ktos ile dokładnie odcinków ona ma?? hm...?
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 sty 2007, o 20:26


telenowela liczy 116 odcinków czyli niedługo koniec :P
Want your bad romance.
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 31 sty 2007, o 21:55


Slyszalem ze zostalo 4-5 do konca :D

PS Ta rbiu jest nawet gorsza od Nikoli :P
<<

wilk_szary

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Lokalizacja: Tarnów

Postdodano 6 lut 2007, o 16:42

Uf. Wreszcie to dziadostwo się kończy.
Do roli tej całej Rubi chyba nie mogli wybrać brzydszej aktorni.
Maribel zawsze towarzyszy ten sztuczny uśmiech.
Oraz panowie "wielce" zakochani w czarownicy Rubi. :]
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Rubi (Cena Marzeń)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.