Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Pierwsze spojrzenie » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 20 lip 2007, o 20:52

na pewno to męskie oko ;D widać to bo nie jest dokładnie wydepilowana brew, bo widać małe włoski :P chłopak już trochę w życiu przeszedł, imprezy itp już go tak nie bawią jak kiedyś oko jest lekko przygaszone [po tym wnioskuję] myślę że dużo się uśmiecha, o tym świadczą te małe przebłyski w źrenicy, a po za tym fajne szaro niebieskie oko :)

P.S.
I tak nie wierze w takie coś że da się coś wyczytać z oczu :) I nie rozumiem że dla kogoś najważniejsze są oczy, przecież nie z oczami ma się zamiar spędzić potencjalnie reszty życia :P
Ostatnio edytowano 20 lip 2007, o 20:55 przez Cya, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 lip 2007, o 22:15


KaruzeL napisał(a):Oto oko :P http://i17.tinypic.com/62hk02u.jpg


Gdzieś widziałam już to oko :P

I tak nie wierze w takie coś że da się coś wyczytać z oczu :) I nie rozumiem że dla kogoś najważniejsze są oczy, przecież nie z oczami ma się zamiar spędzić potencjalnie reszty życia :P


Czytanie, czytaniem ;) Tu jest mowa o PIERWSZYM spojrzeniu :D Potem jest jeszcze drugie, trzecie itp ;) Dużo osób zwraca uwagę na oczy.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 21 lip 2007, o 00:24


Cya napisał(a):I nie rozumiem że dla kogoś najważniejsze są oczy, przecież nie z oczami ma się zamiar spędzić potencjalnie reszty życia


Stronę wcześniej podpisałeś się pod moim postem, że twarz jest najważniejsza, więc bez różnicy czy to oczy czy tak jk w Naszym przypadku twarz nie chodzi o t za co kogoś lubimy, tylko o to co na Nas w pierwszym momencie ma największe znaczenie, na co zwracamy uwagę.

Parafrazyjąc Ciebie samego może to być tragadia zakochać się w twarzy a ożenić się z całą dziewczyną :P

Dziewczyny wierzą w takie zabobony, myślą że z oczu da się wszystko wyczytać, a nimi można oczukiwać tak samo jak słowami...

Gdzieś widziałam już to oko


Sie włoczysz po melinach to widziałaś :P
Ostatnio edytowano 21 lip 2007, o 00:25 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 23 lip 2007, o 18:18


KaruzeL napisał(a):Dziewczyny wierzą w takie zabobony, myślą że z oczu da się wszystko wyczytać, a nimi można oczukiwać tak samo jak słowami...
owszem,masz rację,ale rzadko kto potrafi ukryć ,,w oczach,, prawdę.Ja jeszcze nigdy się na tym sposobie nie zawiodłam.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 23 lip 2007, o 21:36


Ja od razu wiem, jaka ta osoba może być.
Albo ją na poczatku polubię, albo sie do niej zrażę i będzie koniec...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 sie 2007, o 15:52


Czyli oceniasz mylnie po wyglądzie, jak większość naszego społeczeństwa...
We Are The World haiti
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 3 sie 2007, o 19:47


ja też wiem od pierwszego spotkania czy kogoś polubię czy nie i zawsze to się sprawdza, pierwsza rozmowa i człowiek może już być dla mnie skreślony jako potencjalny kolega
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 4 sie 2007, o 10:06


Czyli oceniasz mylnie po wyglądzie, jak większość naszego społeczeństwa...

Tak, a Ty jesteś inny i nie oceniasz człowieka na początku?! akurat... Kobieta potrzebuje 12sekund, a mężczyzna 45 by wyrobić sobie pierwsze zdanie o kimś :] Oczywiście pierwsze wrażenie nie jest na amen i często ulega zmianie...
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 sie 2007, o 13:40


tlen.exe napisał(a):Czyli oceniasz mylnie po wyglądzie, jak większość naszego społeczeństwa...
chyba jak 99,(9)... % ludzi na świecie
<<

Tweener

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 312

Lokalizacja: White-stok

Postdodano 26 sie 2007, o 18:53


A-nka17 napisał(a):Ja zwracam szczególną uwage na twarz a przedewszystkim na oczy. Bo oczy są zwierciadłem duszy :) ;)


Tak jak ja :D
"Say hello to my little friend!"
Obrazek
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 28 sie 2007, o 09:14


alvaro napisał(a):Cytat:
Czyli oceniasz mylnie po wyglądzie, jak większość naszego społeczeństwa...

Tak, a Ty jesteś inny i nie oceniasz człowieka na początku?! akurat... Kobieta potrzebuje 12sekund, a mężczyzna 45 by wyrobić sobie pierwsze zdanie o kimś :] Oczywiście pierwsze wrażenie nie jest na amen i często ulega zmianie...


Po jednej rozmowie, po gestach i zachowaniu...
Przecież tak niewiele potrzeba żeby zobaczyć jaki ten człowiek jest na prawdę...
A wygląd? Wygląd sie nie liczy... Na poczatku tak, ale w miare poznawania danej osoby odchodzi na coraz dalszy plan, a w końcu w zapomnienie...
Nikt nie koloeguje/ przyjaźni/ jest z Tobą za wygląd...

Ale faktem jest,ze czasami ocena może ulec zmianie :)

Jednak sa to sporadyczne przypadki, zdarzające się raz na 10 lat
Ostatnio edytowano 28 sie 2007, o 09:16 przez Bee132, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 sie 2007, o 13:35


Każdy początkowo ocenia po wyglądzie. Oczywiście zawsze można zmienić zdanie gdy nawiąże sie bliższy kontakt z daną osobą, ale i tak wygląd ma duże znaczenie. Nie chodzi mi jednak o to czy ktoś jest wysoki, niski, gruby czy chudy, a o to czy jest zadbany i schludny. Bo ktoś może być super piękny, ale jesli ma np brud za paznokciami i tłuste włosy, to po prostu jest niechlujny. Tak więc ja raczej nie przywiązuję uwagi do jakiejś szczególnej czesci ciała, choć niepowiem że niektóre są bardziej atrakcyjne od innych :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Pierwsze spojrzenie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.