Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Porządek panujący na forum » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 24 wrz 2009, o 16:54

Porządek panujący na forum

Ja uważam (wiem, jestem tylko nowy), że SG-1 powinno przejść od razu do seriale zakończone a nie zajmować miejsce w nowościach na forum. Stragate Universe powinien dostać dział zaraz po premierze pierwszego odcinka, jak nie wcześniej.
Brothers & Sisters do działu pozostałe seriale.
Powinien być również dział z polskimi serialami (tylko nie jakieś M jak Miłość) Naznaczony, Londyńczycy, Teraz albo Nigdy i co tam jeszcze leci.

Wygląd działu Zakończone Seriale jest bardzo fajny i podobnie powinien wyglądać dział Inne Seriale, w którym wmieści się dużo więcej seriali niż na głównej stronie forum, m.in nowości tej jesieni i inne choćby dział dla Worehouse 13, Drop Dead Diva, Glee, Eastwick, The Beautiful Life czy Defying Gravity, The Forgotten i chyba nie widziałem działu dla Mad Men (tak przypadkowo wymieniłem seriale, które m.in. oglądam lub są oglądane, kolejność również przypadkowa).

Obrazek

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 wrz 2009, o 16:57

Re: Porządek panujący na forum


A powiedz mi czym różni się dział "Zakończone Seriale" od działu "Pozostałe Seriale"? No i jak byś nie zauważył to "Nowości na forum" oznacza seriale nowe na forum, a nie nowe seriale, więc każdy serial który ma dział na forum na początku jest w tym dziale aby dać o sobie znać...
We Are The World haiti
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 24 wrz 2009, o 16:57

Re: Porządek panujący na forum


Dlaczego B&S miałoby iść do pozostałych? Zacznie sie sezon to w dziale będą i nowe komentarze.
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 24 wrz 2009, o 16:58

Re: Porządek panujący na forum


tlen.exe napisał(a):A powiedz mi czym różni się dział "Zakończone Seriale" od działu "Pozostałe Seriale"?


Chyba sama nazwa wskazuje. Zakończone, to te, które już nie są emitowane, miały swój ostatni odcinek, bądź zostały anulowane. Pozostałe to wszystkie inne, które ie mieszczą się w innych działach, są oglądane lecz mnie popularne jak i nie zakończone, czyli obecnie wychodzą, bądź oczekują na kolejny sezon.

Edit:
Chodziło o konstrukcje, to nie ok, właśnie widzę, że jest taki sam i mi się to podoba. Choć na razie za mało tam seriali.

//tlen.exe: Seriali jest mało bo dopiero go zrobiłem, spokojnie, daj mi trochę odetchnąć. ; p
Ostatnio edytowano 24 wrz 2009, o 17:04 przez Dave.23, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 wrz 2009, o 16:58

Re: Porządek panujący na forum


Po co nowy temat? Porządek na forum jest i seriale, które mało ludzi komentuje trafiają do pozostałych, a te najpoularniejsze zostają na głównej. Problem rozwiązany. I dlaczego powinny powstawać działy dla seriali, które jeszcze nie wyszły? Przecież mogą to być kompletne niewypały... I na forum naprawde mało ludzi ogląda polskie seriale, z tego co wiem. Poza tym po co komuś potrzebny jest dział, np. jak nikt inny na forum tego nie ogląda? Nie pomieśimy tu wszystkich serialii i trzeba się z tym pogodzić. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 wrz 2009, o 17:03

Re: Porządek panujący na forum


Dave.23 napisał(a):Ale ok, widzę, że nie wolno się wypowiedzieć, wiec już siedzę cicho.


Chyba nie rozumiesz mojego pytania. Odnosiło się ono do twojej wypowiedzi:

Dave.23 napisał(a):Wygląd działu Zakończone Seriale jest bardzo fajny i podobnie powinien wyglądać dział Inne Seriale.


Czym one się różnią poza nazwą?


Chris, po to nowy temat żeby nie zaśmiecać tematu z prośbami w którym mają być prośby. ;)
We Are The World haiti
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 24 wrz 2009, o 17:09

Re: Porządek panujący na forum


Chris napisał(a): I dlaczego powinny powstawać działy dla seriali, które jeszcze nie wyszły? Przecież mogą to być kompletne niewypały...


Stargate Universe nie może być niewypałem to jest w 100% niemożliwe.
A reszta to przecie pisałem te co są i ogólnie nowości przecież nie mówię, że mają powstać już i to w tej chwili, wiadomo, jak serial się trochę rozkręci i się okaże, czy będzie dobry.

