Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Psych » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 27 paź 2007, o 23:23

Psych

Obrazek

Shawn Spencer, w czasie swojego dzieciństwa odkrył nadzwyczajny talent spostrzegania drobnych detali pod poradnictwem jego ojca policjanta. Natomiast podczas swojego dorastania znalazł tą trudność w znalezieniu pracy i spędza większość swojego czasu na używaniu swojej umiejętności aby dać policji cynk. Jednakże cynki są tak dobre, że policjanci zaczynają być podejrzliwi z powodu jego osobistego zaangażowania w przestępstwa. Aby oczyścić swoje imię, Shawn ostatecznie postanawia zacząć swoją karierę - udawać medium. Tak naprawdę nikt mu nie wierzy, ale będąc pożytecznym dla policji, korzystają z jego pomocy przy sprawach których nie mogą rozwiązać. W niedługim czasie Shawn wciąga swojego przyjaciela z dzieciństwa - Gusa do swoich kombinacji i pomiędzy swoimi przekomarzaniami prowadzą rozwiązywanie sprawy, którą otrzymali.
.
Obsada:James Roday - Shawn Spencer
Corbin Bernsen - Henry Spencer
Maggie Lawson - Juliet O'Hara
Timothy Omundson - Carlton Lassiter
Dulé Hill - Gus
Scenariusz: Steve Franks
Muzyka: Adam Cohen

Komedia kryminalna, obecnie w tv leci 2 sezon (przerwa do stycznia)
------------------------------------------------------------------------------
Polecam serial wszystkim! Jest świetnie nakręcony, każdy następny odcinek jest lepszy od poprzedniego :) Zagadki kryminalne są rozwiązywane w nietypowy sposób :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 paź 2007, o 20:25

Re: Psych


Widziałem wszystkie odcinki ... fajny serial można się nieźle pośmiać ... chyba bardziej bawił mnie ostatnio tylko How I Met Your Mother i Władcy Much.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 lis 2007, o 21:03

Re: Psych


też widziałam wszystkie odcinki.. serial jest zabawny, ale tak jak w Reaperze czasem mi czegoś brakuje.. a ostatnia scena w 2.09 Shawn/Juliet <3
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 gru 2007, o 00:39

Re: Psych


Uwielbiam ten serial jest genialny dla mnie, ale zauważyłam,że mało ludzi go ogląda .. nie wiem czemu,. Polecam serialik każdemu :)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 gru 2007, o 22:21

Re: Psych


widział ktoś odcinek świąteczny :hah: fajny, szkoda tylko, że nie zrobili żadnej kontynuacji Shawn/Juliet..
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 5 wrz 2008, o 08:49

Re: Psych


Właśnei zacząłem oglądać ten serial, jestem po 5 odcinkach i jak na razie zapowiada się bardzo fajnie, dużo fajnych/śmiesznych scen :D
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 5 wrz 2008, o 10:00

Re: Psych


Ja oglądam ten serial regularnie, od pierwszego odcinka pierwszej serii. Uważam, że jest świetny i podobnie jak Gruszka nie wiem czemu u nas jest tak mało popularny. Naprawdę można się na Psychu nieźle pośmiać, odprężyć i złapać trochę dystansu do wszystkiego. Szczerze polecam.
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 4 gru 2009, o 12:24

Odp.: Psych


Ten serial jest swietny ! :D
Jakim cudem wczesniej na niego nie trafilem ? :p
Zaczalem ogladac wczoraj i jestem po 3 odcinkach :) Mam nadzieje ze w dalszych odcinkach bedzie utrzymany dobry poziom :]
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 gru 2009, o 13:06

Odp.: Psych


mnie się znudził po 2 sezonach ;)
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 4 gru 2009, o 13:44

Odp.: Psych


Wlanie do konca nie wiem jak sie na niego nastawic :)
Czy bedzie on jak MONK, ze wszystkie odcinki i sezony swietne i wogole sie nie znudzil, czy jak Lie to Me ze po pierwszym sezonie raczej zrezygnowalem bo troszke nudy, pomysl wyczerpal sie juz po 3 odcinkach.
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 lut 2010, o 16:34

Odp: Psych


Bardzo dobry serial, świetni bohaterowie, ciekawe sprawy z zagadkami. :P Dużo humoru, czasami tego głupkowatego. :D Aktualnie jestem po połowie 4 sezonu i "Psych" nadal trzyma poziom.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 19 lut 2010, o 02:41

Odp: Psych


Kocham ten serial ! :D
Shawn i Gus rozsmieszaja mnie jak nikt inny ;)

Jak sie czegos przestrasza i piszcza to jest najlepsze ^^

ogladam na biezaco(o ile panowie od napisow na to pozwalaja) i tak jak eLMaQ pisze juz 12 odcinkow 4 sezonu a tu dalej wysoki, dobry poziom.

