Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Odchudzenie forum? » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 maja 2013, o 22:28

Odp: Odchudzenie forum?

Proponuję tak:

Arrow [1x01] Pilot (data emisja w USA) lub Arrow (1x01) Pilot (data emisji odcinka w USA).


Wg. mnie data emisji nie jest potrzebna. Niepotrzebnie wydłuży to temat no i moim zdaniem będzie się prezentowało po prostu brzydko :) Z reguły każdy zainteresowany wie kiedy jest emitowany jego seria, poza tym tematy ostatnio z reguły pojawiają się już po emisji. Data może być pod opisem odcinka, ale to też jak chcę się komuś robić. Jednak to tylko moje zdanie

Najlepiej będzie niech wypowie się parę osób i wtedy wybierze się odpowiednią opcję.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 21 maja 2013, o 22:33

Odp: Odchudzenie forum?


Ja się zgadzam z opcjami Arrow [1x01] Pilot lub Arrow (1x01) Pilot, ale daty misji są według mnie w ogóle nie potrzebne. Zazwyczaj są pod opisami odcinków, a nawet jeśli nie to przecież wszyscy którzy chcą wiedzą kiedy ich seriale się pojawiają.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 maja 2013, o 23:23

Odp: Odchudzenie forum?


Zgadzam się z poprzednikami.
Data emisja powinna być tylko w opisie odcinka w 1 poście, nie jest potrzebna w tytule epizodu.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 maja 2013, o 13:51

Re: Odp: Odchudzenie forum?


eLMaQ napisał(a):Moja sugestia:

DRAMATYCZNE:
- Homeland
- The Good Wife
- Suits
- House of Cards
- American Horror Story
(pozostałe: Grey's Anatomy i Revenge)

Przenieść do Komediowych albo Młodzieżowych:
- Shameless
- Californication

Przenieść do Sensacyjnych:
- Person of Interest (zamiast The Mentalist w TOP5)

Shameless młodzieżowy serial? Coś tu nie pasuje ;p...
Person of Interest może i dobry pomysł z przeniesieniem do sensacyjnych, ale może się wypowie ktoś kto to oglądał? Pisze na filmweb, że to dramat / kryminał
Californication ma z kolei gatunek: Dramat, Komedia. Z tym, że bardziej dramat czy komedia? Wg mnie można do komedii przenieść, co sądzicie?
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 maja 2013, o 15:37

Odp: Odchudzenie forum?


"Shameless" moim zdaniem jest tak samo młodzieżowy jak "Skins". W obu przypadkach jest to w większości spojrzenie na młodzież i ich problemy. W obu serialach jest przemoc, alkoholizm, narkotyki, seks itd. Chociaż bywają poważne sprawy i dramatyczne sytuacje, to ja bym tego osobiście dramatem nie nazwał, bo jednak sytuacje komediowe tam przeważają. Tak samo w przypadku "Californication".

Dlatego moim zdaniem powinien być utworzony nowy dział "Komediodramat/Czarna Komedia", gdzie umieściłbym:
- Shameless
- Californication
- Glee
- Skins
- The Big C (ten serial równie słabo pasuje do komediowych, co "Californication" i "Shameless")
- Girls (ten serial równie słabo pasuje do komediowych, co "Californication" i "Shameless")

"Person of Interest" moim zdaniem zdecydowanie bardziej pasuje do "Sensacyjnych" niż do "Dramatów".
W USA wszystko nazywają dramatem, poza tym nie kierowałbym się opisem na filmwebie, bo akurat przydzielanie gatunków na tym serwisie jest mocno przesadzone.

Dlatego oże warto zmienić nazwę "Sensacyjne", bo taka nazwa już raczej nie funkcjonuje nigdzie. Lepiej określić ten dział "Seriale Kryminalne/Akcji" i wtedy "Person of Interest" pasuje idealnie. Oraz pozostałe seriale z "Sensacyjnych" również świetnie się wpasowują w nową nazwę.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 maja 2013, o 18:36

Odp: Odchudzenie forum?


eLMaQ napisał(a):Dlatego moim zdaniem powinien być utworzony nowy dział "Komediodramat/Czarna Komedia"

1) Nowy dział Seriale komediodramatyczne / czarna komedia utworzony.
Problem z serialami, które nie sposób zaklasyfikować zniknął, dzięki eLMaQ :).

