Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Początek » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu
<<

CamilloShow

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Charmed

Postdodano 10 sty 2012, o 13:09

Początek

Zakładam ten temat, bo widzę, że nie ma ogólnego tematu. Mianowicie, nie jest to serial na mój gust, ale lubię produkcje inteligentne i ponadczasowe. Koleżanka mi to uświadomiła i dla niej zacząłem oglądać. Po trzecim odcinku stwierdziłem, że serial jest genialny, chociaż nie pasuje do mojego gustu. Niemniej jednak mam do Was pytanie.

Czy po genialnym odcinku 3 i 4, dalsze odcinki będą jeszcze lepsze? Czy dalej rozkręci się jeszcze lepiej? Dlaczego oglądacie ten serial, co tak naprawdę Was przyciągnęło?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 sty 2012, o 16:37

Odp: Początek


Będzie lepiej. Powiedziałbym nawet że serial cały czas ma tendencję zwyżkową, a ostatni sezon czyli czwarty był najlepszy.
Co przyciąga w serialu? Zdecydowanie bohaterowie - każdy z nich ma jakąś historię, każdy jest ważny i każdym się przejmujesz. Do tego dochodzi świetna realizacja scen pościgów czy strzelanin, idealnie dobrana muzyka, aktorzy i emocję między bohaterami. Mógłbym dalej kompletować ten serial ale nie widzę sensu :) Powiem tylko że jest on w mojej ścisłej czołówce ulubionych produkcji. Zresztą - sprawdź ten temat i zobaczę jakie pozycję zajmuje SoA :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 sty 2012, o 18:23

Odp: Początek


W sumie to podpisuję się pod wszystkim, co napisał Czesiek. :P
SoA jest genialne! :D
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 10 sty 2012, o 22:18

Odp: Początek


Wyobraź sobie, że o ile pierwszy sezon w całości jest rewelacyjne, to każdy kolejny jest równie dobry, o ile nie lepszy.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 sty 2012, o 22:38

Odp: Początek


To i ja przyłączę się do zachwytów nad SoA.
Każdy następny sezon jest lepszy od poprzedniego, a czuję, że to nie wszystko co mają dla nas przygotowane :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

sebaglik79

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Tychy

Ulubiony serial:
Suits

Postdodano 3 wrz 2013, o 10:29

Odp: Początek


Bardzo ciekawy serial z dobrą obsadą oczywiście.
Klinika stomatologiczna - tannbehandling polen.

 


  • Podobne tematy do Początek
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.