Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Odcinek 14 Specjalny z 3 zakonczeniami » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 18 gru 2006, o 12:30

Odcinek 14 Specjalny z 3 zakonczeniami

Odcinek jest do obejrzenia tylko przez internet Po siada on 3 zakończenia Pod tytułem "Z kim chcesz złapać Granda" Masz do wyboru Kruszona, Aldonę, i Perłę

Odcinek trwa 14 min i każde zakończenie od 4 do 7 min

Kruszon popada w opsesje na temat Granda Wszedzie widzi jego postać i jest przekonan y że Grand żyje Co jest prawdopodobnie prawdą gdyż kolega Kruszona Perła dostaje od Granda wiadomość aby Kruszon spotkał sie z nim w "świątyń" i na tym własciwe konczy się odcinek 14 Potem do wyboru są jak wcześniej wspomniałem 3 zakończenia Radze obejrzeć wszystkie 3 zakończenia bo one są ze sobą niejako powięzane A na koncu obejrzyjcie 2 zakończenie z Aldoną

Odcinek można za friko wraz za kończeniami obejrzeć w necie a jeśli ktoś chce go ściągnąć musi wyłożyć coś koło 6 zł

Ja obejrzałem i powiem szczerze że średnio mi się podobał Lepiej by było jakby nie nakręcili tego odcinka Choć zakonczenia były nawet fajne W 2 zakończeniu rozwalił mnie tekst Perły A 3 zakończenie to mnie troche zdziwiło czyżby Perła był szefem jakiejś grupy przestępczej Tzn coś większego niż krojenie sklepów Ale chociaż fajne nawiązanie do 1 części Oficerów
<<

Aslan

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 18 gru 2006, o 16:07


Ja juz sie troche pogubiłem z tym wszytskim, moze ktos mi wyjaśni.

Czy Grand ma jakiegos brata blixniaka czy jakiegos sobowtóra bo na to wygląda.
Czy chodziło mu o to, żeby zaciągnąć Perłę i Kruszona, a w tym czasie prawdziwy Grand ma porwać dziecko Aldonie? I czy Granda zabito czy nie?

Pozdrawiam
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 18 gru 2006, o 16:40


Mi się wydaje że Grand ma jakiś sobowtórów którzy ja to zauważyłeś mieli za zadanie zająć Kruszona i Perłe aby Grand mógł odwiedzić Aldonę i jej córkę A co do tego czy żyje czy nie to uważa że nie żyje bo postrzał jeśli miał kamizelek to mógł przeżyć a tego upadku to już chyba nie bardzo Chodź wszystko może być
Zastanawia mnie jedno
Czy to był prawdziwy Grandy czy kolejny sobowtór
I skoro to był prawdziwy Grand to jakim cudem udało mu się uciec Toporowi ??
<<

Aslan

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 18 gru 2006, o 18:54


Szczerze powiedziawszy ten Oficer im sie za bardzo nie udał. Oficer pierwszy był po prostu super ekstra - zawalisty, a oficerowi w porównaniu z nim cieniutko...
Ytle sytuacji niewyjasnionych i zdarzęn, muzyka i praca kamery bardzo słaba. Po za tym oczekiwałem Oficerów żeby zobaczyć Granda i Kruszona a nie oglądać Alicję, Sznajdera i Kosme.
Szczerze się zawiodłem na Oficerach - zawalili sprawę :/
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 18 gru 2006, o 19:04


Nie no co ty nie był taki zły ten sezon Było pare niedociągnięć i głupich posunięć producentów ja ten troche nie udany 14 odcinek i gdyby wzieli innego aktora na miejsce Sznajdera to nie był by taki zły ten serial Bo pazura to mi tu troche nie pasował

Teraz to pozostaje nam czekac na jesien 2007 i 3 sezon Oficerów Miejmy nadzieje że równie dobry jak i pierwszy :]
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 gru 2006, o 21:42


Te trzy zakończenia są całkowicie odrębne, to taki dodatek. I to wcale nie oznacza, że na końcu trzeba obejrzeć ten z Aldoną, bo one mają tylko wspólny początek, a nie koniec ;) I ten odcinek ogólnie jest cały dodatkiem, serial zakończył się na tym co w TV pokazali, a ten odcinek nosi tytuł "Tak mogło być" i jest tylko przedstawieniem, jak mogło to wszystko wyglądać później (ale wcale nie musiało :P).

Mi najbardziej podobało się zakończenie z Aldoną, z Kruszonem było beznadziejne, a z Perłą takie średnie ;)

I co do porównania I sezonu z II, to I seria była rewelacyjna, a w II niestety się nie popisali, tak to oceniam. W II może były ze 3 naprawdę dobre odcinki, reszta nie była za bardzo ciekawa.

Może III będzie lepsza, chociaż I raczej już nic nie pobije.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 23 gru 2006, o 10:20


Nikola napisał(a):Te trzy zakończenia są całkowicie odrębne


A mi się wydaje że są ze sobą niejako połączone Bo jeśli obejrzy sie najpierw 1 zakończenie potem 3, albo odwrotnie, To ani Kruszon ani Perła go nie znaleźli a potem w jednym i drugim zakończeniu sobowtóry dzwonią do Granda że się nabrali i że może on odwiedzić Aldone A w zakończeniu 2 jak Grand jest u Aldony w mieszkaniu To Kruszon i Perła spotykają się w bramie na podwórzu i jeden drugiego się pyta czy go dorwał i obaj nic nie znaleźli
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 23 gru 2006, o 13:58


No to już zależy od interpretacji, ale nawet gdzieś na stronie itvp pisało, że możesz zobaczyć , jak to mogło wyglądać (co nie znaczy, że się wydarzyło i w taki sposób twórcy zostawili sobie furtkę, że Grand równie dobrze może się pojawić w III sezonie - żyjąc) i masz do wyboru trzy zakończenia, dodawali, że możesz obejrzeć, które chcesz, a nawet trzy ;) Gdyby to miał być jeden ciąg, to bez sensu byłoby dla mnie w ogóle tego podzielenie na trzy zakończenia, mogliby walnąć jedną całość i też byłoby ok :)
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 23 gru 2006, o 14:06


Ale ten odcinek nie jest zakonczeniem Bo oficjalne zakończenie było w TV a ten odcinek Jest dodatkiem na życzenie internautów czy coś takiego Więc nie wiemy czy Grand żyje czy nie Jak sam zauważyłaś ten odcinek nosi tytuł "Tak mogło być" Więc wszystko jeszcze przed nami i nie należy się sugerować tym że Grand wypad przez okno i że nie żyje
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 23 gru 2006, o 15:16


No przecież tak napisałam :D Ten odcinek to tylko taki dodatek, czyli jak to mogło wyglądać, ale wcale nie musiało ;) Oficjalnie zakończyło się w TV, w końcu nie każdy ma dostęp do odcinków na necie.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 23 gru 2006, o 15:46


No i wszystko jasne :] :D
<<

Bielak

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 28 gru 2006, o 16:44


A wg mnie grand przezył.
Bo u aldony wcale nie musiał być grand prawdziwy tylko jakiś pionek i wg mnie bedzie 3 sezon.A w nim bedziemy ogladali czesciej kruszona a grand roz... topora, znajdzie rite i dokończy swój plan z policją ale to tylko moje zdanie.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 28 gru 2006, o 18:51


Bielak, ten odcinek nie liczy się do sezonu 2 i nie jest to jego zakończenie tylko odcinek specjalny i nie wiadomo czy Grand żyje czy nie ale pewnie tak Więc nie sugerujmy się tym że wypadł przez okno i "zginął"
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 20 sty 2007, o 15:10


drugi sezon jest beznadziejny, totalne dno i porazka, nie wspomne juz o grze aktorskiej "pani psycholog" :/
<<

pepz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Lokalizacja: Hrubieszów

Postdodano 27 sty 2007, o 14:22


Oficerowie to na pewno gorsza część niż Oficer, może ze względu na to, że w pierwszej części główną rolę grał Borys, a może też dlatego, że miał po prostu ciekawszy scenariusz?
Ten odcinek specjalny to chyba jakiś żart jest ;p. Zakończenia do wyboru? Czemu to ma służyć? ;/
PROSTO.
<<

Andrzej

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 1 lut 2007, o 18:05


Wydaje się, ze cały sezon był słabszy nie tylko ze względu na epizodyczna grę Szyca, ale również sposobu w jaki został sfilmowany. To wrażenie kamery prowadzonej z reki, jakaś komiksowość fabuły i efekty majce zmieniać tok akcji prawie zawsze do przewidzenia. Poszczególne wątki słabo rozbudowane. Generalnie wszystko na 3. I to tylko ze względu na Szyca.
Tylko prawda jest ciekawa.
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 6 maja 2007, o 15:03


Nie podobaly mi sie te wybierane zakonczenia :/

 


  • Podobne tematy do Odcinek 14 Specjalny z 3 zakonczeniami
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.