Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Ogólnie o sezonie 3 » Zakończone Seriale » Skins • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 10 gru 2008, o 23:50

Ogólnie o sezonie 3

Trzeci sezon już się powolutku zbliża. Co prawda konkretnej daty nie ma, ale mówi się nawet o styczniu :D

Na razie są dostępne kilkusekundowe filmiki pokazujące cztery postacie, które zobaczymy w trzecim sezonie (dwie nowe i dwie które były w sezonie poprzednim)

Effy




Pandora




Cook




Freddie




Reszta ma być przedstawiona 19 grudnia. Mam nadzieję, że wtedy podadzą też datę premiery :)

I jeszcze artykuł, w którym jest co nieco napisane o nowych postaciach:

channel4.com napisał(a):The audacious – and vivacious – home-grown drama series returns to E4 with just two returning characters as Skins introduces a host of new talent.

The Skins Class of 2009 is headed up by the beautiful and mysterious Effy (Kaya Scodelario); enigmatic and elusive as ever. She’s joined by best friend Pandora (Lisa Backwell): sweet and kooky, she keeps the gang together. Twins Katie and Emily are pulling in different directions: one wanting to shed her twin and gain status, the other hanging on, crippled by shyness. Naomi, a beautiful idealist – passionate, political and principled – completes the line-up of girls.

The guys are led by the irrepressible and irresponsible Cook (Jack O’Connell – This Is England, Eden Lake), a daring and charismatic leader. His best mates struggle to keep up with him – but are always there. Freddie skateboards, smokes weed, loves his mates and is very cool. JJ, aka Jonah Jeremiah Jones, is a master illusionist and also the gang’s ’strategist’. Finally there’s Thomas, who travelled from the Congo to set up home with his family, and has to find his feet in a new and strange country. Together the gang bond as they fall in and out of love and lust; fight one another; and also unite as one.

Series three features return guest appearances from Harry Enfield, Morwenna Banks and Geoffrey Hughes, plus new guest artists including Radio 1 DJ Scott Mills, Mackenzie Crook and Sally Phillips. The ten new episodes are written by a young British writing team, headed up by executive producer Bryan Elsley.

*Apparently the show is returning in January, but this could be subject to change


____________________________

Na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona do nowej ekipy, ale jak oglądałam te króciutkie filmiki to nieźle się nakręciłam na ten sezon :D.
Fajnie, że oprócz Effy będzie też Pandora. Pamiętam, że ją lubiłam chociaż była bardzo dziwna :p.
Cook w tym filmiku skojarzył mi się z Tonym, a jak później przeczytałam opis jego postaci to wypisz wymaluj Tony. Hmm...
Na szczęście jest Freddie i w nim pokładam swoje nadzieje na coś oryginalnego ;)

A co do tych postaci znanych tylko z opisu to zaciekawił mnie JJ - iluzjonista. Lol, tego w Skinsach jeszcze nie było xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 gru 2008, o 00:31

Re: Ogólnie o sezonie 3


W sumnie obojętne! tak się stęskniłam za Skinsami, że przyjmę wszystko z uśmiechem na ustach i jeszcze podziękuję xD :D

AAAAAa! chce już :D
Want your bad romance.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 11 gru 2008, o 09:14

Re: Ogólnie o sezonie 3


OMG! dawać mi już 3 sezon Skinsów :D so excited! :)
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 11 gru 2008, o 22:27

Re: Ogólnie o sezonie 3




Kolejne dwie postacie co tam wystąpią.

Hmm szczerze to coś na razie nie przekonują mnie te postacie, tylko Effy bo mi się zajebiście podobała :D

Widzę trochę zmienili koncepcję które planowali na początku, widziałem oficjalny plan castingu i tam było kogo szukają. Thomas miał być z Polski a nie Kongo i trochę inaczej planowali też inne postacie. No, ale trudno, zobaczymy co będzie. Pewnie zacznie się jak drugi sezon na który też musiałem rok czekać czyli środek stycznia ( czasem wolę jakiś serial później zobaczyć żeby mieć dłużej co oglądać i nie męczyć się prawie rok na nowy sezon :P )
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 27 gru 2008, o 15:49

Re: Ogólnie o sezonie 3


Unseen Skins - 3x01: Wurst Case Scenario






Na skinsowym majspejsie są zdjęcia wszystkich postaci i zapowiedź, że 1 stycznia pojawi się tam pierwszy trailer :D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 29 gru 2008, o 16:42

Re: Ogólnie o sezonie 3


Katie i Emily




Thomas




Naomi




JJ





Video z sesji zdjęciowej





Zdjęcia promocyjne


Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj.


Nie mogę się doczekać :D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 gru 2008, o 16:02

Re: Ogólnie o sezonie 3


Dawać mi już ten 3 sezon! :P
widzę, że Freddie będzie moim ulubieńcem <3
Want your bad romance.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 2 sty 2009, o 01:32

Re: Ogólnie o sezonie 3


Official Trailer




Ostro :D. I do tego TV on the Radio w tle <3. Wkurzające jest tylko to, że wciąż nie ma żadnej daty.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 2 sty 2009, o 21:28

Re: Ogólnie o sezonie 3


omg, jaka rozruba. nice, ale jednak brakuje mi moich boys :(
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 3 sty 2009, o 10:26

Re: Ogólnie o sezonie 3


Nowy, pełny trailer (2:48), trzeciego sezonu Skins.
Premiera: 22 stycznia

Trailer w lepszej wersji
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 3 sty 2009, o 23:15

Re: Ogólnie o sezonie 3


Freddie jest zdecydowanie głównym hottie, ale ja mam słabość od pierwszych chwil do JJa. Nie mogę się doczekać S3!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 sty 2009, o 13:53

Re: Ogólnie o sezonie 3


Rzeczywiście Freddie taki najbardziej hot się wydaje :D
oj będzie ostro, będzie :D
też nie moge się doczekać :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 4 sty 2009, o 14:07

Re: Ogólnie o sezonie 3


Freddie to Maxxie 3 sezonu ;). Cook wg mnie też jest całkiem całkiem tylko robi ciągle dziwne miny i na dziwną fryzurę ;p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 sty 2009, o 14:28

Re: Ogólnie o sezonie 3


Po tych wszystkich informacjach przez Was podanych nie mogę się doczekać 3 sezonu. :P Z początku byłem źle nastawiony do tego sezonu, z powodu praktycznie nowej obsady postaci, ale teraz bardzo chcę zobaczyć je w serialu. Czekam na premierę pierwszego odcinka. :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 sty 2009, o 15:40

Re: Ogólnie o sezonie 3


może masz juliee racje, ale na pewno nie mentalnie :D a przynajmniej tak się wydaje :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 5 sty 2009, o 11:34

Re: Ogólnie o sezonie 3


No mi tylko o wygląd chodzi :). Chociaż jeszcze imiona mają o podobnej konstrukcji, jeżeli tak to można nazwać (Maxxie, Freddie) :p. Z tego co tam jest w zwiastunie to na szczęście charaktery mają zupełnie różne.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 sty 2009, o 04:27

Re: Ogólnie o sezonie 3


Omg omg, kiedy ten sezon się do cholery zacznie?!?!
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 sty 2009, o 13:41

Re: Ogólnie o sezonie 3

Prawda? do 22 tyle czasu :P
Want your bad romance.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Ogólnie o sezonie 3
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.