Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Pomoc ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz tematy związane z grami.

<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 21 lip 2011, o 09:06

Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile

Jestem użytkownikiem sieci Plus Gsm ( Simplus)od bardzo dawana, ciekawi mnie jak wyglądają inne sieci komórkowe na tle mojej sieci. Mały opis mojej taryfy i opcji które wykupuje:

Plus GSM ( Simplus)
- pakiet minut 200min za 10pln
- pakiet sms 500 za 5pln
-pakiet internet 150mb 9pln / 500mb 15pln


Prosiłbym o wasze opinie co do mojej sieci i wskazówki która sieć wygląda lepiej na przykładach waszego użytkowania.

Obrazek

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 21 lip 2011, o 09:57

Odp: Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile


Ja również byłem w Plusie do niedawna. Przeszedłem do Play... w plusie miałem ofertę Mix Plus na 30 doładowań. W Play wybrałem ofertę abonamentową a mianowicie:

59 zł na 12 miesięcy bez telefonu i w tym:
- nieograniczone połączenia w Play,
- 450 minut do wszystkich sieci + 100 minut do wszystkich sieci na 6 miesięcy (smsy wymienne na minuty)
- 250 MB Internetu (w tym 1,5 GB do wykorzystania w pierwszym miesiącu)

Zmieniłem operatora kilka miesięcy temu więc pewnie już mają coś innego do zaoferowania ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 lip 2011, o 11:02

Odp: Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile


Wydaje mi się, że Twoja oferta jest dosyć atrakcyjna kandziak
Ja mam abonament 25 zł w T-Mobile i dostaje 90 minut miesięcznie. Z internetu w telefonie nie korzystam a GPS korzysta z wbudowanych map więc nie mam po co.

Podobno najtaniej jest w Play ale z kolei do tej sieci jest drogo więc nie wiem czy się opłaca. Poza tym marne biuro obsługi klienta jeśli pojawią się jakieś problemy.
Obrazek
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 21 lip 2011, o 14:08

Odp: Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile


Chciałem się zorientować, co do biura obsługi to Plus też nie jest rewelacyjny ;/ ostatnio jakoś w niedziele zrobiłem do Play zgłoszenie żeby do mnie zadzwoili z oferta, zdąrzyłem odłożyć myszke i juz dzwonili 30s bez ściemy, zakończyłem rozmowę i to samo zrobiłem w Plusie mija już 3 tydzień nikt nie zadzwonił!

Najgorsze jest to że moja cała rodzina jest w Plusie ;/

Obrazek

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 21 lip 2011, o 20:34

Odp: Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile


trzeba zacząć od tego, ze w playu ciężko o zasięg. ja jak jestem w domu to nienawidzę dzwonić, bo muszę się do okna przytulać co i tak niekoniecznie daje jakikolwiek efekt.
co do abonamentu, to się w sumie nie wypowiadam, bo mam 48 zł, a i tak go nie wykorzystuje. powiem tylko, ze mi ni z gruszki ni z pietruszki doliczyli jakieś pakiety minutowe za 15 zł, co mi za cholere nie jest potrzebne.
w sumie musze sie zorientowac czy mozna z tego zrezygnowac.
a z internetu nigdy nie korzystalam ;)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 23 lip 2011, o 16:00

Odp: Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile


Justin można się przelaczyc na anteny plusa ktore mają lepszy zasięg. Jak wybiore jedną z opcji http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta ... index.html "All Inclusive Rozmowy w Play", "All Inclusive SMS"... to czy do tego moge jeszcze wykupić smsy, minuty do wszystkich + internet ? w cenach podanych wyżej ? 5pln, 6pln i 9pln lub 15pln ?

Obrazek

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 lip 2011, o 17:10

Odp: Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile


Jak przełączyć?
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 23 lip 2011, o 20:27

Odp: Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile


ręcznie na polkomtel tam gdzie masz sieć automatycznie/ręcznie

Obrazek

<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 24 lip 2011, o 12:22

Odp: Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile


nic lepszego nie znajdziesz moim zdaniem.
Play odradzam. Można porównać Twoją sieć do Mercedesa a Play to Łada :)
Play jest dobry jak mało dzwonisz i chcesz mieć telefon na kartę.

 


  • Podobne tematy do Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Komputery, elektronika, gry



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.