Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Recepta » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Wena

Przyjaciel forum

Postdodano 7 maja 2007, o 21:01

Recepta

Jaka jest Wasza recepta na udany związek? :D
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

anes05

Oglądam seriale

Postdodano 8 maja 2007, o 10:00

ja myśle ze milosc szczerosc ufnosc opiekunczosc zadnej zdrady
zwariowana dziewczynka
<<

Cya

Przyjaciel forum

Postdodano 8 maja 2007, o 11:21

anes05 napisał(a):ja myśle ze milosc szczerosc ufnosc opiekunczosc zadnej zdrady
normalnie jak za czasów PRL-u

Ja bym raczej powiedział umiejętność chodzenia na kompromisy, dobry sex [bo bez tego nawet 'najlepsze związki' jaki kiedyś były (w czasach PRL-u) teraz się rozpadają] mało wspólnych zainteresowań [bo co za dużo to niezdrowo] max 2 dzieci [no chyba że chce się mieć drużynę piłkarską jak Beckhamowie] trochę pomysłowości, a takie rzeczy jak miłość, wierność, szczerość to są jedne z ostatnich jakie by można wymienić bo:
a) miłość - jak to sprawdzić czy ktoś cię kocha i czy ty kogoś kochasz? a może to bardzo długie zauroczenie? [Ktoś może napisać że np. facet przynosi kwiaty, ale co jeśli on przynosi te kwiaty tylko po to żeby żoną się nad nimi pozachwycała i dała mu spokój na jakieś 3 godz. bo ma jakąś prace do zrobienia? Albo żona przygotowuje pyszną kolację, a co jeśli po prostu ma ochotę na super sex, a wie że jej mąż lepszy jest w łóżku po dobrym (i ulubionym) obiadku?]
b) wierność - lepiej zdradzić partnerkę/partnera niż się na niej/nim wyładowywać swoje frustracje i trudy codziennego życia
c) szczerość - lepiej czasami nie wspominać o tym co się stało [np. zdrada] bo to może rozwalić związek
<<

Cichy

Nowy użytkownik

Postdodano 8 maja 2007, o 12:15

Uuuaaa ale Cya z Ciebie postępowiec widzę... Ale ja chyba wolę zostać w jak to Ty mówisz "PRL-u"...

Cya napisał(a):lepiej zdradzić partnerkę/partnera niż się na niej/nim wyładowywać swoje frustracje i trudy codziennego życia

To Ty wyładowujesz frustracje zdradzając dziewczynę? Na pewno ceni Cię za to bardzo... A ciekawe z czego te frustracje wynikają, może z tego, że nie jesteś w udanym związku, ale boisz się odejść żeby nie być sam...
c) szczerość - lepiej czasami nie wspominać o tym co się stało [np. zdrada] bo to może rozwalić związek

A po co sztucznie utrzymywać coś co jak widać nie działa? Mi się zawsze wydawało, że jesteś w związku m.in. po to, żeby zawsze móc z kimś pogadać...
<<

Wena

Przyjaciel forum

Postdodano 8 maja 2007, o 19:30

Brawo Cichy.Brawo Cya.Może zrobimy z tego ankietę?
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Jas15

Użytkownik

Postdodano 22 wrz 2007, o 16:41

Według mnie nie ma czegoś takiego. Dwoje ludzi albo się ze sobą dobrze czuje i dogaduje, albo nie. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

dorcik88

Oglądam seriale

Postdodano 23 wrz 2007, o 20:57

hmm ja tam nie mam chyba specjalne recepty :P co ma byc to będzie i tak :]
<<

alvaro

Przyjaciel forum

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 wrz 2007, o 16:38

Cya napisał(a):a może to bardzo długie zauroczenie?

Zauroczenie mija po około roku... (badania naukowe)

Cya napisał(a):Albo żona przygotowuje pyszną kolację, a co jeśli po prostu ma ochotę na super sex, a wie że jej mąż lepszy jest w łóżku po dobrym (i ulubionym) obiadku?]

and?

Cya napisał(a):lepiej zdradzić partnerkę/partnera niż się na niej/nim wyładowywać swoje frustracje i trudy codziennego życia

:hah:
Słuchaj chyba to na tym polega, że się ludzie wspierają itd... I nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, wyładować się na kochanku?

Cya napisał(a):lepiej czasami nie wspominać o tym co się stało [np. zdrada] bo to może rozwalić związek

lepiej nie zdradzać... obwiniasz za zdrade osobe która została zdradzona...

Jakbyś był lekarzem, to pewnie diagnoze pacjenta zaczynałbyś od sprawdzenia czy jest dla niego miejsce w kostnicy :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Postdodano 29 wrz 2007, o 17:23

alvaro napisał(a):Jakbyś był lekarzem, to pewnie diagnoze pacjenta zaczynałbyś od sprawdzenia czy jest dla niego miejsce w kostnicy :P
nie musiał bym sprawdzać, bo ja był bym na bieżąco z takimi informacjami :)
<<

Bee132

Przyjaciel forum

Postdodano 1 paź 2007, o 21:30

Cya, Ty to masz gadane, ale ja podobnie jak ,
Cichy napisał(a):chyba wolę zostać w jak to Ty mówisz "PRL-u"...

Zdrada i szczerośc są odwiecznymi wartościami w miłości.. Są ze soba zespolone i jeśli legnie miłośc, to posypia sie kłamstwa i zdrady. Jeśli zdrada, to prawdopodobnie nie będzie szczerości i miłości nie będzie..

Wolę staroświecki model "udanego związku". Chociaż nikt do końca nie jest w stanie stwierdzić, jaki ten "udany związek" powinien być? Dla każdego to co innego.. Cya lubi dobre obiadki, a jego dziewczyna nie lubi obrywac, więc to jest udany związek, bo wiedzą czego chcą lub nie i sie stosują do tego :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Guśka

Oglądam seriale

Postdodano 9 paź 2007, o 00:59

Re: Recepta

Na udany związek nie ma żadnej recepty.Albo jest się z kimś bo się go kocha albo na siłę bo ma się takie widzimisię.
Jeśli zaczyna się w związku psuć to należy w miarę szybko to naprawić lub rozstać się z nim zacznie się na sobie wyżywać.
Jestem ze swoim mężem 9 lat, z czego 6 po ślubie - może to nie wiele ale wierzcie mi pary które się na prawdę kochają i mają do siebie pełne zaufanie przetrwają wszystko :]
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

biskupk

Użytkownik

Postdodano 9 paź 2007, o 08:33

Re: Recepta

Wydaje mi się, że nie ma recepty na udany związek. Wiele zalezy od nas samych od obu stron. Od tego na co się godzimy i czy dobrze nam razem. Nie ma to jak kompromisy :P
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic