Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Paradox » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 lis 2009, o 18:48

Paradox

Pięć jednogodzinnych odcinków przedstawi nam Tamzin Outhwaite (The Fixer, Hotel Babylon) jako podkomisarz Rebeccę Flint, która wraz z astrofizykiem dr Christianem King (w tej roli Emin Eliott) są świadkami serii obrazów nadanych z kosmosu do laboratorium naukowca. Niekompletne zdjęcia zdają się tworzyć wizję większego wypadku, a co bardziej zaskakujące, jest to wydarzenie, które dopiero ma się wydarzyć.
Z każdym odcinkiem tej intrygującej produkcji, Christian, Rebecca oraz jej zespół - sierżant Bent Holt (Mark Bonnar) oraz starszy posterunkowy Callum Gada (Chiké Okonkwo), biorą udział w wyścigu z czasem, ponieważ mają jedynie 18 godzin aby poskładać elementy układanki i spróbować zapobiec niemal pewnej tragedii. Powód, dla którego te obrazy są transmitowane, pozostaje tajemnicą. Dlatego bohaterowie zmuszeni zostają do działania wbrew przeznaczeniu.

Pytanie, które będzie pojawiać się przez cały serial to: "Czy zmieniłbyś przyszłość, gdybyś mógł ją ujrzeć?"

Obrazek

źródło: serialebrytyjskie.blox.pl



Zamierzacie oglądać ten nowy, brytyjski serial? :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 27 lis 2009, o 23:35

Odp.: Paradox


Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i bardzo mi się podobał, zresztą prawie nigdy nie zawiodłem się na brytyjskich serialach (wyjątek Demos, choć parę odcinków było dobrych).
Porównanie z FlashF słuszne. Choć tutaj motyw mi się trochę bardziej podoba. Bardziej jestem ciekawy, kto wysyła zdjęcia z przyszłości niż kto spowodował zaćmienie. Oczywiście nie ma jakichś powalających efektów specjalnych, ale bez nich również da się zrobić dobry serial. Intryguje mnie oczywiście postać fizyka Christiana. Osobiście nie mogę się doczekać następnego odcinka, oraz czy tym razem uda im się zmienić przyszłość (przy okazji podobało mi się, to że jednak za pierwszym razem im się tego nie udało, co potwierdziło, że zdjęcia z przyszłości są prawdziwe).

Obrazek

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 20 gru 2009, o 17:22

Odp: Paradox


jak dla mnie lepsze to jest od FF :P sprawy bardziej mnie ciekawią no i jakieś większe napięcie podczas oglądania jest.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 gru 2009, o 23:49

Odp: Paradox


OMG. Co za serial! I co to było na końcu?
Świetne, świetne, świetne. Już dawno nie siedziałam na żadnym serialu z takim napięciem.
Szkoda, że to tylko 5 odcinków
!
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 sty 2010, o 01:58

Odp: Paradox


1x01
Świetny pilot, bardzo mi się podobało. Wszystkie flash forwardy sie chowają, bo tu jest przede wszystkim napięcie, niezła muzyka potęgująca je oraz akcja i tajemniczość, gdy tam mamy nudy i nic poza tym. Postacie mi się podobają, aktorzy też, więc rano zabieram się za pozostałe odcinki. :P

1x02
Też świetny odcinek. Napięcie jest niesamowite i ta genialna muzyka. :P Nie wiem czemu to tak wciąga! :P
Dobrze, że Ben nie zginął.
Ostatnio edytowano 3 sty 2010, o 00:09 przez Chris, łącznie edytowano 1 raz
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 2 sty 2010, o 14:22

Odp: Paradox


ha, a dalsze odcinki są jeszcze lepsze :D
Pewnie, że FF się przy tym chowa :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 sty 2010, o 21:17

Odp: Paradox


1x03
Bardzo dobry odcinek, po raz kolejny. Ten rudy gwałciciel w scenie z obcasem był przerażający, bałem się. :P Jeden obraz był przypadkowy, dlaczego? I czyżby MON coś tam umieściło?

1x04
Nieźle, trzy sprawy na raz w tym samym czasie. I Rebecca musiała dokonać wyboru...

1x05
O co chodziło w końcówce? Christian postrzelony, ciekawe czy przeżyje. Wogóle WTF! :P


Oby powstał kolejny sezon.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 3 sty 2010, o 22:44

Odp: Paradox


właśnie nie wiem, końcówka 5 odcinka wyglądała jakby było to takie otwarcie do kolejnego sezonu, nie?
ale nic nie czytałam o tym, że miałby powstać kolejny sezon, a Ty ?
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 sty 2010, o 23:52

Odp: Paradox


Też nic na ten temat nie wiem...

Może to był głos z innego wymiaru? Tylko kogo? :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 sty 2010, o 00:06

Odp: Paradox


bo to miał być mini-serial; a takie chyba nie mają drugich sezonów ?

właśnei nie mam pojęcia! nie wyobrażam sobie, żeby oni tak nas z tym zostawili ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 sty 2010, o 00:24

Odp: Paradox


bo to miał być mini-serial; a takie chyba nie mają drugich sezonów ?


Survivors miał 5 odcinków i dostał drugi sezon więc i Paradox ma szansę jeśli oglądalność była wysoka.
<<

szyler

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 22 sty 2015, o 15:28

Odp: Paradox


ja ten serial lubiłam oglądać
<<

Piorycz

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 31 mar 2015, o 23:26

Odp: Paradox


Nie stoi u mnie nawet w pierwszej 20-stce. Słaby, mam wrażenie, że to już gdzieś było.
<<

waldekuyad

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Katowice

Ulubiony serial:
hart of dixie

Postdodano 1 kwi 2015, o 14:15

Odp: Paradox


Bardzo fajny :)
<<

kajazegar

Użytkownik

Posty: 18

Ulubiony serial:
Chirurdzy

Postdodano 2 kwi 2015, o 10:22

Odp: Paradox


Fajny :)
<<

energa12y

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 22 kwi 2015, o 13:53

Odp: Paradox


znakomity serial

 


  • Podobne tematy do Paradox
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.