Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Real Madryt mistrzem Hiszpanii 2006/2007! » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 cze 2007, o 23:38

Real Madryt mistrzem Hiszpanii 2006/2007!

Piszcie opinie o niesamowitej końcówce w PD ;) Ja napiszę tylko tyle:
Madryt wielki! Madryt magiczny! Madryt mistrzowski!
Ostatnio edytowano 16 wrz 2007, o 08:42 przez Klatus, łącznie edytowano 2 razy
See you in another life, brother...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 cze 2007, o 23:43


Najwyższy czas żeby Real wygrał, dłuugo na to czekałem, bardzo się cieszę. :P
We Are The World haiti
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 18 cze 2007, o 01:29


Bardziej to Barcelona przegrała niż Real wygrał, ale trzeba oddać królowi to co królewskie czyli korone :)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 18 cze 2007, o 17:48


To, że Barcelona ostatnio straciła dwa razy bramkę w ostatnich minutach, nie znaczy, że Real też nie miał takich przypadków.
Choćby w meczu na Camp Nou z Barcą, jak Messi strzelił w ostatniej minucie na 3:3, albo jak Real prowadził 1:0 z Racingiem i sędzie podyktował dwa karne z kapelusza dla Racingu i przegrana 2:1.
Real wygrał mistrzostwo, a nie Barcelona je przegrała.
See you in another life, brother...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2007, o 18:49


Klatus napisał(a):Real wygrał mistrzostwo, a nie Barcelona je przegrała.


Właściwie to Real je wygrał, a Barcelona jednak przegrała. :)
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 cze 2007, o 18:52


Chyba jako jedyny nie przepadam za Realem więc jako jedyny się nie cieszę ;) Wolałem żeby to była Barca, no ale trudno. Za rok też jest liga.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2007, o 19:15


I też wygra Real, szkoda że prawdopodobnie bez Beckhama. :( No ale co zrobić, jeśli w zarządzie są debile...
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 18 cze 2007, o 20:14


ja nie lubię ani Realu ani Barcy. Kibicuje Espagnol Barcelona oraz mniejszym klubom jak Taragona. Barcy mam to za złe , że zrobiła z Ronaldinho choinkę do sprzedawania swoich produktów a do Realu mam żal o to samo co Juventus czyli trzyma dziadów.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2007, o 20:16


Taifun napisał(a):czyli trzyma dziadów.


Dziadów którzy potrafią grać... I mają takich coraz więcej. WYgrywają dzięki nim, czy to źle?
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 18 cze 2007, o 20:23


mnie to denerwuje bo taki Real idzie na łatwizne nie wychowuje wielu dobrych piłkarzy tylko wychodzi z takiego założenia jak kluby Ekstraklasy , że mniejsze kluby zajmą się wychowaniem piłkarzy bo ja mam kase i zgarnę najlepszych młodzianów...
Real to przykład, że wystarczy kasa aby wygrywać.
Obrazek
<<

Zibi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 59

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 18 cze 2007, o 22:44

Re: Real Madryt mistrzem Hiszpanii!


Klatus napisał(a):Piszcie opinie o niesamowitej końcówce w PD ;) Ja napiszę tylko tyle:
Madryt wielki! Madryt magiczny! Madryt mistrzowski!


[center]Cienakticos[/center]

Tak czytam co tu piszecie,i idzie się załamać.Miejscami zgadzam sie z Taifunem że realek żeruje na biedniejszych.
Ale o zgrozo płakać nad Beckhamem to już paranoja.On jest tak cienki że pożal sie boże.To jest osoba medialna ,a nie piłkarz ;D

I prawdą jest że realek ma mistrze dzięki słabej grze BARCY,ale tak szczerze mówiąc sami grali cieniutko-jak wskazuje nazwa CIENAKTOCOS
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 18 cze 2007, o 22:47


Chyba sobie kpisz? Przykładem na to, że wystarczy kasa wygrywać jest tylko i wyłącznie Chelsea, a średnia wieku graczów Realu to 25 lat (a po odejściu Carlosa i Beckhama będzie jeszcze niższa), a w Barcelonie 28, więc nie wiem kto trzyma dziadów. Juventus tez nie trzyma dziadów, jedyny klub, w którym grają emeryci to AC Milan.

