Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Profit » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

cegorach

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 7 lut 2007, o 19:37

Profit

Profit na Wikipedii

Uwaga ! Opis zawiera spoilery, których NIE WOLNO czytac jezeli kiedykolwiek chcecie to obejrzec.

http://en.wikipedia.org/wiki/Profit_%28TV_series%29

To zdecydowanie serial kultowy. Pod wieloma wzgledami wyprzedzal swoje czasy ( mroczny, pelny czarnego humoru ze swietnym, zaskakujacym scenariuszem) - szkoda, ze nie wyemitowano pelnego 1 sezonu...
Pojawil sie dopiero na DVD po kilku latach.

Ciekawe, ale zdjeto go z powodu ... zbyt mrocznego charakteru serii w porównaniu z gustami publicznosci - teraz bylby w sam raz. :cool:

***
Rzecz dotyczy serialu z którego mam avatara. :cool:


Ciekaw jestem kto ogladal 'Profit' gdy szczesliwym trafem wyemitowano go w TVP ?

Jak dla mnie to wciaz jeden z lepszych seriali jakie widzialem. Wasze opinie ? ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez cegorach, łącznie edytowano 2 razy
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 7 lut 2007, o 21:42


nigdy o tym serialu nie słyszałem, ale ten koleś chyba gra Nathana Petreli w heroes :]
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 lut 2007, o 23:42


pierwsze słysze :P no i to chyba NAthan.
tak to Nathan.
;D
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 8 lut 2007, o 00:56


kojarzę go z jakiegoś starego serialu ale nie wiem jakiego ;)
<<

evilendriu

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 11 kwi 2007, o 21:17


moze wiecie gdzie mozna sciagnac napisy do pierwszego sezonu?? na napisy.org nie znalazlem.
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 27 wrz 2007, o 15:23


ten facet sypiał w pudelkach ktore mial na zapleczu prawda?
Obrazek
<<

pinkpower

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 17 paź 2007, o 14:19

Re: Profit


Czy to jest ten serial, który puszczali u nas w TV? Coś mi się kojarzy serial o facecie, który właśnie sypiał w pudle na golasa.
Obrazek
<<

pinkpower

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 18 paź 2007, o 14:16

Re: Profit


Po rozmowach z kumplami doszedłem do wniosku, że to jednak ten serial o który mi chodziło. Po tylu latach nie pamiętam go najlepiej, ale jedno wryło mi się w pamięć: serial jest przegenialny. Szalenie inteligentny główny bohater pozbawiony jakichkolwiek zachamowań moralnych, ktory nie cofnie się przed niczym w drodze do celu zapada w pamięci na długo(choć nie pamiętałem jego twarzy). Denny był jedynie wątek hakerski, zupelnie nie wiem po co go tam wciskali.
Obrazek

 


  • Podobne tematy do Profit
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.