Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Prośby o utworzenie działów / nowe seriale » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 sie 2011, o 16:22

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale

Jestem za obydwoma! SFU i Sopranos to tak świetne seriale (tak słyszałem). :P Mam w planach obejrzeć obie produkcje (Sopranos widziałem tylko kilka pierwszych odcinków i cały 3 sezon).
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 sie 2011, o 16:59

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


No pewnie, ja jestem za założeniem jak największej ilości działów dla seriali zakończonych, które są klasykami. Oczywiście jeśli ktoś będzie je komentował. :p
A za 6FU jak najbardziej jestem, bo też będe oglądał.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 3 sie 2011, o 19:06

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


The Sopranos, jestem zdecydowanie za zalozeniem dzialu :) I zachecam wszystkich do przylaczenia sie do ogladania i komentowania ;) Ja i Chris juz sie zdeklarowalismy, ze bd ogladac.

SFU, widzialem 10 pierwszych odcinkow i poprostu z braku internetu zaprzestalem. Jakby byl dzial to pewnie moglbym wrocic do tego serialu ;)
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 7 wrz 2011, o 19:18

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Wypadałoby utworzyć nowy dział dla 4 sezonu SoA. Pierwszy odcinek już za nami, a działu nie ma. :P
Ostatnio edytowano 7 wrz 2011, o 20:02 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dział S4 utworzony
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 wrz 2011, o 12:45

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Dużo nowych seriali nadchodzi w tym sezonie, także przydałoby się jakąś ankietę przeprowadzić i wybrać kilka seriali, które będą przez nas oglądane z nowości. :P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 14 wrz 2011, o 13:32

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Ooo, to bardzo dobry pomysł. Popieram taką ankietę. Dużo nowości dlatego na pewno znajdzie się kilka osób oglądających i komentujących dany nowy serial.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 paź 2011, o 22:17

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Proponuję stworzyć działy dla dwóch nowych seriali:
American Horror Story (FX) oraz Homeland (Showtime).
Oba seriale są arcyciekawe i myślę, że jest to niemal pewne, że zostaną przedłużone na kolejny sezon.
AHS - oglądalność pilota około 3 mln, a HL około 1 mln, są to dobre wyniki jak na te stacje kablówkowe. :P

Także czekam na odzew. :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 paź 2011, o 00:00

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Ja Homeland będę komentował. Widziałem pilota i to chyba najlepsza nowość jesieni. Poza tym jest wiele możliwości do spekulacji w tematach odcinków :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 8 paź 2011, o 23:50

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Obie produkcje będę oglądał i komentował, tak więc jak najbardziej za!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 9 paź 2011, o 00:26

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Działy dla HOMELAND i AMERICAN HORROR STORY! Podpisuję się pod tym obiema rękami! Dwie najlepsze premiery tego sezonu póki co. Również będę komentował.
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

Rubik

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
CSI Miami, CSI NY,

gadu:
845400

Postdodano 24 lis 2011, o 14:34

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Brak takich działów seriali jak:

-nazwa serialu - CSI Miami
-ilość sezonów - 10
-gatunek - Kryminał
-popularność - Na pewno duża.
-uzasadnienie - Świetnie zrealizowany serial, brak działu na forum w którym można pogadać. Serial posiada dużą popularność nie tylko w Ameryce ale również i w Polsce. Skoro jest dział dla serialu CSI NY to nie może zabraknąć dla tej serii. Obecnie co niedzielę w Ameryce wychodzą odcinki 10 sezonu.

Info: http://www.filmweb.pl/serial/CSI+Kryminalne+zagadki+Miami-2002-108964

-nazwa serialu - Blue Bloods
-ilość sezonów - 2
-gatunek - Dramat, Kryminał
-popularność - Mała/średnia.
-uzasadnienie - Akcja dzieje się w Nowym Jorku, gdzie rodzina Reaganów od kilku pokoleń zajmuje wysokie szczeble w NYPD. Cały serial zrealizowany jest z niezwykłą precyzją, wątki świetnie dobrane. Soundtrack pasuje do akcji niesamowicie. Myślę, że warto dodać ten dział głównie z tego powodu, że serial nadal kręcą a na pewno znajdzie się ktoś kto oglądał ten serial i chce pogadać.

