Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

prawo jazdy » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 25 maja 2007, o 16:45

prawo jazdy

Każdy rajdowiec, każdy kierowca musiał kiedyś zasiąść przed kierownicą popularnej "L".
Prawo jazdy niewielu zdaje za pierwszym podejściem a nawet za drugim.
Pomimo to mam do was kilka pytań.
1) Jak jeździliście na początku [jeśli pamiętacie] - do 5 - 7 godzin nauki jazdy
2) Przy której próbie zdaliście?
3) Mieliście jakieś śmieszne historie? sytuacje, zdarzenia czy rozmowy z nauczycielem?
4) Na jakim aucie zdawaliście?
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 25 maja 2007, o 21:13


Taifun napisał(a):1) Jak jeździliście na początku [jeśli pamiętacie] - do 5 - 7 godzin nauki jazdy
ja uczyłem się wtedy jeździć na placu ;)
2) Przy której próbie zdaliście?
3
Taifun napisał(a):3) Mieliście jakieś śmieszne historie? sytuacje, zdarzenia czy rozmowy z nauczycielem?
zasypiał jak wsiadałem za kółko i budził się średnio 10 minut przed końcem lekcji ;)
Taifun napisał(a):4) Na jakim aucie zdawaliście?
Opel Corsa
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 25 maja 2007, o 22:39


1. Jeździłem minimalnie dobrze , gdyż wcześniej zaczynałem się uczyć jeździć swoim autem . Pieirwszy raz to jechałem na L 2 godziny , zgasł mi 2razy.
2. Zdałem za pierwszym razem :) miałem miłego instruktora . Testy na kompie mnie jedynie stresowały .
3. No może coś tam się nieraz wydarzyło śmiesznego , nie pamiętam .
4. Fiat Punto , nim też zdawałem egzaminy po mieście . Raz tylko pojechałem Lanosem do Pasłęka .

Ale najlepsze było to , iż mój nauczyciel jazdy to był mój kolega z bloku . Więc mogliśmy sobie pogadać .
My world, my life, my music, my soul
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 30 maja 2007, o 21:20


1) Poczatki były trudne :)
2) Testy za 1 jazda za 2, oblałem na placu.
3) Tak jak przedmówca nie pamiętam, być może coś sie wydarzyło.
4) Opel Corsa

Moim nauczycielem był sąsiad, pozdrawiam pana Kudryńskiego.

Obrazek

<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 30 maja 2007, o 22:15


Każdy rajdowiec, każdy kierowca musiał kiedyś zasiąść przed kierownicą popularnej "L".
Prawo jazdy niewielu zdaje za pierwszym podejściem a nawet za drugim.
Pomimo to mam do was kilka pytań.
1) Jak jeździliście na początku [jeśli pamiętacie] - do 5 - 7 godzin nauki jazdy

Nawet nawet, tylko często gasł.
2) Przy której próbie zdaliście?

1
3) Mieliście jakieś śmieszne historie? sytuacje, zdarzenia czy rozmowy z nauczycielem?

Na ostatnich zajeciach na placu wpadłem na lampe, nauczciela miałem super, do tego na kursie poznałem bardzo fajna dziewczyne... no co tu mówić :) jeden z lepszych okresów w moim życiu :) a poza tym jazda po mieście wczesna wiosna w niedziele o 6rano... poezja :)
4) Na jakim aucie zdawaliście?

C3
Ostatnio edytowano 30 maja 2007, o 22:21 przez alvaro, łącznie edytowano 1 raz
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 31 maja 2007, o 10:33


Taifun napisał(a):1) Jak jeździliście na początku [jeśli pamiętacie] - do 5 - 7 godzin nauki jazdy
Na początku zdecydowanie wolno ... i czasami zdarzało się że zgasł pod górkę :)
Taifun napisał(a):2) Przy której próbie zdaliście?
Za pierwszym razem
Taifun napisał(a):3) Mieliście jakieś śmieszne historie? sytuacje, zdarzenia czy rozmowy z nauczycielem?
Przejazd na czas łuku ... :D normalnie dochodziłem do 60 na godzinę na łuku bez trącenia żadnego słupka(oczywiście na placu nie egzaminie
4) Na jakim aucie zdawaliście?
)Chevrolet Aveo (chyba tak się nazywa)
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 31 maja 2007, o 16:11


1) Jak jeździliście na początku [jeśli pamiętacie] - do 5 - 7 godzin nauki jazdy

Jakoś to tam szło, trzeba było pilnować znaków i tyle :)
2) Przy której próbie zdaliście?

Przy trzeciej. Natomiast naturalne było, że testy za pierwszym razem. Niestety 2x na mieście mnie uchrzanili(raz słusznie :P)
3) Mieliście jakieś śmieszne historie? sytuacje, zdarzenia czy rozmowy z nauczycielem?
Dawno temu to było, to też nie pamiętam ;P
4) Na jakim aucie zdawaliście?
Na Fiacie Punto ;)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 lut 2011, o 21:03

Odp: prawo jazdy


1) Jak jeździliście na początku [jeśli pamiętacie] - do 5 - 7 godzin nauki jazdy

W sumie byłem już zaznajomiony i umiałem jeździć ale miałem blokadę psychiczną. Pamiętam jak pierwszy raz wjechałem na drogę to serce mi waliło nieźle :).
2) Przy której próbie zdaliście?

za 4 i musiałem drugi raz zdawać testy bo tak długo się czeka a one są ileś tam ważne :/ W dodatku dokupić kilka godzin nauki. Paranoja.
3) Mieliście jakieś śmieszne historie? sytuacje, zdarzenia czy rozmowy z nauczycielem?

Były przekleństwa a najbardziej mnie wkurzało, że instruktor chciał spędzić na placu całą wieczność :P (dla jego auta dobrze ale dla mnie już nie:P)
4) Na jakim aucie zdawaliście?

Punto
Fajnie się jeździło też Punto Grande na nauce jazdy :P.
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 lut 2011, o 21:16

Odp: prawo jazdy


1) Jak jeździliście na początku [jeśli pamiętacie] - do 5 - 7 godzin nauki jazdy

Myślę, że całkiem nieźle, bo wcześniej już miałem styczność z samochodem, aczkolwiek czasami trudno było zastosować przepisy w praktyce. :)

2) Przy której próbie zdaliście?

Pierwsza. :)

3) Mieliście jakieś śmieszne historie? sytuacje, zdarzenia czy rozmowy z nauczycielem?

Ta, mój instruktor zawsze trąbił na palantów którzy wyprzedzali mnie na jednym skrzyżowaniu, jadąc po powierzchni wyłączonej. :D Bez przekleństw się nie obywało. :D

4) Na jakim aucie zdawaliście?

Toyota Yaris. Całkiem przyjemne autko. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

tfassa

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 21 sie 2015, o 09:31

Odp: prawo jazdy


Tak Yaris jest niezawodny i fajny:)
<<

pansiulek

Użytkownik miesiąca

Posty: 30

Ulubiony serial:
Krew z krwi

gadu:
12345

Postdodano 14 lip 2016, o 14:59

Odp: prawo jazdy


ja nie zdałam prawka z 10 razy :D
<<

ksaraa

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 28 lip 2016, o 10:22

Odp: prawo jazdy


1) No nie było łatwo, ale jakoś szło :D
2) Teorię i praktykę zdałam za pierwszym razem :)
3) Mój instruktor zawsze opowiadał jakieś śmieszne historie, ale generalnie jest opanowanym człowiekiem mimo swojej pracy :P
4) Toyota Yaris - czerwona strzała xD. Na takim się uczyłam, a zdałam na srebrnej :).
<<

gutek90

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
Friends

gadu:
2122489

Postdodano 31 lip 2016, o 18:10

Odp: prawo jazdy


Ja mam pytanko - czy ktoś z Was np. zrezygnował z kursu w trakcie? Jesli tak to dlaczego ? Piszcie :)
Pozdro ;)
<<

martynaly1991

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
ranczo

Postdodano 21 mar 2017, o 19:56

Re: prawo jazdy


Ja bardzo dobrze wspominam czas prawa jazdy . Szybko zdałam bo za pierwszym razem . Jeździłam i zdawałam na aucie Fiat Grande Punto . A ogólnie to pamiętam taką sytuację , że jeden chłopak , który jeździł z nami i instruktor dał mu polecenie jazdy na wprost , a on krzyknął jestem głodny jedziemy do Maca ! i skręcił na Mcdonalds .
Doksycyklina cena, czy może być niższa niż w aptece ? Więcej na ten temat u mnie na blogu.

 


  • Podobne tematy do prawo jazdy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.