2) Zmiana nazwy z seriale sensacyjne na seriale Kryminalne/Akcji i dodanie do listy Person of Interest (pod opiekę Raven :) )

3) eLMaQ, jakie 2 seriale z Twojego działu seriale dramatyczne schować do pozostałych? Ten nowy dział Seriale komediodramatyczne / czarna komedia też chcesz pod opiekę?
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 maja 2013, o 00:03

Re: Odp: Odchudzenie forum?


Taifun napisał(a):3) eLMaQ, jakie 2 seriale z Twojego działu seriale dramatyczne schować do pozostałych? Ten nowy dział Seriale komediodramatyczne / czarna komedia też chcesz pod opiekę?


Możesz schować The Good Wife i Grey's Anatomy.
Cieszę się, że moje pomysły się przyjęły.
Jeszcze zapomniałeś usunąć "czarne komedie" z tytułu Kategorii Seriali Dramatycznych.
Oraz powinieneś zamienić miejscami Person of Interest z The Mentalist, ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej popularniejszy, nowszy i po prostu lepszy.

A pod opiekę mogę wziąć:
- "Mad Men" z Historycznych
- cały dział Komediodramatów/Czarnych Komedii
- dział Dramatycznych (bez Revenge i Homeland - salmaatache już się opiekuje oraz bez Grey's Anatomy, bo tego nie oglądam i raczej nie zamierzam).
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 maja 2013, o 14:02

Odp: Odchudzenie forum?


Lista opiekunów:
-Raven: seriale kryminalne / akcji
-Czesiek_PL: TOP5, seriale sci-f / fantasy
-salmaatache: Arrow, Revenge, Homeland, Banshee, Under the Dome, Cooper
-eLMaQ: seriale komediodramatyczne / czarna komedia, Seriale dramatyczne (oprócz Grey's Anatomy, Revenge i Homeland), Mad Men

eLMaQ napisał(a):Oraz powinieneś zamienić miejscami Person of Interest z The Mentalist, ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej popularniejszy, nowszy i po prostu lepszy.

To już Raven zadecyduje ;). Nie śledzę na bieżąco wyników oglądalności, ale w USA Mentalist ma sporą widownię.
Ostatnio edytowano 26 cze 2013, o 16:29 przez Taifun, łącznie edytowano 2 razy
Powód: zmiana nazwy działu http://forumtv.pl/seriale-kryminalne-akcji-f406.html
Obrazek
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 28 maja 2013, o 18:20

Re: Odp: Odchudzenie forum?


Taifun napisał(a):
eLMaQ napisał(a):Oraz powinieneś zamienić miejscami Person of Interest z The Mentalist, ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej popularniejszy, nowszy i po prostu lepszy.

To już Raven zadecyduje ;). Nie śledzę na bieżąco wyników oglądalności, ale w USA Mentalist ma sporą widownię.


Myślę, że Mentalist można zostawić w głównym dziale, za to Criminal Minds można zamienić miejscem z Person of Interest. Seria się już skończyła więc nie ma powodu żeby CM nie schować :)

I czy to tylko u mnie czy mój dział ciągle nazywa się seriale kryminalne/akcji zamiast sensacyjne jak w poście powyżej?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 maja 2013, o 18:42

Odp: Odchudzenie forum?


Raven napisał(a):I czy to tylko u mnie czy mój dział ciągle nazywa się seriale kryminalne/akcji zamiast sensacyjne jak w poście powyżej?

Nazwa została zmieniona troszeczkę o czym pisał eLMaQ.

Mentalist zamieniony z Person of Interest.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 maja 2013, o 11:23

Odp: Odchudzenie forum?


W całym tym przemeblowaniu wcięło z głównej strony The Good Wife. Żeby wejść do kategorii serialu trzeba pierw odwiedzić seriale dramatyczne.

The Killing do wyciągnięcia z zakończonych. Właśnie leci 3 sezon.
Ostatnio edytowano 29 maja 2013, o 14:16 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawione
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 cze 2013, o 17:24

Odp: Odchudzenie forum?


eLMaQ napisał(a):Może być coś takiego, myślę, że to jest dobre rozwiązanie.
Przynajmniej od razu będzie wiadomo, do jakiego serialu to jest komentarz.

a w których miejscach przydałaby się informacja z jakiego serialu jest dany odcinek?
dzisiaj dodałem funkcję w wyszukiwarce (np. nowe posty, swoje posty itp.) pokazującą poddziały, czyli widać z jakiego to jest serialu.
Możliwe, że da się bez zmiany formatowania tytułów zrobić tak aby było wiadomo z jakiego serialu jest dany odcinek.
Obrazek
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Odchudzenie forum?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sprawy techniczne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.