Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Promocje/wyprzedaże » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Piorycz

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 18 mar 2015, o 13:50

Odp: Promocje/wyprzedaże

Teraz jest coraz więcej takich stron, ale ja dużo bardziej wolę takie facebookowe.
<<

mikolajkaras

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Pierwsza Miłość

gadu:
76422

Postdodano 3 gru 2015, o 12:29

Odp: Promocje/wyprzedaże


Wyprzedaże w sklepach internetowych planowane są na po świętach, także jak ktoś chce coś kupić coś w dobrych cenach to poczekajmy do 25-26.12.
<<

cypriantulwim

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Pierwsza Miłość

gadu:
855552

Postdodano 11 gru 2015, o 13:21

Odp: Promocje/wyprzedaże


Co roku wyprzedaże zaczynają się w tym okresie i jak nie mam potrzeby czegoś kupić na szybko to często z nich korzystam.
<<

miszip89

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
M jak Miłość

Postdodano 18 sty 2016, o 17:55

Re: Promocje/wyprzedaże


Moim zdaniem warto korzystać z takich wyprzedaży. Można dużo rzeczy kupić tanio. Ja ostatnio na jednej z takich wyprzedaży zakupiłam pojemniki na zabawki. Moim dzieciakom spodobał się zakup i chętnie teraz dbają o porządek.
<<

Karabatiq

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Friends, House of Cards

Postdodano 31 sty 2016, o 22:12

Odp: Promocje/wyprzedaże


Oczywiście, że na wyprzedażach można trafić fajne okazje. Ja ostatnio obkupiłem się w sprzęt kuchenny (garnek ceramiczny, patelnia do grillowania i komplet noży), bo były spore promocje w necie. Zastanawiam się tylko, kiedy sprzedaż tradycyjna zostanie już całkowicie wyparta przez sklepy online..?
<<

matnaa

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
narcos

Postdodano 14 lut 2016, o 18:51

Odp: Promocje/wyprzedaże


Dokładnie. Można trafić bardzo rzeczy na wyprzedażach. Ja ostatnio zamawiałam np meble ;)
Kupiłam taki narożnik:
Obrazek
Źródło: Promyk Meble - https://www.promyk-meble.pl/?pl_narozniki,23

Jak Wam się podoba?
<<

wojciech1987

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 2 maja 2016, o 14:32

Odp: Promocje/wyprzedaże


Nie jestem jakimś tam maniakiem i napaleńcem jeśli chodzi o wyprzedaże. Wiem natomiast co i gdzie kupować, aby nie przepłacić i zainwestować w dobrą jakość. Np jeśli w gre wchodzą produkty spożywcze zawsze wybieram makro. Mam ten plus, że mam swoją działalność i mogę tam bez problemu robić zakupy, nie obciążając przy tym zbytnio portfela. Co ciekawe niedawno również tam zakupiłem fajną podkładkę na biurko po taniości.
<<

Kasandra16

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Swiat według kiepskich

Postdodano 22 sie 2016, o 12:22

Odp: Promocje/wyprzedaże


Warto kupować na wyprzedażach najlepiej pod koniec czerwca.


firany
<<

rozx2a

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 22 sie 2016, o 21:05

Odp: Promocje/wyprzedaże


Jeśli wasze dzieci trapi przeziębienie i boli ich gardło to zainwestujcie w porządne tabletki na gardło, a do takowych należy entitis dla dzieci niesamowicie skuteczne tabletki, bardzo szybko działają !
<<

kasio121

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Katowice

Ulubiony serial:
Friends

gadu:
2122489

Postdodano 2 wrz 2016, o 17:33

Odp: Promocje/wyprzedaże


Ja to nie poluje na takie wyprzedaze bo nie ma czasu siedziec tyle w internecie. Co sie trafi to sie trafi. A szukac w necie nie mam czasu...
Pozdrawiam
<<