Nie moge sie nacieszyc tym serialem :)
Obrazek
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 16 lip 2010, o 01:13

Odp: Psych


5x01 się pokazało :D dobry odcinek, dużo karate ;)
Spoiler:
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 7 sie 2010, o 09:29

Odp: Psych


Nie no serial jest rewelacyjny! :) Czasami jak widzę Shawna aka medium i te jego ruchy aż mi jest głupio :D Gus taki... dobry facet, a Shawn go demoralizuje hehe
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 31 sie 2010, o 15:51

Odp: Psych


Oglądam na bieżąco i muszę przyznać, że nadal jest bardzo dobrze! :D
5 sezon "Psych" naprawdę bardzo mnie cieszy; odcinek z UFO, wyścigami ulicznymi, detektywami starszego pokolenia, ucieczką więźniów, nowe odcinki naprawdę są wyśmienite. :P Shawn i Gus są w najlepszej formie! :D Tak trzymać!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 paź 2011, o 20:01

Odp: Psych


6x01
Świetny powrót z 6 serią! :P
Carlton jest zły na Juliet, że ukrywała przed nim związek z Shawnem. :P I chciał zmienić partnera. :D
Przesłuchanie poligrafem było genialne! :) Shawn musiał skłamać, że jest medium i całkowicie mu się to udało. Gus i Juliet zerkający z boku, przez ramię Lassiego byli mistrzowscy. :)
Sprawa odcinka również była na poziomie. Shawn i Gus kłócący się przez krótkofalówkę. :P Spencer musiał ładnie namieszać, aby inni nie odkryli, że włamał się do ambasady po figurkę Dartha Vadera. :P :P
Shawn szpanujący swoim immunitetem dyplomatycznym. :D
Psych-Out i akcenty :)
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 26 paź 2011, o 18:57

Odp: Psych


Uwielbiam tych dwoch! :) Lassi'ego tez :)

Dobrze ze 6 sezon juz sie zaczal, tylko mogliby jeszcze szybciej tlumaczyc napisy :)

Bylo jak zawsze smiesznie, ich rozmowa z tymi dzieciakami i wkurzony Gus :p
Albo jak Shane chcial przejac samochod powolujac sie na immunited :p

Czekam na wiecej :))
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 lis 2011, o 01:53

Odp: Psych

6x02
Co za genialny epizod! :D Z całą pewnością był to jeden z najlepszych odcinków serialu, jak dla mnie.
Cała sprawa opierająca się na przypomnieniu sobie wczorajszego wieczoru i wplątane w to zabójstwo, wyszła cudownie! :)
Shawn, czepek na głowie, nieswoje buty i poważna rozmowa z Juliet...Lassie i podbite oko oraz brak trzech kul w pistolecie...Woody i biały puder na twarzy...Gus, rozwalone auto i zgubiony telefon...Zapomniałbym jeszcze o "łyżeczkowaniu" Lassiego i Woody'ego. :D :D Wdzięk "wczorajszego Gusa" też był dobry. :D
Bardzo podobała mi się gra aktorów w tym odcinku, Gus tracący panowanie nad sobą po zobaczeniu zniszczonej "Blueberry" oraz Shawn wkurzony z powodu braku swoich wizji i medium-umiejętności. :D :D Jak dla mistrzostwo!
Oglądanie nagrań z wyczynami naszych bohaterów "pod wpływem" również świetnie się oglądało. :)
Odurzony Gus "tańczący" między kulami. :) Skok do basenu przed wybuchem gazu był świetnie zrobiony! :)

6x03
Świetny odcinek, dużo nawiązań do filmów i książek z wampirami. :P "Sookie is mine!" :)
Sama sprawa była interesująca i do tego Lassie zdobył dziewczynę...na którą niestety musi trochę poczekać. :D
Shawn i Gus w przebraniach byli genialni! :) "Blackula" :D
Jak wszyscy byli zdziwieni, że Lassie potwierdził szaloną teorię o wampirze jako zabójcy. :D
Mistrzowskie przesłuchanie Luciena, najpierw wrzucony do pokoju czosnek, a później dotykanie przesłuchiwanego srebrem. :P
Lassie poradził sobie z bratem Marlowe bez problemu, bo uodparniał się na chloroform od dłuższego czasu. :D Gus nie wierzył i powąchał...:)

6x04
Superbohater w serialu policyjnym - uwielbiam taki motyw! :D
I w "Psychu" wyszło to naprawdę nieźle. Kilka świetnych zwrotów akcji i na koniec okazuje się, że jednak "The Mantis" nie był do końca dobry. :D
Shawn i jego zazdrość o Juliet i jej podziwianie "Modliszki". :P
Gus i jego "Tapman". :D Rzucanie piaskiem było genialne! :)
Shawn ładnie na koniec pokonał superbohatera, jego kostium "The Catch" bardzo się przydał. :D
Pomazanie koszuli Gusa, wyrwanie rękawów Shawna...:)

6x05
Gus jako maskotka drużyny wymiatał! :D Strzelanie koszulkami było genialne. :D
Shawn i powtarzanie słów trenera. :P Ale najlepszy był i tak Shawn na dopalaczach! :D Mistrzostwo! :D :D
Szkoda, że tak mało było Julesa i Lassiego. :(
Świetne powalenie podejrzanego przez ojca Shawna. :D
Uciekanie Shawna w stroju ptaka. :D
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Psych
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.