Info: http://www.filmweb.pl/serial/Zaprzysi%C4%99%C5%BCeni-2010-571918

Obrazek

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 lis 2011, o 15:23

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Oglądałem 1 sezon Blue Bloods, ale szczerze mówiąc uważam, że nie jest potrzebny osobny dział dla tego serialu. Wystarczy dział w "Forum Ogólnym".

Co do CSI i spin-offów, uważam je za wielką stratę czasu. Dzięki emisji w Polsacie widziałem kilka odcinków...i nie ma tam ani ciekawych postaci, ani interesujących spraw, a do tego te wyszukiwanie dowodów wprost z niczego. Ja podziękuję. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lis 2011, o 18:32

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Tak jak piszesz jest dział do CSI: NY ale nikt tam obecnie nie komentuje odcinków. Ba, zaraz po powstaniu działu nie było tam tłumów więc nie sądzę że jest sens robić dział do bliźniaczo podobnej produkcji.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 lis 2011, o 14:54

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Co sądzicie o utworzeniu działu dla Hell On Wheels?

Obrazek
-nazwa serialu - Hell On Wheels
-ilość sezonów - 1 (4 odcinki są już)
-gatunek - Dramat, Western
-popularność - Nie znalazłem takich danych ale Wg mnie dużo bo co by nie mówić jest to nisza po Deadwood.
-uzasadnienie - Klimat czystego kapitalizmu dzięki, któremu Ameryka po dzień dzisiejszy jest największym mocarstwem na świecie.

Info: http://www.filmweb.pl/serial/Hell+on+Wheels-2011-628533
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 lis 2011, o 16:02

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Jestem za działem dla HoW. :D Na razie nie zacząłem oglądać seriali (w tej chwili za dużo mam do oglądania i coś trzeba odrzucić na później), ale w przyszłości na pewno zobaczę.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 lis 2011, o 18:07

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Również za. Też nie zacząłem, ale jak się wyrobię z bieżącymi to na pewno zobaczę.

A co myślicie nad działem do "Person of Interest"? Typowy procedural od CBS, ale sprawy ciekawią, a główni bohaterowie naprawdę intrygują. Na razie wyszło 9 odcinków. Chyba nawet sporo ludzi z forum ogląda PoI.
http://www.filmweb.pl/serial/Impersonalni-2011-618075

BTW: Czasami "Friends with Benefits" nie powinno być już w "Zakończonych"?

A i jeszcze jedna sprawa mi przyszła do głowy. Coś trzeba zrobić z tym TOP5 zakończonych. Bo niby jakieś głosowanie było, ale nic się z tym nie stało. Nie wiem, nawet pod działem jeszcze jest jakiś odnośnik do tego głosowania...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 lis 2011, o 19:14

Re: Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale


Bartezz napisał(a):A co myślicie nad działem do "Person of Interest"? Typowy procedural od CBS, ale sprawy ciekawią, a główni bohaterowie naprawdę intrygują. Na razie wyszło 9 odcinków. Chyba nawet sporo ludzi z forum ogląda PoI.

Ja widziałem póki co 2 odcinki, a resztę nadrobię w innym czasie jak w przypadku Hell on Wheels. :P
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 28 lis 2011, o 19:44

Odp: Prośby o utworzenie działów / nowe seriale

O tak dział dla HoW móglby powstać, bo mam ten serial w planach.
Co do PoI, to kiedyś napewno zacznę, choć mnie tak po pilocie nie wciagnął.

Popieram temat o TOP 5 zakończonych , głosowanie było a sprawa nie ruszyła.

Co do innych seriali, może tak dział dla Revenge? Ja mam krótką przerwe nad tą produkcje, ale będe do niej wracał i moge komentować odcinki. I chyba też sporo ludzi z forum ogląda ten serial.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Prośby o utworzenie działów / nowe seriale
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.