Real to przykład pięknej historii i najlepszego klubu w historii piłki nożnej.

Ale o zgrozo płakać nad Beckhamem to już paranoja.On jest tak cienki że pożal sie boże.To jest osoba medialna ,a nie piłkarz ;D

Człowieku, chyba ostatni raz Beckhama to oglądałeś, rok temu? Faktycznie są ciency, jak któryś klub osiągnie w piłce tyle co Real to nie wiem czy ktoś z nas będzie jeszcze na tym świecie.

mnie to denerwuje bo taki Real idzie na łatwizne nie wychowuje wielu dobrych piłkarzy

Raul, Guti, Casillas, Soldado, Portillo, Mata, Torres i mógłbym wymieniać tak do jutra.
Ostatnio edytowano 18 cze 2007, o 22:54 przez Klatus, łącznie edytowano 3 razy
See you in another life, brother...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 18 cze 2007, o 23:41


Klatus napisał(a):Raul, Guti, Casillas, Soldado, Portillo, Mata, Torres i mógłbym wymieniać tak do jutra.

nie mówię, że wogóle nie wychowują. co to za sztuka wpuścić na 1 sezon 2,3 wychowanków aby się ograli i jak jakiś dobry to z jednego sezonu perełkę taki klub jak cieniaktikos na pewno znajdzie bez problemu bez wkładu własnego.
hahaha a po drugie nie wiem jak w Hiszpańskiej lidze ale w ekstraklasie chyba dwóch wychowanków musi mieć klub [ Polska :) ].
A z tego ci mi wymieniłeś to widać ewidentnie ile z danego rocznika wyłowili talentów.
Klatus napisał(a):że wystarczy kasa wygrywać jest tylko i wyłącznie Chelsea,

Przypomniał mi się taki komentarz po porażce Chelsea , że
Abramowicz jest tak głupi, że wydając na klub krocie nie potrafi wygrywać
tak brzmiał mniej więcej ten komentarz z którego mi się śmiać chciało nieco teraz go przytaczam :P

Klatus napisał(a):Człowieku, chyba ostatni raz Beckhama to oglądałeś, rok temu? Faktycznie są ciency, jak któryś klub osiągnie w piłce tyle co Real to nie wiem czy ktoś z nas będzie jeszcze na tym świecie.

Beckham ma talent to trzeba przyznać ale zrobił się z niego taki laluś, że nawet nóżki już odstawia... Chociaż może ma takie zalecenia od trenera :P
W Hiszpańskiej lidze lepiej by mu szło w MLS chyba kopanina raczej jak w Polsce.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2007, o 23:49


Ale o zgrozo płakać nad Beckhamem to już paranoja.On jest tak cienki że pożal sie boże.To jest osoba medialna ,a nie piłkarz ;D


To powodzenia w bukmacherce. ;)

Klatus napisał(a):Człowieku, chyba ostatni raz Beckhama to oglądałeś, rok temu? Faktycznie są ciency, jak któryś klub osiągnie w piłce tyle co Real to nie wiem czy ktoś z nas będzie jeszcze na tym świecie.


Barcelona miała spore szanse, ale je straciła, nawet nie potrafię wyjaśnić w jaki sposób. Dwa sezony wstecz byłą piekielnie dobra, teraz jakby się wszyscy wypalili...

Taifun napisał(a):Beckham ma talent to trzeba przyznać ale zrobił się z niego taki laluś, że nawet nóżki już odstawia... Chociaż może ma takie zalecenia od trenera :P


Ciekaw jestem od którego trenera, bo ten z Realu od dłuższego czasu nie mówi do niego nic, oprócz obraz i obelg...
We Are The World haiti
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 19 cze 2007, o 02:00


Klatus napisał(a):To, że Barcelona ostatnio straciła dwa razy bramkę w ostatnich minutach, nie znaczy, że Real też nie miał takich przypadków.
Choćby w meczu na Camp Nou z Barcą, jak Messi strzelił w ostatniej minucie na 3:3, albo jak Real prowadził 1:0 z Racingiem i sędzie podyktował dwa karne z kapelusza dla Racingu i przegrana 2:1.
Real wygrał mistrzostwo, a nie Barcelona je przegrała.

