Postdodano 18 lis 2006, o 22:29

Regulamin forum

Zasady zachowania na forum:
~~~~~
Jako nowy użytkownik powinieneś pamiętać o następujących rzeczach:
1. Forum jest dla ludzi dlatego przy zakładaniu tematu dbaj o poprawne sformułowanie tytułu.
2. Zanim zadasz pytanie użyj opcji szukaj oraz przeszukaj FAQ
3. Dbaj o poprawną pisownie.
4. Administrator oraz moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku zastosowania się do informacji umieszczonych na tym forum.
5. Rejestrując się na naszym forum wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści informacyjnych oraz reklamowych wysyłanych przez administrację forum
6. Tworząc temat dotyczący danego odcinka zabronione jest wykorzystywanie materiałów pochodzących z innych portali bez podania źródła. Inni słowami: bierzesz opis z innej strony? Umieść inf. z jakiej oraz cytuj treść.
7. Jeżeli odwołujesz się do wypowiedzi z forumtv.pl określ źródło
8. Na Forum działa także funkcja "Ostrzeżeń". Za pisanie postów administrator/moderator może dać ostrzeżenie użytkownikowi. 3 ostrzeżenia to skasowanie konta. Standardowo ostrzeżenia wygasają co 90 dni.
9. Jeżeli jest temat z pytaniami proszę tam pytać.
10. Posty na forum należy zakładać w poprawnym dziale.
11. Jeżeli komentujemy temat unikajmy sformułowań krótkich, nie wnoszących nic do dyskusji. A jeżeli napisanie takiego posta jest koniecznie, używamy opcji wygaszania postów na x dni. Taka sama zasada wygaszania postów obowiązuje kiedy zbaczamy z tematu, robimy tzn. off-topic.
12. Jeżeli piszesz spoiler tam gdzie inni tego sobie nie życzą zmień kolor na srebrny i ostrzeż o zawartości. Kolory można dobierać samemu ale główna zasada to: ostrzeżenie powiększone a spoiler mała czcionka lub kolor biały/srebrny.
13. Szanuj bliźniego jak siebie samego :) To samo dotyczy forum. Nie uprzykrzaj życia innych forumowiczom.

AVATARY i PODPIS:
*Avatar i podpis nie powinien być o treściach rasistowskich, nawiązujących do nienawiści oraz uprzedzeń rasowych, seksualnych.

Prawa autorskie:
forumtv.pl nie toleruje kopiowania materiałów bez zgody autora. W nagminnych wypadkach sprawa będzie kierowana na drogę sądową.

Rejestrując na tym forum akceptujesz wszystkie warunki niniejszego regulaminu! Jeśli nie zgadzasz się z którymś z nich natychmiast opuść to forum.
Redakcja zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w każdej chwili.

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf


@edit:
Nie usuwamy kont bez podania konkretnej przyczyny!
Ostatnio edytowano 13 wrz 2007, o 22:15 przez Taifun, łącznie edytowano 4 razy