Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Pierwsza miłość » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Marcin_

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 12 mar 2007, o 18:54

Rezyserka powinna cos ciekawego wpiasc w scenariusz jakas zdrada Marysi lub ze strony Pawła :P moze by sie cos rozkrecilo :)
[you] pozdro dla Ciebie[/center]
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 6 maja 2007, o 14:57


Ogladam 1 odcinek w tygodniu i to mi wystarczy!!
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 17 cze 2007, o 14:39


Serial denny. Aktorzy marni, muzyka badziewna (piosenka w czołówce - bleeeee :razz: )
Nie wiem jakim cudem takie coś doczekało się 500-ego odcinka.
Podsumowując - jest to kolejny serial, który wystarczy, że obejrzy się jeden odcinek na 2-3 miesiące a wątku się nie straci ;]
Obrazek
<<

Urte

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 17 cze 2007, o 15:15


Marcin_ napisał(a):Rezyserka powinna cos ciekawego wpiasc w scenariusz jakas zdrada Marysi lub ze strony Pawła :P moze by sie cos rozkrecilo :)

Reżyserka? Taki pokój? ;D

Ten serial, tak jak prawie wszystkie polskie seriale, jest nuuudny. Okropnie. Widziałam kilka odcinków i mnie skutecznie od siebie odstraszył. :P Okropnie mnie wkurzała postać Marysi, które była dla mnie mało wiarygodna. Nie ma to jak stworzyć Mary Sue nad którą wszyscy będą wzdychać jaka to piękna i miła.
Ogólnie: polscy scenarzyści mnie załamują.
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 17 cze 2007, o 15:26


Urte napisał(a):
Marcin_ napisał(a):Rezyserka powinna cos ciekawego wpiasc w scenariusz jakas zdrada Marysi lub ze strony Pawła :P moze by sie cos rozkrecilo :)

Reżyserka? Taki pokój? ;D

Ten serial, tak jak prawie wszystkie polskie seriale, jest nuuudny. Okropnie. Widziałam kilka odcinków i mnie skutecznie od siebie odstraszył. :P Okropnie mnie wkurzała postać Marysi, które była dla mnie mało wiarygodna. Nie ma to jak stworzyć Mary Sue nad którą wszyscy będą wzdychać jaka to piękna i miła.
Ogólnie: polscy scenarzyści mnie załamują.

Fakt, Marysia z tego co zauważyłem po kilku obejrzanych odcinkach to taka cnotka-niewy***ka, która to niby ma być jakimś aniołkiem czy coś < lol > a ten jej cały Paweł to już kompletnie jest żałosny.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 cze 2007, o 15:30


Na początku mi się podobał taki świeży przypływ aktorów, ale teraz to się robi nudne, już nawet nie oglądam o kilku tygodni a wiem co jest z Maryśką. Skąd? Bo ciągle jest to samo...
We Are The World haiti
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 22:42


Nie no, to co wczoraj zobaczyłem to mnie rozwaliło xD
Na ekranie dziewczyna tańcząca na rurze a u góry znaczek "dozwolone od lat 12" ;D
W ogóle ile razy rzucę okiem na ten serial to nie wiem czy śmiać się czy płakać :/
A szczególnie jak widzę tych dwóch kolesi co razem ze sobą mieszkają... żałosne :razz:
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 cze 2007, o 22:48


Ryan_90 napisał(a):Na ekranie dziewczyna tańcząca na rurze a u góry znaczek "dozwolone od lat 12"


To był tylko jeden mały wątek, ciekaw jestem czy ta maryśka to kiedyś wróci da domu... ;D
We Are The World haiti
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 23:10


tlen.exe napisał(a):
Ryan_90 napisał(a):Na ekranie dziewczyna tańcząca na rurze a u góry znaczek "dozwolone od lat 12"


To był tylko jeden mały wątek, ciekaw jestem czy ta maryśka to kiedyś wróci da domu... ;D

Za rok, może dwa... niestety tu widać najlepiej sztuczność i przedłużanie tych wszystkich seriali. Mnie to bardziej ciekawi czy jakiemukolwiek widzowi jeszcze jest tej Majki w ogóle żal... no bo co jak co ale i stałym widzom nerwy w końcu kiedyś puszczą...
Obrazek
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 20 cze 2007, o 19:59


Oglądałam od samego początku i bardzo go lubiłam.Nawet razem z mężem zasiadaliśmy i oglądaliśmy ten serial.Później stał strasznie nudny a niektóre wątki zostały strasznie wydłużone co mnie zaczęło wkurzać i przestałam oglądać.Ale od paru dni mój małżonek znów postanowił oglądać PIERWSZĄ MIŁOŚĆ i mnie ponownie pochłonęła.Tylko nie wiem co mam sądzić o Marysi.Ona najbardziej mnie denerwuje aż mi słabo na samą myśl :razz:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 cze 2007, o 20:03


No Maryśka jest bardzo denerwująca, moja mama gęsiej skórki dostaje na jej widok. ;D
We Are The World haiti
<<

efciaq

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: B-stok

Postdodano 16 lip 2007, o 17:08


podpucha napisał(a):O tak, stary Paweł byl super, no ale cóz...
Trzeba wziac pod uwage to, ze aktorzy grajacy Marysie i Pawla w zyciu prywatnym takze sa ze soba :)


Trzeba? Dlaczego?
Dla mnie to bez różnicy, czy w realu są ze sobą czy nie :).

Kiedyś jeszcze serial był fajny, teraz już nie mogę patrzeć na te głupie dialogi, beznadziejną fabułę i nienaturalność tego serialu.
Poprzedni Paweł był dużo lepszy.
Kiedyś Kinga była dużo fajniejsza.
I fabuła była fajniejsza.

Ostatni pomysł z Marysią tańczącą w klubie jest.... O.o
Obrazek
<<

miglas33

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Californication

Postdodano 22 paź 2015, o 12:12

Odp: Pierwsza miłość


Nie ograniam tego serialu, ale jeśli ktoś lubi :)
<<

krysiakowalska

Nowy użytkownik

Posty: 9

Ulubiony serial:
skazane

Postdodano 27 paź 2015, o 20:14

Odp: Pierwsza miłość


Na początku serial był fajny. Z czasem zaczął być naciągany.
<<

Admem

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 11 lis 2015, o 10:37

Odp: Pierwsza miłość


Ja też tak myślę, kiedyś go oglądałem, teraz szybko go wyłączam!
<<

dogo7

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 8 gru 2015, o 13:28

Odp: Pierwsza miłość


Pamiętam, bardzo lubiłam ten serial teraz już niestety nie mam na niego czasu
<<

sonka18

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
Dynastia

gadu:
1234

Postdodano 15 gru 2015, o 11:28

Odp: Pierwsza miłość


Czasami zdarza mi się obejrzeć :) Obleci :)
<<

robrob

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Pierwsza Miłość

Postdodano 20 gru 2015, o 11:17

Odp: Pierwsza miłość

Uwielbiam ten serial, a dzieje się w nim coraz ciekawiej :)
http://www.hitynaczekanie.pl Granie na czekanie na telefon!
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Pierwsza miłość
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.