Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Ostatnio widziany film..... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 27 kwi 2013, o 21:30

Odp: Ostatnio widziany film.....

Struck by Lightning/Trafiony piorunem (2012) - wzięłam się za to głównie dla Chrisa Colfera, który gra główną rolę. Bardzo lubię tego aktora w 'Glee' i tutaj nie było inaczej. Film specyficzny, przedstawia szarą małomiasteczkową rzeczywistość, a niej niezwykłą osobę. Szału nie było, ale oglądało się przyjemnie, nie był to jak dla mnie czas zmarnowany.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 1 maja 2013, o 17:16

Odp: Ostatnio widziany film.....


Oblivion/Niepamięć(2013) - całkiem przyjemny film, jeśli ktoś lubi post-apokaliptyczne klimaty, roboty i Toma Cruise'a. Aktorzy dobrani bardzo fajnie, klika postaci wrzuconych w zasadzie bez potrzeby, sam Tom Cruise poradziły sobie w zupełności, ale nie ma co narzekać. Nie jest to film, który trzeba by iść zobaczyć już natychmiast, ale jak ktoś ma niezagospodarowane 2 godziny to jak najbardziej.
Dredd (2012) - sieczka, strzelanka i rozwalanka. 1,5 godziny masakry z Karlem Urbanem i Leną Headey. O dziwno nie dłużyło się i nie nudziło się, przynajmniej mnie. Nic więcej o tym filmie nie da się powiedzieć xD
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 1 maja 2013, o 21:18

Re: Odp: Ostatnio widziany film.....


Raven napisał(a):Dredd (2012) - sieczka, strzelanka i rozwalanka. 1,5 godziny masakry z Karlem Urbanem i Leną Headey. O dziwno nie dłużyło się i nie nudziło się, przynajmniej mnie. Nic więcej o tym filmie nie da się powiedzieć xD


A mnie się film zupełnie nie podobał. Straszne badziewie, fabuła na bardzo niskim poziomie, a i średnio można się przy tym zrelaksować.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 1 maja 2013, o 21:42

Re: Odp: Ostatnio widziany film.....


TomekSzymek napisał(a):A mnie się film zupełnie nie podobał. Straszne badziewie, fabuła na bardzo niskim poziomie, a i średnio można się przy tym zrelaksować.

Według mnie to nie był film, który miał mieć fabułę i poziom. To miał być film o Dreddzie i wielkiej rozwałce. Z tego składa się film i niczego więcej nie można od niego wymagać. Prosta fabuła mająca na celu jak najszybciej doprowadzić do starcia, które trwało prze 2/3 filmu. Jak już pisałam jedna wielka rozwałka. Ale przy tym było kilka dość fajnych scena - z udziałem 'slow-mo' i jeśli ktoś lubi takie filmy/tego się spodziewał to mu się pewnie podobało. Ale jak ktoś się nastawił na poziom i głębię, no to niestety. Co kto lubi :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 maja 2013, o 02:13

Odp: Ostatnio widziany film.....


Dredd (2012) - sieczka, strzelanka i rozwalanka. 1,5 godziny masakry z Karlem Urbanem i Leną Headey. O dziwno nie dłużyło się i nie nudziło się, przynajmniej mnie. Nic więcej o tym filmie nie da się powiedzieć xD


Jak się nie da? A Olivia Thirbly to co? :)

Odczucia mam te same co Raven - miła sieczka i głównie tyle. Efektownie zrobiona, w miarę logiczne z sugestywnym światem i postaciami? Szkoda tylko, że sequel nie powstanie bo z chęcią obejrzałbym więcej takiego Dredda.
<<

szejnem

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 14 maja 2013, o 12:59

Odp: Ostatnio widziany film.....


Iron Man 3 - Jak dla mnie jest to jeden z lepszych filmów o jakimkolwiek superbohaterze. Film jest dobrym zakończeniem pewnej epoki odnośnie tego filmu, świetne efekty specjalne, ciekawa fabuła.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 15 maja 2013, o 22:46

Odp: Ostatnio widziany film.....


Warm Bodies - film mega. Jestem świeżo po seansie i żałuję że się już skończyło. Takiego podejścia do zombie jeszcze nigdy nie widziałem.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 maja 2013, o 20:07

Odp: Ostatnio widziany film.....


Warm Bodies/Wiecznie Żywy (2013) - bardzo przyjemnie się ogląda. Świetne podejście do przedstawienia świata z perspektywy zombie i to zombie jakich jeszcze nie było :D
A Rob Corddry i John Malkovich byli jak wisienka na torcie :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 maja 2013, o 21:18

Re: Odp: Ostatnio widziany film.....


Raven napisał(a):Warm Bodies/Wiecznie Żywy (2013) - bardzo przyjemnie się ogląda. Świetne podejście do przedstawienia świata z perspektywy zombie i to zombie jakich jeszcze nie było :D
A Rob Corddry i John Malkovich byli jak wisienka na torcie :D

No właśnie miałem zobaczyć, czy jest jakaś dobra wersja tego filmu, bo zwiastun bardzo mi się podobał.

Jaką wersję oglądałaś?
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 maja 2013, o 22:39

Odp: Ostatnio widziany film.....


Ja to oglądałam online tutaj -> http://zalukaj.tv/zalukaj-film/17221/wi ... 2013_.html Wersja nawet dość przyjemna dla oka :)
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 17 maja 2013, o 13:22

Odp: Ostatnio widziany film.....


Ta wersja jest bardzo dobra:

Warm.Bodies.2013.720p.WEB-DL.X264-WEBiOS

Praktycznie wszystkie te web-dl wyglądają bardzo dobrze.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 28 maja 2013, o 13:24

Odp: Ostatnio widziany film.....