Obrazek

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 wrz 2009, o 17:14

Re: Porządek panujący na forum


Nic nie jest pewne na 100%. ;)
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 wrz 2009, o 20:27

Re: Porządek panujący na forum


narazie nie jest czas na polskie seriale. Użytkownicy nie są gotowi.
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 cze 2010, o 01:54

Odp: Porządek panujący na forum


że tak pozwolę sobie głos zabrać, Lost jest serialem zakończonym więc powinien byc przesuniety do działu seriali zakonczonych. Na jego miejscu w top5 widziałabym Vampire diaries, jest popularny i ma duzo postow.
i 24 tez juz sie skończyło ;)

I bez sensu są trochę działy dla jakiejs polowy seriali z "nowosci" i "pozostalych" bo postow maja niewiele wiecej od tematow, czyli nikt nie komentuje :P a takie "Mercy" np to już w ogóle do połowy odcinków tematów nie ma, a do reszty 0 postow, a tak poza tym to ten serial juz jest skasowany :P skasowane tez sa Pacific, Survivors, nie wiem jak tam pozostałe. ale to juz taka moja sugestia tylko
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 cze 2010, o 08:33

Re: Odp: Porządek panujący na forum


0lina napisał(a):a takie "Mercy" np to już w ogóle do połowy odcinków tematów nie ma, a do reszty 0 postow, a tak poza tym to ten serial juz jest skasowany :P skasowane tez sa Pacific, Survivors, nie wiem jak tam pozostałe. ale to już taka moja sugestia tylko

The Pacific skasowany? :P Przecież to zamknięta 10 odcinkowa seria. :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 cze 2010, o 11:26

Re: Odp: Porządek panujący na forum


0lina napisał(a):że tak pozwolę sobie głos zabrać, Lost jest serialem zakończonym więc powinien byc przesuniety do działu seriali zakonczonych. Na jego miejscu w top5 widziałabym Vampire diaries, jest popularny i ma duzo postow.
i 24 tez juz sie skończyło ;)


Kwestia ta niedługo zostanie rozwiązana. "Lost" skończył się tylko kilka dni temu więc jeszcze chwile tam pobędzie. Tak to za miejsce Losta zostanie zrobione głosowanie. Ale szczegóły już niedługo... Tlen się tym zajmie.

0lina napisał(a):I bez sensu są trochę działy dla jakiejs polowy seriali z "nowosci" i "pozostalych" bo postow maja niewiele wiecej od tematow, czyli nikt nie komentuje :P a takie "Mercy" np to już w ogóle do połowy odcinków tematów nie ma, a do reszty 0 postow, a tak poza tym to ten serial juz jest skasowany :P skasowane tez sa Pacific, Survivors, nie wiem jak tam pozostałe. ale to juz taka moja sugestia tylko


Ja nie widzę w dziale "Nowości" żadnego problemu... Myślę, że LUX, White Collar i Caprica sobie póki co poradziła. Poza tym premiera drugiego sezonu WC jest na dniach, Caprica ma wrócić z nowymi odcinkami a LUX we wrześniu. Jeśli chodzi o Human Target to też nie widzę tam żadnych problemów.

Odnośnie działu "Pozostałe seriale" powstał z taką myślą, że jak serial nie będzie komentowany przez większe grono to zostanie wrzucony właśnie w ten dział.
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 cze 2010, o 11:33

Re: Odp: Porządek panujący na forum


Tristan napisał(a):Odnośnie działu "Pozostałe seriale" powstał z taką myślą, że jak serial nie będzie komentowany przez większe grono to zostanie wrzucony właśnie w ten dział.

a no chyba że tak, myślałam, że od razu tam powstały działy. W sumie nigdy z góry nie da się założyć, że jakiś serial będzie/nie będzie komentowany, a szkoda potem to usuwać jeśli jednak parę komentarzy jest.

eLMaQ napisał(a):The Pacific skasowany? :P Przecież to zamknięta 10 odcinkowa seria. :D

dobra dobra :P nie interesuję się, wiem tylko, że już nie leci :D
Zakończony jest jeszcze Legend of the Seeker, Heroes, Flash Forward i Ghost Whisperer (miała go inna stacja odkupic ale nie wyszlo)

 


  • Podobne tematy do Porządek panujący na forum
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sprawy techniczne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.