bspotri

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 24 wrz 2016, o 00:03

Odp: Promocje/wyprzedaże


Gdzie najlepiej udać się na naprawdę swojego auta ? Jeździcie hondą i nie możecie znaleźć dobrych specjalistów od tego auta ? Najlepsi są w Warszawie, serwis hondy warszawa to idealne miejsce gdzie możecie udać się na naprawę swojego samochodu !
<<

fallpoll2

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 20 gru 2016, o 15:10

Odp: Promocje/wyprzedaże


Wypadanie włosów jest bardzo często naszym utrapieniem, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy powietrze jest przesuszone, a włosy narażone na wiatr, mróz i chłód. Doskonałym zabiegiem, który przywróci włosom zdrowie i blask będzie ich olejowanie. Jest to zabieg niezwykle skuteczny i prosty w wykonaniu, jak również niezwykle tani. Wszystkie informacje dotyczące stosowania olejków na włosy znajdziemy na stronie http://olejowaniewlosow.org/.
<<

Atrawel

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 21 gru 2016, o 13:34

Odp: Promocje/wyprzedaże


Kolejny cud - miód dla włosów? :D Specem nie jestem, ale ponoć wystarczą zioła i odpowiednio dobrane witaminy, ale jak kto woli ;)

Co do promocji grudzień to najlepsza opcja także szukajcie wszędzie, bo poza netem też można znaleźć fajne okazje.
<<

panfranek

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
Świat Według Bundych

gadu:
143

Postdodano 12 sty 2017, o 22:55

Odp: Promocje/wyprzedaże


Na poczatek nowego roku zawsze mozna trafic na jakies wyprzedaze. Ja osobiscie czaje sie na jakies wyprzedaze zwiazane z motoryzacja. Starsze roczniki mozna kupic naprawde sporo taniej, tylko pytanie jest na jaka marke postawic. Orientujecie sie moze co bedzie najmniej zawodne jesli chodzi o auta produkowane w dzisiejszych czasach? Najlepiej byloby sprowdzic jakiegos japonczyka, ale to sa koszta na ktore nie moge sobie pozwolic. Dobre opinie slyszalem od znajomych na temat Renault .. patrzylem nawet na ich oferte i fajnie prezentuje sie ten model https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/captur/osiagi.html ciekawe tylko czy bedzie niebawem na wyprzedazy. Moze ktos z forumowiczow jezdzi tym cackiem i wypowie sie cos wiecej jak wyglada sprawa z eksploatacja/awaryjnoscia i czy bedzie to zakup na lata. Z gory dzieki za kazda pomoc.
<<

nina955

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
Pierwsza miłość

Postdodano 21 mar 2017, o 14:26

Odp: Promocje/wyprzedaże


Ja najbardziej lubię wyprzedaże w drogeriach rossmann, ponieważ produkty są tańsze o 49%. Niestety są tylko dwa razy w roku i bardzo nad tym ubolewam.
<<

gryzzzek1

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 28 mar 2017, o 15:46

Odp: Promocje/wyprzedaże


Dość często zaglądam na takie strony z promocjami, warto jest śledzić i szukać różnych okazji ;)
<<

czarek73

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 25 kwi 2017, o 16:42

Odp: Promocje/wyprzedaże


POLECAM WAM FORDY, BARDZO DOBRE SAMOCHODY! :) MAM TEŻ SPRAWDZONY SKLEP CZĘŚCI FORD WARSZAWA W KTÓRYM MAJĄ WSZYSTKO, CO POTRZEBNE DO MOJEGO AUTKA :)
Zajrzyjcie na autoryzowany dealer ford w którym znajdziecie świetne promocje / zniżki do 20% na najnowsze modele samochodów !
<<

olek5t

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 26 kwi 2017, o 12:37

Odp: Promocje/wyprzedaże

Na http://swinkapeppa.pl/ również są ciekawe promocje.
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.