Oczywiście sa to kwestie niewymierne i możemy się sprzeczać do konca świata, jednak w mojej opini Barcelona to bardziej przegrała niż wygrał Real... Mieli tyle okazji by odskoczyć Madrytowi że pożal się Boże...

Taifun napisał(a):Barcy mam to za złe , że zrobiła z Ronaldinho choinkę

Sam z siebie zrobił. Wielki technik jednak w najważniejszych momentach nigdy nie błyszczy. Finał MŚ 2002 ; Finał LM 2006.

tlen.exe napisał(a):Dziadów którzy potrafią grać...

No w sumie nie wiem, niby każdy zawodzi, a razem wygrywaja :D
Taifun napisał(a):mnie to denerwuje bo taki Real idzie na łatwizne nie wychowuje wielu dobrych piłkarzy tylko wychodzi z takiego założenia jak kluby Ekstraklasy , że mniejsze kluby zajmą się wychowaniem piłkarzy bo ja mam kase i zgarnę najlepszych młodzianów...
Real to przykład, że wystarczy kasa aby wygrywać.

Co Ty gadasz... Real obok ManU (liczac te kluby topowe) ma chyba najwięcej wychowanków w swoich szeregach
Zibi napisał(a):Ale o zgrozo płakać nad Beckhamem to już paranoja.On jest tak cienki że pożal sie boże.To jest osoba medialna ,a nie piłkarz

Przepraszam ale :hah:
Można się śmiać, wyszydzać, litować, obrzucać obelgami itd itp (oczywiście nie podajac argumentów) Bo najłatwiej napisać Beckham jest cienki bo goli klate, i pije pepsi...
Ale ilu jest zawodników z taka charyzma?! no ilu? Beckham wyrzucony do rezerw Realu, wyrzucony z kadry. Wraca wiosna... i co? Anglia zaczyna grać w piłke jak na nia przystało, a Real zaczyna marsz po mistrzostwo!
Laluś? Dwa ostatnie mecze grał z kontuzja, na treningach z tego co wiem ćwiczy bardzo dużo. To jest symbol nowoczesnego piłkarza, niesamowicie medialny, a przy tym niesamowicie profesjonalny w tym co robi, a przy okazji, chyba nie widziałem go symulujacego... Czy to przypadek że nagle wszyscy chca go zatrzymać w Realu?!

a tak w ogóle: http://www.sport.pl/pilka/1,65082,4231474.html

Klatus napisał(a):Chyba sobie kpisz? Przykładem na to, że wystarczy kasa wygrywać jest tylko i wyłącznie Chelsea, a średnia wieku graczów Realu to 25 lat (a po odejściu Carlosa i Beckhama będzie jeszcze niższa), a w Barcelonie 28, więc nie wiem kto trzyma dziadów. Juventus tez nie trzyma dziadów, jedyny klub, w którym grają emeryci to AC Milan.

A czy Chelsea była słabym zespołem przed era Abramowicza? nie sadze...
a co do średniej, to co za różnica, gdy zespół wygrywa...

Raul

Nie jest wychowankiem :P ale to już czepialstwo z mojej strony :P
Co do samego Raula, to on bez Morientesa (i na odwrót) to nie to samo...

Taifun napisał(a):nie mówię, że wogóle nie wychowują. co to za sztuka wpuścić na 1 sezon 2,3 wychowanków aby się ograli i jak jakiś dobry to z jednego sezonu perełkę taki klub jak cieniaktikos na pewno znajdzie bez problemu bez wkładu własnego.
hahaha a po drugie nie wiem jak w Hiszpańskiej lidze ale w ekstraklasie chyba dwóch wychowanków musi mieć klub [ Polska ].
A z tego ci mi wymieniłeś to widać ewidentnie ile z danego rocznika wyłowili talentów

Do ligi Mistrzów trzeba zgłosić chyba 4wychowanków, Real napewno nie ma z tym problemu bo tak jak napisałem wyżej, obok ManU jest to największy producent talentów na własny użytek ;)

Taifun napisał(a):Beckham ma talent to trzeba przyznać ale zrobił się z niego taki laluś, że nawet nóżki już odstawia... Chociaż może ma takie zalecenia od trenera

Kiedy odstawia? Beckham nigdy nie odstawia... Ile razy wracał przedwcześnie z rehabilitacji by znów grać!