Iron Man 3 (2013) - genialna alternatywa dla uczenia się na zaliczenie. Ale serio, film bardzo fajny, ogląda się miło i przyjemnie, ale jeśli ktoś jest mega fanek komiksowej wersji może się wściec na to co twórcy wymyślili. Jest dramatycznie, poważnie a za chwilę zabawnie i sarkastycznie czyli tak jak powinno być. Według mnie całkiem dobrze spędzone 2 godziny.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 15 cze 2013, o 14:50

Odp: Ostatnio widziany film.....


Movie 43 (2013) - NIE. Nie, nie, nie. Dałam się nabrać znanym nazwiskom i ładnym buziom, ale po filmie miałam tak zryty mózg, że NIE. Nie było to to czego się spodziewałam. Nie było to złe, bo było się z czego pośmiać ale myślę, że ludzie którzy zrobili ten film byli cały czas na haju i tak się go powinno oglądać xD
The Hangover Part III/Kac Vegas 3 (2013) - Całkiem przyzwoite zakończenie trylogii. Formą różniła się ta część nieco ale też oglądało się bardzo fajnie. Dostaliśmy nawiązania do poprzednich, części wszystko się fajnie połączyło w całość, a 'epilog' po napisach końcowych niszczył system xD
Hansel and Gretel: Witch Hunters/Hansel i Gretel: Łowcy czarownic (2013) - Znów nie do końca to czego się spodziewałam. Nie jestem wielką fanką Gemmy Arterton - uważam, że więcej w niej urody niż talentu aktorskiego, a Jeremy Renner średnio mi pasował do tej roli. Famke Janssen była plusem filmu, lubię ją. Miałam nadzieję na trochę więcej kopania tyłków czarownic, ale ostatnia scena, po zakończeniu filmu trochę mi to wynagrodziła :D
<<

hearns

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 19 cze 2013, o 09:45

Odp: Ostatnio widziany film.....


Szybcy i wściekli 6. No cóż. Film z ogromną ilością efektów specjalnych. Jak na odgrzewany kotlet nawet niezły, chociaż czasami te efekty specjalne to istne przegięcie :P
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 2 lip 2013, o 23:42

Odp: Ostatnio widziany film.....


The Collector (2009) - część pierwsza. Josh Stewart jest zdecydowanym plusem całego filmu, a raczej obu jego części. Jako całość - momentami może lekko przynudzać, jeśli ktoś nie lubi biegania i ganiania się z mordercą po domu. Według mnie część druga była trochę bardziej przemyślana i lepiej wykonana...

The Collection (2012) - ... i tak w drugiej części mamy więcej postaci, które mimo iż aktorstwo nie jest genialne ogląda się miło. No i jakoś szybciej mi minęła ta część. Pierwsza momentami się dłużyła, druga zdecydowanie lepsza, choć nie był to film roku. Pokrótce - obie części w zasadzie dla fanów filmów typu 'Piła', ale jak ktoś ma 1,5 godziny do zagospodarowania to czemu nie? W obu częściach zdecydowanie Josh Stewart stanowi największy atut.

Patrik 1,5/Półtoraroczny Patryk (2008) - dość specyficzny film i nie dla wszystkich. Dwaj mężczyźni chcą zaadoptować 1,5 rocznego chłopca a dostają 15 letniego homofoba i bandytę. Raczej oklepane schematy, do przewidzenia co się stanie dalej, ale mimo to ogląda się lekko i przyjemnie.

The Cabin in the Woods/Dom w głębi lasu (2011) - zdecydowanie dziwny film. I nie w złym sensie. Skrajnie różne opinie czytałam na temat tego filmu i nie jestem zaskoczona rozbieżnością. Po prostu trzeba wiedzieć jak podejść do niego żeby się nie rozczarować :D Na pewno bardzo fajny pomysł, wykonanie też całkiem zgrabne i zakończenie, które mnie absolutnie uszczęśliwiło - rzadko zdarza się to zobaczyć w filmach :D
<<

ojeguna

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 5 lip 2013, o 09:26

Odp: Ostatnio widziany film.....


Man of Steel - Co tu można powiedzieć ? Efektów specjalnych w tym filmie jest chyba aż nadto, a fabuła niestety nie powala na kolana. No ale jednak Superman to jest jednak taki typ bohatera, który ma robić ogromną sieczkę. a nie rozwikływać jakieś zagadki.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 6 lip 2013, o 11:23

Odp: Ostatnio widziany film.....


The Fast and the Furious 6/Szybcy i wściekli 6 (2013) - łooooooł. Zwiastun mnie odrzucił kiedy go pierwszy raz zobaczyłam. Ale później pomyślałam 'What the hell' i połknęłam wszystkie części po kolei jak leciały. I wciągnęłam się niesamowicie. Kiedyś tam dawno temu widziałam dwie pierwsze części, ale po zobaczeniu całości od razu inne wrażenia. Część szósta jest obładowana efektami, wybuchami i niemożliwymi i nierealnymi akrobacjami samochodów, ludzi i innych przedmiotów xD Ale ja jestem zadowolona, ponad dwie godziny to może i troszkę za długo, ale dobrze było. Teraz z niecierpliwością czekam na część 7. i mam nadzieję, że będzie ostatnia - żeby nie przedobrzyli :)
Spoiler:
<<

naczoka

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 15 lip 2013, o 11:54

Odp: Ostatnio widziany film.....

Iluzja - Bardzo fajny film. W końcu coś innego. Rola Freemana jak dla mnie świetna. Świetne obmyślane triki magiczne oraz lekki humor :)
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Ostatnio widziany film.....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.