A Cappello znów wygra im lige i znów odejdzie... paranoja :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 cze 2007, o 02:08


alvaro napisał(a):a tak w ogóle: http://www.sport.pl/pilka/1,65082,4231474.html


Czytałem rano, gdy byłem tak jakby na "wagarach", aż mnie zainteresował Beckham. :D

alvaro napisał(a):to co za różnica, gdy zespół wygrywa...


Dokładnie o tym pisałem parę postów temu.

Kiedy odstawia? Beckham nigdy nie odstawia... Ile razy wracał przedwcześnie z rehabilitacji by znów grać!


Pamiętam jak parę lat temu, przed którymiś z mistrzostw, pokazywali jego zdjęcia po kontuzji jak trenował po dniach i nocach żeby tylko pojechać, siedział ciągle sam na betonowym boisku i trenował, trenował... Wygląda to trochę jak z filmu "Gol", ale tak właśnie było...
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 cze 2007, o 13:20


alvaro napisał(a):Ale ilu jest zawodników z taka charyzma?! no ilu? Beckham wyrzucony do rezerw Realu, wyrzucony z kadry. Wraca wiosna... i co? Anglia zaczyna grać w piłke jak na nia przystało, a Real zaczyna marsz po mistrzostwo!

Beckham nie został wyrzucony do rezerw tylko odsunięty od składu.

alvaro napisał(a):Nie jest wychowankiem :P ale to już czepialstwo z mojej strony :P
Co do samego Raula, to on bez Morientesa (i na odwrót) to nie to samo...

Nie jest, ale w Realu był już w 1992 roku, a w Atletico grał tylko w młodzikach jak miał 12 lat ;)

alvaro napisał(a):A Cappello znów wygra im lige i znów odejdzie... paranoja :D

Nie odejdzie. Zatrudnienie Schustera to jedna wielka plotka. Zresztą Calderon dzisiaj to potwierdził.

Taifun napisał(a):nie mówię, że wogóle nie wychowują. co to za sztuka wpuścić na 1 sezon 2,3 wychowanków aby się ograli i jak jakiś dobry to z jednego sezonu perełkę taki klub jak cieniaktikos na pewno znajdzie bez problemu bez wkładu własnego.

Po pierwsza to jaki klub co roku wprowadza do składu 3 wychowanków? Dla porównania przez ostatnie 3 lata Barca z wychowanków wyciągnęła tylko Messiego, a Real nawet w tym sezonie Torresa i De la Reda. Na dodatek wychowali Mate, którego kupiła Valencia.
Po drugie jeśli klub ma pieniądze to czemu ma nie kupować piłkarzy? Poza tym od transferu Beckhama żaden galaktyczny w Realu się już nie pojawił.
Po trzecie Real musiał dokonać na ten sezon wielu transferów by przebudować zupełnie ekipę. Jakby tego nie zrobił to byś się czepiał, że grają tam nadal dziadki i gwiazdeczki.

Taifun napisał(a):Beckham ma talent to trzeba przyznać ale zrobił się z niego taki laluś, że nawet nóżki już odstawia... Chociaż może ma takie zalecenia od trenera :P

A widziałeś jakiś mecz Becksa w tym sezonie? Wątpię.
See you in another life, brother...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 cze 2007, o 17:50

Klatus napisał(a):A widziałeś jakiś mecz Becksa w tym sezonie? Wątpię.

Becks jest dobry do stałych fragmentów gry, rozgrywania, technika ale do gry ciałem już nie.
alvaro napisał(a):Co Ty gadasz... Real obok ManU (liczac te kluby topowe) ma chyba najwięcej wychowanków w swoich szeregach

Ci wychowankowie najpierw się ogrywają w Real Madrit B , który gra uwaga w 2 lidze! Czyli segunda division. To jakby Arsenal miał klub patronacki w Niemczech 1 liga. No to tam może sobie testować i sprawdzać wychowanków a potem najlepszych bierze do siebie. Kasa się liczy w piłce. Jest to najważniejsza rzecz!
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Real Madryt mistrzem Hiszpanii 2006/2007!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.